Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 3. babát akarok! fórum

3. babát akarok! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
103. kevian
2010. márc. 23. 17:55

Az én férjem már a másodikat sem akarja. Néha én nagyon, néha nem. Ez attól függ, hogy a kisfiamnak jó a kedve, vagy sem...

Viszont úgy gondolom, akár, hogy is, de jó lenne, ha lenne tesója.

A férjemre a nála 6 évvel fiatalabb öccse állandóan rá volt sózva, így neki a testvér szó = a nyűg szóval. Nem is tudom mit csinálhatnék, hogy meggyőzzem. Nem szeretnék nagy korkülönbséget. Ha 1-2 év alatt nem sikerül meggyőznőm, már tuti én sem szeretnék másikat.

102. 0ef5da02f3 (válaszként erre: 101. - Laleh)
2010. márc. 18. 19:19
És tényleg komolyan kiváncsi lennék, hogy mi lesz ha nem is tudod meggyőzni?
101. Laleh (válaszként erre: 100. - C33bd8536b)
2010. márc. 18. 15:40

Az, hogy jelenleg nem eshetek teherbe, mivel a férjem nem akarja. Magamtól nem tudok teherbe esni... Meggyőzni pedig egyenlőre még nem bírtam.

És ez valóban elég ramaty érzés. :S

100. c33bd8536b (válaszként erre: 95. - Laleh)
2010. márc. 18. 15:19
De most tényleg... akkor mi a gondod? Mert a topicindítódban azt írtad, hogy nem látsz kiutat, és lassan belebolundulsz a helyzetbe.
2010. márc. 18. 11:18
:-D
2010. márc. 18. 11:17

És a másik, hogy ha te előre elgondolod hogy nem lesz gond, akkor minek a fórum?

Ha úgy is tudod hogy belemegy.....

97. 0ef5da02f3 (válaszként erre: 95. - Laleh)
2010. márc. 18. 11:16

Nem értelek én az adatlapod meg sem néztem minek?Hogy utána csaámcsogjak róla?Lehet hogy negatív a véleményem de ez is vélemény, és ezért van a fórum hogy ne csak az együtt bólogatókat fogadd el.Igenis, lehet olyan hogy nem akar, és nem is fog.

És nem hiszem hogy ez provokáció.

96. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 95. - Laleh)
2010. márc. 18. 11:12

:-)

Szerintem nem lesz gond a férjeddel. Te ismered, Te tudod, hogy milyen ember, ő pedig tudja, hogy milyen anya vagy, és csak nektek kell eldönteni. Biztos nagyon jó szülei lennétek a harmadik babának is. És ez a legfontosabb.

95. Laleh (válaszként erre: 94. - Emily)
2010. márc. 18. 09:33

Ismerem a férjemet. Ha becsúszna a baba (pláne ha rá is bólintana) elfogadná, ugyanúgy szeretné, mint a másik kettőt. Egyik esetben sem hánytorgatná ezt fel.

Látom, hogyan viselkedik, amikor kisbabás helyre megyünk. Pasi létére mindig megabujgatja őket. ,,Kikérdezi" az anyukát, hogy s mint látja el a kicsit, aztán megállapítja, hogy mi jobban csináljuk. :D :D

Ha nem lennék biztos benne, hogy szeretettel fogadja a 3. babát is, akkor tényleg nagy bajban lennék...


Lányok, hogy kisannára kanyarodjak egy pillanatra: én már rég nem reagálok rá. Csak azért van még itt, mert ti igen. ;)

Engem nem idegesít. Kicsit sajnálom is. Csak utána kell nézni kicsit az adatlapján.Pl a szavazások közt, vagy a hozzászólásaiban. Sok minden kiderül.

94. emily (válaszként erre: 88. - 0ef5da02f3)
2010. márc. 18. 08:20
Ha mondjuk egy tévéről beszélnék, ami elég drága és az egyik akarja a másik meg nem, akkor azt mondom, hogy a meggyőzött fél vita esetén később tényleg felhozhatja, hogy minek vettük meg, de könyörgöm egy gyerekről van szó!!! Ha a férje belemegy a dologba, akkor tuti, hogy később sem lesz ebből vita, hiszen az a baba is az ő gyereke lesz, SZERETNI fogja! Kapiskálod a különbséget???
93. 2c2de63135 (válaszként erre: 92. - Fa3d5b4d84)
2010. márc. 17. 22:39
:))))
92. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 91. - 0ef5da02f3)
2010. márc. 17. 19:57
Hihetetlen! Te egy igazi provokatőr vagy és látom, véletlenül sem veszed észre magad...
91. 0ef5da02f3 (válaszként erre: 90. - Laleh)
2010. márc. 17. 19:38

Nincs ezzel baj,de mi van a a férjed az életbe nem gondolja meg magát.El csak nem hagyod.

Vagy igen?Lehet azért nem akarja hogy szedj gyógyszert, mert neki nem jön be,(sokan nem bíznak a gyógyszerbe.)és nem azért mert akar gyereket?

90. Laleh (válaszként erre: 89. - Sz.erzsebet)
2010. márc. 17. 13:40

Most én is a sors kezében bízom egyelőre. Megszakítással védekezünk. Sosem mondta, hogy szedjek gyógyszert.

Szerintem még nem fogta fel, hogy én ezt tényleg komolyan gondolom.

89. sz.erzsebet (válaszként erre: 1. - Laleh)
2010. márc. 17. 11:31

Sziasztok!


Nálunk is három gyerkőc van, és az én férjem sem akarta a 3-at. Mi is rengeteget beszélgettünk erről, de az élet megoldotta a dolgot, mivel védekezés mellett lettem terhes. Nehéz volt elfogadnia a férjemnek, hogy nem az ő akarata érvényesült, de a kislányát ugyanúgy imádja, mint a másik kettőt, és már nem bánja, hogy így alakult.

Az anyagi biztonság pedig szerintem bármikor megváltozhat, hiszen sohasem lehet tudni, hogy mi történik, akárhány gyereked van.

Laleh nehéz helyzetben vagy, nem is tudom, hogy ha a férjed ennyire nem akarja, van-e rá megoldás, hogy meggondolja magát. Nálunk sem tudom, hogyan oldottam volna meg, ha nem így hozza az élet.

88. 0ef5da02f3 (válaszként erre: 87. - Emily)
2010. márc. 17. 08:57

Akkor másképp mondom.Az ne csak úgy van hogy ő akar három gyereket és kész.

Ha a férjét nem sikerül befűzni (márpedig általában ha valaki valamit nem akar, az nem változik, ha mégis,lehet hogy mindig is bánni fogja hogy belement)akkor mi lesz?

Ha később előjönnek a gondok az első veszekedés alkalmával egymás fejéhez vágják hogy bezzeg én ezt akartam, vagy ezt nem....


Meg lehet próbálni rávenni, de az esetek többségében azért nem lehet.

87. emily (válaszként erre: 50. - 0ef5da02f3)
2010. márc. 16. 19:54
Te egyedül vagy ilyen hülye, vagy hátulról súg valaki??? :S
2010. márc. 16. 19:12

Szerintem üljetek le ezt komolyan megbeszélni.

Én tudom miről beszélsz,én mi is vágytunk a 3-ik babára.Sajnos az anyagi oldal nagyon fontos,de mint írod nálatok ez nem probléma.Ne mások véleményével foglalkozz,főleg a bunkó hsz-al vagy inkább beszólásokkal.csakis a Te és a férjed véleménye számít.Az enyém szeretne 4-ik babát,de én már nem hagyom magam befűzni.Beszéljétek át komolyan,ha az anyagiakra hivatkozik,akkor szerintem is tényleg mindegy 2 vagy 3.

Sok sikert.

85. 0ef5da02f3 (válaszként erre: 76. - Laleh)
2010. márc. 16. 15:58

Értem:)

Akkor a férjed is figyelmen kívül hagyod?Csak mert ő is két gyerek párti?

84. 43287dec91 (válaszként erre: 82. - Laleh)
2010. márc. 16. 15:43
igen, már beleolvastam, de még nem regiztem...
83. 3dbc3a8de7 (válaszként erre: 81. - Laleh)
2010. márc. 16. 15:41
Csak drukkolok Neked, Nektek!
82. Laleh (válaszként erre: 79. - 43287dec91)
2010. márc. 16. 15:41

Van egy oldal, ikresek.hu. Nem tudom, hallottál-e már róla.

Nagyon sok hasznos infóhoz juthatsz, jó kis csapat van.

Én vezetem a babavárós táblázatot. ;)

81. Laleh (válaszként erre: 77. - 3dbc3a8de7)
2010. márc. 16. 15:39

Tanulni nem szeretnék egy jóóó ideig, most fejeztem be még egy sulit nem rég.

Több szempontból is most lenne jó még egy baba. Anyagilag is, mivel az ikrekkel 6 éves korukig gyesen lehetek. ( Ha nem jön a 3., nem leszek természetesen addig)

Valamint férjem is azt mondja, hogy most már, hogy nagyobbak a gyerekek, jobban lehet velük menni erre-arra, nem vagyunk úgy ,,röghöz kötve".

Az idő múlásával csak egyre könnyebb, tehát később mégúgy se akkor visszacsöppenni ebbe az állapotba.

80. JDTT
2010. márc. 16. 15:37
Én imádtam,probléma mentes terhesség,és szülés,és szeretnék egy olyan embernek a gyerekének az anyja lenni,aki megérdemli!Én éheztem,fáztam,és nagyon sokat nélkülöztem,de a gyerekeknek mindenük megvolt,és ezt most megtehetem másképp is!
79. 43287dec91 (válaszként erre: 76. - Laleh)
2010. márc. 16. 15:35

egyetértek!


nálatok fiú lány van? nálunk is az lesz!:o)))

majd adhatsz ötleteket miket hogyan oldottál meg, szívesen veszem őket:o)))

78. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 76. - Laleh)
2010. márc. 16. 15:34

:-))) Ez is jó. Nem is érdemes a falnak beszélni.

Lehet, hogy akkor a férjed részéről ez is benne van, amikor nem meri bevállalni a harmadikat. Még egyszer az a kilenc hónap. :-)

77. 3dbc3a8de7 (válaszként erre: 63. - Laleh)
2010. márc. 16. 15:34
Az eredeti kérdéshez egy kérdést szeretnék feltenni, mi lenne, ha visszamennél dolgozni egy időre, ennek előnye is lenn, időt nyernél, a munkaviszonyod megmaradna, esetleg tanulhatnál, görcs nélkül beszélhetnétek a kistestvérprojektről a férjeddel, de lehet, hogy a gyerekek is besegítenének.
76. Laleh
2010. márc. 16. 15:31

Részemről Kissannát ignorálom. Hülyén érzem magam, mikor a falnak beszélek.


JDTT, a kisfiam, mint egy angyalka, nagyon jó gyerek.

A lányom, ő valóban felér 2 fiúval, de hát ő meg lány, nagyon apás, leveszi a lábáról az apját.


Hülyén hangzik, de nehezen viselte a férjem a terhességemet. Az ikreterhesség elég speciális sok szempontból.

Én sem szerettem terhesnek lenni mellesleg...

2010. márc. 16. 15:29
A gyerek nem pénz kérdés. Amelyik gyerek kérve- kéretlenül megkap "mindent", az így is marad. A szülők majd nyugdíjasan is meg akarnak adni neki "mindent", mert az jár? Sha majd ő szorul rá a segítségre? Lesz segítség? Nem is beszélve arról sokmindenről, amit nem pénzért kap meg a gyerek egy szerető családban. Függetlenül attól, hogy hányan vannak a gyerekek.
74. 43287dec91 (válaszként erre: 68. - 0ef5da02f3)
2010. márc. 16. 15:29

és ha albérletbe megy akkor mi lesz???? mi is ott élünk, mert egyik szülőnk nem tudott a seggünk alá lakást tenni, de attól még ugyanúgy szeretjük őket és igen lesz lakásunk is ! a saját erőnkből!!!!

és én sem fogok lakást meg autót tenni egyik gyerekem segge alá sem, mert nem tudom megtehetem-e majd! igen is harcoljanak az életben, dolgozzanak meg amit szeretnének és ne úgy nőjjenek fel, hogy: ááá majd anya meg apa, úgyis megveszi!

persze, teljes erőnkből segíteni fogjuk őket és tisztességes, becsületes embert szeretnénk faragni belőlük! nálunk ez a cél! nem az autó meg a lakás!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook