Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babára várók kutató csoportja --> B.V.K.CS. fórum

Babára várók kutató csoportja --> B.V.K.CS. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
208. Forevernow15 (válaszként erre: 202. - Angyajka)
2016. okt. 25. 08:20
Nekem Kaposváron fogják csinálni azért mert a párom eredményeit jónak nyilvánították. Nagyon az alsó határ de jó. Nekem hormonjaim rendben úgyhogy átjárhatósági a következő lépés, ezt mondta a doki. Többet én se tudok :D nagyon drága vizsgálatot most nem tudok megfizetni :(
207. Magni1 (válaszként erre: 202. - Angyajka)
2016. okt. 24. 23:45
Én is forgács :)
206. Magni1 (válaszként erre: 201. - Angyajka)
2016. okt. 24. 23:43

Múlt csütörtökön volt et+13, és a digitális clearblue azt állította, h 2-3 hetes terhes vagyok :)

De majd csak akkor hiszem el, majd ha már sír :)

205. Petyó86 (válaszként erre: 196. - Cuddly)
2016. okt. 24. 21:36
Szia, én is most készülök PCT-re, neked miből állt? :) Tök jó hogy hatott neked a Premens, ebből is látszik, hogy ágyúval nyúlra nem lövünk, már ha nem muszáj... :)) Volt már cukor terhelésed? Elmondod majd az eredményeidet, kíváncsi vagyok!
204. Petyó86 (válaszként erre: 198. - Magni1)
2016. okt. 24. 21:34
De aranyos, "állítólag terhes vagyok". :)) Hányadik hét, nap? :)
203. Petyó86 (válaszként erre: 199. - Forevernow15)
2016. okt. 24. 21:32

Szia! Nekem volt már két laparom is, de lehet hogy három is. :)) Hol csinálják? Elmesélem a legutóbbi nekem hogy volt, mint volt.

Kb. 3 éve szeretnénk babát, de eléggé nehezített pályán vagyok. Férjem eredményei okésak, nálam egy petefészek (egyet már kivettek) pajzsmirigy problémák, és az inzulinom se valami fényes a terhelés alapján. A nődokim a protokollt egy spermaképpel indította, az jó lett, és mondta, hogy meg kellene nézni mi újság bennem, sűrűn voltak fájdalmaim is. Nekem tavaly a SOTE2-en volt a lapar. Nem is kellett benn aludnom. Lapar előtti nap déltől hashajtás, pihenés. Reggel 7-re be kellett mennem az osztályra, felvették az adatokat, kaptam ágyat, meg egy csodaszép hátul nyitott hálóinget, elég vicces darab. :) Egyszer csak kaptam egy kis nyugi bogyót, majd betoltak a műtőbe. A műtét után kicsit kómás voltam, de még aznap(!!) sétáltam a folyosón, pedig nem volt egyszerű műtétem, oldották a hasi összenövéseket, megtükrözték a méhem, és átfújták a petevezetőket. A laparoszkópia legkellemetlenebb része az, hogy felfújják a hasadat levegővel, ezzel érik el, hogy jól látható legyenek odabent a dolgok. A levegőnek kell pár nap mire kiürül a hasból, kicsit nyom szúr, meg ilyenek. Teljesen kibírható, nagyon drukkolok! :)

202. Angyajka (válaszként erre: 199. - Forevernow15)
2016. okt. 24. 20:53

Szia! Miért akarnak neked olyat csinálni? A párod eredményei annyira rosszak lettek, hogy csak a lombik jöhet szóba?

Ezt a lapart tudtommal már nagyon kevés helyen csinálják a protokoll részeként. Csak, ha vmi indokolja vagy sokadik lombik után. Van már humánusabb módja is. Igaz az korrigálásra nem ad lehetőséget, csak feltérképezésre. Bogicának a Kaáliban egy kamerás fájdalommentes verziót kértek. Igaz, hogy az nincs tb-re. Ha gondolod ideirányítom, hogy ossza meg veled a helyet, ahol lehet.


Nálunk a Forgácsban hsg+4d uh, amivel teljesen elégedettek. Én egyszer kínomban könyörögtem laparért. A doki kendőzetlenül elmondta, hogy mit is akarok én magamnak. Emellett meg sokan átélték minden gond nélkül.

201. Angyajka (válaszként erre: 198. - Magni1)
2016. okt. 24. 20:46
Végre vki. Remélem akkor már ketten vagyunk ilyen atípusos kismamik, mert nekem sem fáj azóta sem. Szerdán megtudom mennyi az annyi. Hányadik hétben jársz?
200. Angyajka (válaszként erre: 196. - Cuddly)
2016. okt. 24. 20:44

Majd fellendítjük ezt a kis fórumot. 😉

Azt hiszem az nk sejtek megviccelésével jó úton haladok. 😊

Nehéz volt az út idáig, de remélem most egyelőre ez a szakasz véget ért.


Miért kell lombikoznotok? A katonákkal is gond van vagy a petevezetőkkel?

A pozitív pct miatt az immunológiai kivizsgálást, melynek része az nk sejtek, ne hagyd ki semmiképp. A pozitív pct szinte ordítja, hogy ott nincs minden rendben. Ne legyen igazam, de sajnos általában az van. Rengeteget olvastam, főleg külfőldi orvosok által írt cikkeket, tanulmányok kivonatait, honlapokat, nagyon sokat lehet onnan megtudni, amit itt is tudnak néhányan, csak nem osztanak meg velünk. Ha mindenki nő megtalálná a bibit, akinek jó a petevezetője, illetve nincs a katonákkal probléma, lenne kb. 1-2 meddőségi központ. De ennek így is kellene lennie. Sajnos a magyarországi nőgyógyászaink rendkívül elmaradottak a meddőség területén. Tisztelet a kivételnek, tudok olyat. Az enyém is egy vakvágány volt, csak akkor még naiv voltam és hittem az okosabbnak. Most is, csak most már tudom ki az okos. 🙂


Nagyon drukkolok Neked és egyben féltelek is. Nagyon szívesen segítek bármiben, amiben tudok. Pajzsmirigy értékeket nézetsz, trombózis panel? Enélkül ne indulj neki semmiképp.

2016. okt. 24. 16:34
Sziasztok! Laparoszkópos műtétje volt valakinek? Az jön nekem mert párom eredményei jók. Rettegek :(
198. Magni1 (válaszként erre: 194. - Angyajka)
2016. okt. 24. 08:32
Szia!nekem először volt olyan érzés, mintha leszakadna, és nem sikerült, most nem igazán van, pedig állítólag terhes vagyok!
197. Cuddly (válaszként erre: 194. - Angyajka)
2016. okt. 23. 23:23
Teljesen megértelek tesztelés szempontjából, minek rémísztgesse az ember magát feleslegesen. Nálunk 16. és 18. napi tesztet kértek, ha nem jött meg addig márpedig a progi tabi nem engedte és utána kellett abbahagynom a golyózást. Szóval azokat azért megcsináltam, de remélem nálad erre nem kerül sor, kiderül a vérvételből, hogy kis albérlőd van😊
196. Cuddly (válaszként erre: 191. - Angyajka)
2016. okt. 23. 23:13
Szia! Hát igen, sajnos nem ír ide mostanában senki. Nagyon kiváncsi voltam, hogy haladsz az ölősejtek 'átverésével', remélem sikerült🍀 Sajnos az nem derült ki mi okozta a magas prolaktint. Utána elküldtek, protokol szerint MR-re, de szerencsére nem találtak adenómát (remélem jól emlékszem a nevére😄), de már addigra is a Premens (nőgyógyim ajánlotta egyébként, amikor felvetettem neki, hogy kezdésnek nem szedném a Bromocriptint, van-e vm természetesebb) levitte és azóta is jó. Így néha gyanakszom, hogy lehet csak túlparáztam azt az első vérvételt és az okozta😆 Igen, lombikra készülünk. Holnap megyek az utolsó vérvételekre amik még hiányoznak (köztük a vércukor, inzulin - hát erre nagyon kivi vagyok). Egyébként még a PCT tesztünk lett pozitív, így ugye simán nincs sok esélyük a 'srácoknak' a túlélésre, de köszi a bíztatást nagyon kedves Tőled.
195. Cuddly (válaszként erre: 190. - Jakee84)
2016. okt. 23. 22:53
Szia! Igen, de ezt már úgyis megtudtad 😇-tól.
194. Angyajka (válaszként erre: 193. - Jakee84)
2016. okt. 22. 16:51

Írtam üzit.

Nem vagyok egy nagy tesztelő. Na jó, igazából nyúl vagyok. A 15. dpo-n kell hcg-t nézetnem. Lehet csak az marad. Az elején úgy gondoltam, hogy a 12. dpo-tól tesztelek. Már nem gondolom úgy. 😀 Várom a mki által emlegetett "leszakadnak a melleim" érzést, de csak nem jön. Az megnyugtatna.

193. jakee84 (válaszként erre: 192. - Angyajka)
2016. okt. 22. 11:22

Halihó!

Bocsánat, hogy eltűntem, de próbáltam magam kirángatni a depresszióból és kitört a munkamániám :-( Aztán elég komolyan kimerültem, fizikai tüneteket produkálva, amitől legalább észbe kaptam. Most kezd a helyzet normalizálódni.


Igen, megjött a terhelésem eredménye, IR és még pár egyéb bibi is kiderült, de nem szívesen írnám le őket nyíltban. Zárt klubban szívesen folytatom, ha jöhetek (jöhetek? :-) ).


11 dpo izgis, drukkolok nagyon! Mikor tesztelsz?

192. Angyajka (válaszként erre: 190. - Jakee84)
2016. okt. 22. 07:56

Szia Jakee! Megjött a terhelésed eredménye? Eltűntél!

Én már a 11. dpo-n vagyok, nk sejtek alukálnak. Reménykedem, hogy a katonák is találkoztak a petesejtjeimmel és pocakosodom. 😉

191. Angyajka (válaszként erre: 189. - Cuddly)
2016. okt. 22. 07:53

Szia!

De aranyos vagy! Igazából itt is itt vagyunk, csak nem nagyon írt ide senki. :( A zárt klubot nem bárki kizárására hoztuk létre, hanem ott a törzsgárda van, így egy kicsit személyesebb.

A magas prolaktint mi okozta? Nem is tudtam, hogy az a premens erre is jó. Bár nekem a hormonjaimmal sosem volt gond. Lombikra készülve? Lehet, hogyha csak a prolaktin volt a gond simán összejön spontán is. Nem szabad feladni!

190. jakee84 (válaszként erre: 189. - Cuddly)
2016. okt. 21. 22:16

Van zart klub?

Jol lemaradtam...

189. Cuddly
2016. okt. 21. 22:11
Sziasztok Csajok! Régóta követtelek Titeket a háttérből, érdeklődéssel olvasva írásaitokat, mosolyogva, olykor szomorkodva Veletek. Most találtam Rátok újra, és így inszemek után és lombik előtti vizsgáltok közepette szívesen csatlakoznék a 🔐klubhoz😉 Magamról még annyit, 2014 végén szántuk rá magunkat, hogy segítséget kérjünk, az akkor még csak frissen választott nődokimtól. A kiírt vérvizsgálatokból hamar kibukott a magas prolaktinom, amit kb. 1.5 hónap alatt rendbe tett a Premens. Doki mondta, eddig esélyünk sem volt, így még fél évet próbálkoztunk sikertelenül. Folytatás köv., siketes 'felvételem' után ...
188. Angyajka (válaszként erre: 187. - Jakee84)
2016. szept. 29. 20:36

Szia!

Én megkaptam a lipidet, eljött az új ciklus, úgyhogy nyomom a szteroidot és az inszem stimut. Nagyon bizakodó vagyok. 😉

Hogy vagy?

187. jakee84 (válaszként erre: 186. - Angyajka)
2016. szept. 29. 20:25

Sziasztok,

Bocsi, hogy eltűntem, betemetett a munka.

Igen, sikerült kiiratnom a vizsgálatokat, következő ciklus 3. napján megyek és levesznek mindent egybe....kíváncsi vagyok mi jön majd ki.


Nálatok mi újság?

186. Angyajka (válaszként erre: 185. - Jakee84)
2016. szept. 24. 07:39

Jesszus. Igen, tartozol egy imával. 😉

Hogy vagy Jakee? Sikerült vizsgálatokat kiiratni?

185. jakee84 (válaszként erre: 182. - Angyajka)
2016. szept. 23. 21:47
Nekem siman adtak es el vagyok zarodva. Ezek szerint mazlim volt...
184. Angyajka (válaszként erre: 183. - Forevernow15)
2016. szept. 23. 21:38
Basszus. Még olyat nem is hallottam. "Kedves" doki, aki felírja. 😐
183. Forevernow15 (válaszként erre: 182. - Angyajka)
2016. szept. 23. 20:49
Több helyen olvastam, hogy valakiknek mégis adtak :( ha lehet én nem játszanék méhen kívüli lehetőségével..
182. Angyajka (válaszként erre: 179. - Forevernow15)
2016. szept. 23. 17:09

:(

Clostit nem adnak átjárhatósági nélkül, mert ha el vagy záródva nagy baj lehet belőle.

181. Forevernow15 (válaszként erre: 180. - 42233ef8c1)
2016. szept. 23. 12:46
Köszi :) Akkor lapar lesz azt hiszem. Na majd a doki megmondja mi a terve velünk
180. 42233ef8c1 (válaszként erre: 179. - Forevernow15)
2016. szept. 23. 12:10
Az inszemhez kell az atjarhatósagi vizsgálat, mert ha ott gond van, akkor az inszem szóba sem jöhet. Tőlem 1 even belüli atjárhatósagi leletet kertek.
2016. szept. 23. 10:39
Sziasztok! Nekem megint megjött, ez volt a 11.hónapunk. Ha szerencsém lesz és haza tudok menni akkor jövő hét második felében megyünk vissza a meddőségibe, addigra párom kontrolleredménye is meglesz. Aztan vagy lapar vagy Closty. Ha párom eredményei maradnak akkor szerintem inszem lesz, azt meg jól tudom hogy petevezeték átjárhatósági nélkül nem csinálják ugye?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook