Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Babaprojekt és az Update fórum

Babaprojekt és az Update (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯
2009. máj. 7. 09:18
Ja, és még vlami: ha megnézzuk, akkor a fejlett világ problémája a meddőség. Érdekes, hogy a szegény régiókban nincs ilyen gond. Akkor hol a természet? Ott kéne igazan szelektálni, nem esni teherbe, mert nem tudjak eltartani és felnevelni a gyerekeket. IGaz rengetegen meghalnak még 5 éves kor alatt ,de az szerintem sokkal rosszabb lehet megélni. Igaz ok aztan nem stresszelnek annyit...
2009. máj. 7. 09:16

Szét tudnék verni valakit!!!! Na igen, nagyon nehezentudok lehiggadni...

Tegnap jol bezabáltam vacsira: paradicsom, hagyma, uborka, sovány sajt meg borjupárizsi... És lecsuszott egy darab friss kifli!!! De még 9kor neki álltam tornazni...reggelire etten tejbezabit. Hoztam magammal répát, ha rágcsálni van kedvem inkabb ezt mint csokit...

284. 3d37fa6615 (válaszként erre: 282. - Fbcd8bb3b2)
2009. máj. 7. 09:13

Figyu, ha már a veszélyességi tényezőkről beszél, akkor minek megy kia z utcára???

Elütheti az autó, rádőlhet, fa fal, stb, baleset érheti, stb.Nap mint nap ki vagyunk téve a különböző veszélyhelyzeteknek, nem tudhatjuk mi vár ránk.Természetes úton szerintem sokkal több vetélés, rendelleneség figyelhető meg, szerintem!!!Merthogy teljes igazad van, lombiknála legkisebb kockázati tényezővel dolgoznak, és előre flészítve aszervezetet a terhességre!Természetes úton, ez azért nem igazán így működik!!

Tehát ne aggódj, de elhiszem, hogy felháborított!

2009. máj. 7. 09:07
Dina oké ezt értem, de ez bármelyik gyereknél kijohet aki term.uton fogant. Akár még rajtam is kijohet bármi, pedig annyi éves vagyok amennyi, soha nem volt semmi bajom. De ez a rohadt körny.szennyezés meg a stressz megahogy élunk mind befolyásolja a betegségeket....Látod, uram tok egészséges, nem tudtak megmondani mitol ilyen kevés a sperm,ium száma..Nem iszok, nem drogozik, nem dohányzik. És mégis....Akik meg élnek a mocsokban, leszarják azt hogy nem tudják eltartani a gyereket, azok szülnek orba szájba. Csak az duhit, hogy akkor hol vannak az alapos kivizsgálások, amikor nem veszik észre hogy aterhességalatt baj van????
2009. máj. 7. 09:02
Ildi nagyon aranyos vagy!!!! Igazad van, tudom de annyira kiakasztott amiket mondott. Akkor mi a francnak találták ki a lombikot ha olyan sok veszélye van? Nem hinnem hogy veszélyesebb mint gy szivátultetés. Ott sem tudjak 30 év mulva milyen szovodményei lesznek, ebbe fog e meghalni. Hihetetlen, felhivtam a Danubiust, beszéltem is veluk, hogy az a korrekt hely, ahol igenis elmondjak hogy milyen rizikok vannak. Itt a Dévaiban aláiratják veled,hogy te vallalod mindezek ellenére is...Sőt itt csak a rosszat mondják el, hogy mik vannak. De ezek olyan kis szazalekban vannak jelen. Én nemtehetek mast, bizom, mert nem véletlenul megyunk, nincs mas lehetoségunk. Én donortol nem akarok, örökbe fogadni meg főleg. Nekem 3 lombik van a kornyezetemben, és makk egészséges mind!!!! Sőt, az Ceizel azt mondja itt az orvos mesterségesen választja ki, és a spontán terhességnél meg ugye a legjobb ér célba. Mi a garancia, hgoy a legjobb? És akkor honnan jon az a sok sérult gyermek??? A genetikai dolgokat nem tudjak kiszurni, hiába a legjobb a sperium...Itt leg már minden vizsgálat megelozi a beultetést...Genetikai is. Á, mindegy.
281. geridina (válaszként erre: 278. - Fbcd8bb3b2)
2009. máj. 7. 08:58

Figyu drága, ne kapd fel a vizet.

Ezt már én is meséltem neked mikor voltatok nálunk.

És hogy a legelső lombikbébi Magyarországon még csak 35 éves körüli, nem tudni, hogy mikor jön ki valami gikszer. Czeizelnek is igaza van, a természet nem véletlenül teszi azt amit tesz, csak megtalálták rá a megoldást, de nem biztos, hogy jó. Tudom, most megköveztek azért amit írtam. De én is fosok ám, hogy mi jön ki a gyerekemnél esetleg pár év múlva...

280. 3d37fa6615 (válaszként erre: 278. - Fbcd8bb3b2)
2009. máj. 7. 08:57

drága!Te ilyen dolgokat ne halgass.Főleg ne Czeizeltől.Elfogadom, hogy nagy koponya, de vannak olyan megnyilvánulásai időnként, hogy elképesztő!

Nézz csak szét a saját környezetedben.Mondjukk nem tudom mennyi lombikos van, és egyáltalánugye sokatn felvállalják-e, mert biztos vagyok benne, hogy nem mindenki, de zerintem tuti minimális százalékban van jelen a rendellenesség.

A mai világ is természetellenes, mégis benne élünk!!És az talán természetes, hogy egyesek nyakra főre szülik a gyereket, dobálják a kukába, megölik, stb.Akkor hol itt a természet???

Hidd el, a lombikos babákra ezerszer jobban odafigyelnek, nrm lesz semmi gond!

Sajnos ennyit ér a fene nagy demokrácia!És attól, hogy Ő a nagy genetikus, attól még nem kell készpénznek venni minden nyilatkozatát!!

2009. máj. 7. 08:50
Ja azt nem mondta hogy minden ilyenért, amiélrt a férfiaknak nem lehet (egyre tobbnek) mégis mi a felelős??? Mi magunk, mert a környezeti változások őket érintik a legjobban...áh, nagyon felb..tam magam...
2009. máj. 7. 08:49
sziasztok! Most vana danubiusban a lombikos cucc. Czeizel szerint 40% a lombikos gyrekeknél a fejlodési rendellenesség esélye...Totál kiakadtam. Azt mondja a természet nem véltlenul csinalta azt hogy hogy leeht gyereke az embernek. Mondom én: akkor akinek nincs elég spermiuma az csukja be az ajtot, hogy jo, akkor nekem nem lehet???? Akkor mi a francnak van a lombik? Az nem baj, hgoy a saját kornyezetunket tesszuk tonkre, hogy kiirtunk mindent amit a természet létrehozott. De a lombik, az term.ellenes...Uristen, ezt egy genetikus mondja, hogy nem kéne a lombikot forszirozni???? És hogy sok helyen a pénz miatt csinaljak, mert sok OEP támogatást kapnak???Jesszus!!!!
277. 3d37fa6615 (válaszként erre: 273. - 064abada22)
2009. máj. 7. 07:15

Nos én úgy állok, hogy nem tudom.Jól megmondtam mi?

A lényeg várom mensit, aminek hétvégén lett volna ideje, ha a vetélésem előtti ciklusokat számolom, de ma máűr pont 1 hónapnál tartok bevérzéstől, de előtte már 1 hétig pecsétlgetett.

Tegnap du szédelegtem vagy 2 órán át, mai rám nem jellemző, de egyébként jelek semmi.Se mensire, se terhességre.Úgy gondoltam kivárom a 6 hetet, és ha addig semmi, akkor tesztelek, de ha besűrűsödik a szédelgés, és semmi mensi jel, lehet hogy csinálok korábban!

276. Nikó81 (válaszként erre: 273. - 064abada22)
2009. máj. 7. 06:59

így van!

Ilyenkor kell kitartónak lenni mikor stagnál..majd megindul az..


Nálunk még tabú a baba téma :-(

275. Nikó81 (válaszként erre: 271. - 064abada22)
2009. máj. 7. 06:56

Nekem szerencsém van :-)

Anyósék is anyuék is itt laknak..

Anyós meg már nyugdíjas is szóval rá is számíthatok..de én is tudnék mesélni :-(

274. Nikó81 (válaszként erre: 270. - 3d37fa6615)
2009. máj. 7. 06:55

Hál istennek ma jön haza!!!

Egyébként hozzá van szokva a gyerkőc..mert ugye mikor még dolgozott apa akkor is az volt hogy nem volt otthon 36 órát legalább..ilyenkor volt mamáknál..

Meg alapjáraton is sokat van a barátnőmnél mert jól el van a két gyerek ( úgye osztálytársak is ), a barátnőm meg nem dolgozik...

2009. máj. 7. 06:53

akkor nem vagyok ezzel egyedül:-) én is várom a gyümiket, zöldségeket, pár hét és lesz cseresznyénk:-) az jó ha nem hízol, majd megindul lefelé is:-)

babaprojekttel ki hogy áll?:-)

272. 3d37fa6615 (válaszként erre: 271. - 064abada22)
2009. máj. 7. 06:51

Szia!

Az anyósék hozzánk közel laknak, falu túlsó fele, de én nemszívesen bíznám rájuk a gyerkőcöt, és ezzel a párom is így van sajnos.Anyós igazi boszorka.Mindenkit átkoz, szid, csak ő a jó!!

Akkor a mai napod kicsit zsúfolt lesz úgy látom!!

Kitartást hozzá!

Az én mérlegeredményem stagnál 71-72 közt.Mondjuk neki kéne állni tornázni, és a kajálásaim is visszafogni, de most várom még a gyüiket, zöldségeket!!De nem kesergek, felfelé nem megy , tehát nagy baj nincs, és kertben van annyi meló, hogy időnként rékácskát is fedezi!!

2009. máj. 7. 06:47

Ildito igen, tételt dolgozok ki, igaz az első vizsga csak júliusban lesz, de nyáron kevesebb idő jut tanulásra:-)Niko szerencsés vagy, nekem szüleim 70 km-re laknak, anyósról jót vagy semmit, így csak magunkra számíthatunk, ezért is lesz nehéz visszamenni dolgozni:-(

ma nem nagyon leszek, megyünk vásárolni, zenebölcsibe, délután meg vendégeink lesznek. mindenkinek szép napot:-) és ma 64,8 kg-t mutatott a mérleg, megvagyok vele elégedve:-)

270. 3d37fa6615 (válaszként erre: 269. - Nikó81)
2009. máj. 7. 06:43
Értem.csak benem még az a kép volt, hogy apa távol, te egész nap dolgozol, és ő pedig ott van!!De ma már jön haza apa ugye?
269. Nikó81 (válaszként erre: 266. - 3d37fa6615)
2009. máj. 7. 06:37

Az apjával van...mert ugye ő most nem dolgozik.

Vagyis most ugye elment a barátjával, így tegnap meg ma jött anyósom fél hatra és majd ő indítja el suliba, érte meg tegnap pl. a barátnőm ment..

268. 3d37fa6615 (válaszként erre: 267. - 064abada22)
2009. máj. 7. 06:29
Jó reggelt!te is ilyen korán??
2009. máj. 7. 06:19
jó reggelt:-)
266. 3d37fa6615 (válaszként erre: 265. - Nikó81)
2009. máj. 7. 06:18
Az nagyon durva.És ilyenkor a fiacskádra ki vigyáz?
265. Nikó81 (válaszként erre: 264. - 3d37fa6615)
2009. máj. 7. 06:15
Én meg mostanság állandóan egész napos :-(
264. 3d37fa6615 (válaszként erre: 263. - Nikó81)
2009. máj. 7. 06:15
Igen, a héten délelőttös vagyok!
263. Nikó81 (válaszként erre: 262. - 3d37fa6615)
2009. máj. 7. 06:14
Látom megint korai vagy Te is :-)
2009. máj. 7. 06:13
Jó reggelt!
261. Nikó81
2009. máj. 7. 06:12
Jó reggelt! :-)
2009. máj. 6. 14:13
szegény, kitartást:-( kókusztekercs lesz, ahhoz van minden itthon:-) majd igyekszem nem túlzásba vinni a kóstolást:-)
259. Nikó81 (válaszként erre: 258. - 064abada22)
2009. máj. 6. 14:06

De jó...jó sütikézést :-)

Én is inkább azt csinálnám :-(

Olyan fárasztó ez a nap..

2009. máj. 6. 13:58
köszi, befejeztem:-) most megyek ebédelni, meg ki kell találnom mit süssek, amit ma meg lehet csinálni, holnap vendégeink lesznek, és délelőtt pont nem leszünk itthon, akkor már nem fér bele az időbe:-)
257. Nikó81 (válaszként erre: 256. - 064abada22)
2009. máj. 6. 13:47
Jó tanulást! :-)
❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook