Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Babaprojekt és az Update fórum

Babaprojekt és az Update (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1786. 3d37fa6615 (válaszként erre: 1784. - 064abada22)
2009. júl. 27. 08:32

Hát akkor nem vagyok egyedül ezek szerint, egyszer mindenkinél betellik a pohár!Csak miért kell megvárnunk azt, hogy eddig eljussunk??

Nem értem én magunkat, komolyan!

1785. 3d37fa6615 (válaszként erre: 1782. - Geridina)
2009. júl. 27. 08:30

Tudod ez mind szép és jó amit leírsz, csak azt is nézni kell, hogy nálunk minden rám marad!!!

Az ember éjjel dologzik, vezet, ha itthon van pihen, mert másként nem lehet bírni!

Ezt sajna csak az tudja, hogyan élünk, aki mélyebben belelát.Rohadt sok lett a hitelünk, valamiből meg kell élnünk.Egyenlőre ez van, mert ha napi 8 órát dolgozna, úgy mint mondjuk Andris, már rég az utcán laknánk!!!

Kati látta, hogy néz ki az uram mikor hazaér a munkából!

A tisztaság mániája más, de tudod mindenkinek vannak hibái, még nekem is!!Nem vagyunk tökéletesek!!Valahol még mindig összeteszem a kezem, mert ennyi erővel elszórhatná a pénzt, járhatna kocsmázni, haverokkal lógni állandóan, és még sorolhatnám.

Egyébként valóban ki vagyok teljesen, ezért döntöttem, itt és most változtatok.Csk tudod nagyon nehéz ha úgy élted le eddigi életed, hogy mindig mindenkit maga elé soroltál, és nem beszéled ki aproblémákat, hanem magadba folxtod.Sajnos vagy nem sajnos, de a hétvégén kitört belőlem, és hát nem túl romantikus délután lett a vége.!De megpróbálom megváltoztatni a dolgokat, ha máshogy nem megy kérek segítséget(mellesleg ez sem az én asztalom terítéke, nem sűrűn folyamodtam még segítséágért).

2009. júl. 27. 08:22
elolvastam az utolsó bejegyzést, Ildito átérze ma helyzetedet, olvasd el az első naplóbejegyzésemet:-)
2009. júl. 27. 08:15
ezt a naplót nekem si el kellene olvasnom, bakker én örülök ha heti 1x a konyhát felmosom, a többiről ne is beszéljünk... Ildito kezdj el magadra több időt szánni mert gyerek mellett meg fogsz hülyülni, mindent úgyse tudsz megcsinálni, kell a fontossági sorrend! és első a gyerek, utána saját magad, a párod, és majd utána a háztartás:-)
1782. geridina (válaszként erre: 1779. - 3d37fa6615)
2009. júl. 27. 08:11

Olvastam a naplódat, és az a véleményem, hogy ezt már nagyon régen meg kellett volna tenned:)

Én már akkor csodálkoztam, mikor nálunk voltál és mesélted a napi felmosást. Ebbe bele lehet hülyülni. Én még gyerek mellett is igenis olvasok (tegnap éppen orvosi krimit), és igenis ott van a gaz a fűben is:) Ha valaki tisztaságmániás, ne mással csináltassa:) Ha valami zavar, csinálja meg.

Csak így tovább, pozitívan.

Kati, Te meg gyere elő végre a csigaházból:)

Gyere vissza közénk. Tudom, hogy mit érzel, mert átmentem rajta. Igaz, hogy nekünk legalább volt egy kis remény két hétig, de aztán az is elég nagy hidegzuhany, mikor azt mondja a doki mindenféle érzelem nélkül, hogy "hát, most nem sikerült, majd legközelebb". És ezt kétszer végighallgatni...

2009. júl. 27. 07:49
ja és férjeméknél beszüntették a hétvégi munkát, kevesebb pénz, de többet lesz együtt a család:-)
2009. júl. 27. 07:49

Ildito, Rennna köszi, tegnap megkaptam a tüszőrepesztőt, holnap meg reggel irány a kórház:-)

Ildito ez nagyon jól hangzik, én is bevezettem pár dolgot, főleg miután megszületett kislányom:-) tegnap befejeztük a gyerek és hálószoba cserével járó felfordulást, el is döntöttem ma délelőtt lelépünk kiscsajjal kicsit csavarogni, úgyis megkezdődtek a nyári kiárusítások:-)

2009. júl. 27. 07:12

Jó reggelt!

Annyira aranyosak vagytok!!

Tegnap este jól kibőgtem magam, ma már sokkal jobb, de még nem tökéletes.

Eldöntöttem gyökeres váéltozásokat eszközölök én is otthon.Ez a hajtás, észvesztett tempó mindent okoz csak jót nem.

Embernek keresni kel olyan melót, ahol normális tempóban és időeosztásban dologznak, n pedig rendszeresítek dolgokat amit eddig nem.Ilyen pl a kozmetika, mert ott csak én vagyok a fontos ha ott vagyok.

A háztartási teendőim rendszeresítem, csinálok beosztást mikor mit fogok elvégezni, és nem dogunk múzeum rendben lakni.Nem érdekel.

Szakítok időt a mozgásra, pihizésre, olvasásra.

És próbálom leküzdeni az idióta önfeláldozó életmódom, mert vagyok olyan dinnye, hogy mindenkit előtébe sorolok, magam pedig a végére.Mindenkiért mindent megteszek, csak éppen saját magamra nem jut időm.És ha sikerül a project, én nem fogok dologozni.szeretném kihasználni a kismamis 9 hónap minden percét nyugalomban, békében!És ez csak kezdet!!


Kati drága, amnyira ari vagy, tegnap is sokat segített, volt kinek elsírnoma bánatom, és végighallgattál, pedig nem lehetettem egyszerű eset.Köszönöm nekem!!


Miri!Megy a drukk nagyon nagyon!!

2009. júl. 26. 21:27

Miri, neked mennek a +++++++++++++++++++++++++++++++++.

Kivánom hogy sikerüljön!!!!!!! Jövöhéten kuldok neked egy raklap virtuális ragasztót is:DDDDDDDDDDDDDD

2009. júl. 26. 21:26

lányok, én meg minden kis hülyeségen elbőgöm magam....Egy sima kutyás vigjáték végén zokogtam mint a záporeső!!!!! :)))

Ildi, tessék szépen összeszedni magad!!! Tudom, bagoly mondja....

Holnap már melózom, ismét vissza a szürke napokba...Tegnap voltunk urammal Szentendrén, Skanzen,pizzéria, esti otthoni romantici vacsora...Hát, nagyon szép nap volt, mondtam ezek utan minden hónapban fogunk csinalni egy ilyen napot, ami tényleg csak a miénk!!!!

Hát, legalább ebben a rosszban ami történt, annyi a jó, hogy visszataláltunk egymáshoz:)))) Minden téren....

Az ujabb kezdésbe még félek belevágni, nehogy megint igy járjunk....

1776. 064abada22 (válaszként erre: 1775. - 3d37fa6615)
2009. júl. 26. 11:09
az nem használ a projektnek:-( mármint az idegesség:-) fel a fejjel!
2009. júl. 26. 10:10

Sziasztok!Vagyok én is, csak kicsit depis állapotban, rengeteg munkánk van, és az emberrel is vitába keveredtem.Tehát csapkodnaka villámok rendesen.

És hát az esküvő is a nyakunkon, szerintem is okozza a felfokozott érzelmi viharokat bennem.Olyan vagyok, mint egy ideggombóc!!

2009. júl. 26. 10:01

lányok vége lesz a fórumnak:-( Renna remélem már jobban érzed magad!

én ma este kapom a tüszőrepesztőt, kedden meg inszem, drukkoljatok:-)

2009. júl. 23. 11:29

sziasztok lányok!

én mostanában nem hiszem hogy irogatni fogok, sajnos még atranszferig sem jutottam el:((( ugyhogy most a lelkiekben való összeszedés van, és msot kicsit leültem, mint az iszap...

Miri, én 2 kilót fogytam a stimu alatt, és nagyon betartottam a norbit, mozogtam mindennap!!! Szóval hajrá, neked, és nagyon sok sikert kivanok neked!!!!

2009. júl. 23. 11:14
én nem:-) csak más se írt:-( épp lakásrendezésben vagyunk (szobacsere), este megyünk vendégségbe. kapom a hormonokat, holnap ultrahang, kíváncsi vagyok lesz -e normális tüsző. ha igen akkor tüszőrepesztő és inszem a jövő héten. két kiló pluszban vagyok, muszáj lesz megint Norbizni...
2009. júl. 23. 10:15
Na mi van????????????? Kihaltatok??????????
2009. júl. 20. 08:20
de ki tudja, meddig mehetunk ,emrt hát elég ha egyikunk elveszti a munkahelyet akkor ott a vég...
2009. júl. 20. 08:19

hát igen ,de basszus osszerakom a keezm, hogy jelen állapotban egymas utan még 3-at be tudunk úgy vállalni hogy nem rakunk hozzá semmit...

ugyhgoy én most minden pénzt erre fogok "áldozni"

Csak uramat kell kihozni a gödörből...mert nélkule nem fog menni

1768. geridina (válaszként erre: 1767. - Fbcd8bb3b2)
2009. júl. 20. 08:10
Igen, én is ezt mondtam Andrisnak rögtön, hogy a 95 ezer totál kidobott pénz volt. De sajnos a lombiknál sok kidobott pénz van, míg végre sikerül a dolog. Aztán mikor már ott tartod a kezedben a bébit, nem mondott, hogy kidobott pénz volt:) Én mindig mondom a gyereknek, mikor nagyon rossz, hogy lehozom a padlásról a zsákot, amiben összegyűjtöttem a fecskendőket, végükön a tűkkel:) Mindig mondja, hogy "tudom, anya, hogy sok szurit kaptál, hogy én megszülethessek neked"
2009. júl. 20. 08:06

igen ez igaz. én mégm odnam is neki, hgoy hogyan tudod ilyen lazán venni, mert én sejtettem hgoy itt nagyobb a probléma, mint amit látszik...de hát mondta hgoy jajj most mit keseregjek..De most, péntkenn gondolom megérezte hogy hoppá, itt most 150 %-ban minden rajtam mulik!!! És ha nem teljesitek, akkor elszall minden. Én meg mondhatni feleslegesen dobtam ki ennyi penzt az ablakon, és a sok szuri...hát...én emiatt voltam kiborulva igazan...

nem tudom hogy mi lesz ha nem lesz közös gyerek...

1766. geridina (válaszként erre: 1764. - Fbcd8bb3b2)
2009. júl. 20. 08:00
Sajnos igazad lehet, de én nem mertem ilyen sarkosan fogalmazni. Igaz, hogy arra vannak a barátok, hogy azt is a szemedbe mondják, amit Te sem mersz magadnak bevallani. De nem akartam ajtóstul rontani a házba. Túl lazán vette, és látod igazam lett, hogy azért csak ott volt neki is a stressz az utolsó héten. De be fogja látni, és a következő már menni fog.
2009. júl. 20. 07:59

ja és most mondta el, hgoy az elozo barfatnoje másfél évig nem szerdett már fogit és nem esett teheerbe. Aztan szakitottak és a csajnak már gyereke vayn!!!!

azt hittem ott helyben megfojtom!! Mondom akkor ez mar nem mostani dolog hanem elég régi, de akkor még nem tudta hgoy emiatt van...

2009. júl. 20. 07:58

hát mos tmegint nagyon mélyen rossz hangulatban vagyok...főleg uram miatt...bizom benne hgoy igenis az azstalra csap, hogy menjunk tovább és csinaljuk és akarom!!

lehet ez kellett hgoy tényleg belássa itt nagy gáz van...

1763. geridina (válaszként erre: 1762. - Fbcd8bb3b2)
2009. júl. 20. 07:57

Nyugi, Kati, sikerülni fog. Tudom, hogy ez most hihetetlen, de hidd el, átéltem. Még ma sem hiszem el, hogy sikerült:)

Majd megyek msn-re és kirángatlaj a depiből. Úgyis kitaláltam valamit.

2009. júl. 20. 07:51

nagyon ideges vagyok, mint mond ma a doki. majd csak 8 utan hivom, biztos őrület lesz nala, mert helyettesiti a főorvos is...

még mindig bánatos agyok..uram meg ossze van zuhanva. teljesen. nem tudom hogyan tovabb....

2009. júl. 19. 18:26

Renna nagyon sajnálom:-(

mi elkezdtük az inszemet, kapom én is a szurikat, pénteken lesz megint ultrahang. én se vagyok arra lelkileg felkészülve hogy nem sikerül elsőre, pedig tudom hogy inszemnél nem jók az arányok. de az első is csak összejött valahogy...

2009. júl. 18. 21:58

Hát nem sok élet kedvem van, de leriom akit érdekel hgoy tudja: sajnos nem sikerult a pénteki napunk...igaz négy petesejtet leszivtak és harmat meg szurtak de kettő el sem indult a haramdik meg abnormalisan osztodott...Ugyhog ma jol kibogtem mar magam...hétfőn megyek vissza, meglatjuk mi lesz...

de a heten itthon maradok, nagyon kikészultem. Erre nem készultem fel, hgoy nem jutok el a transzferig sem...

1759. 3d37fa6615 (válaszként erre: 1758. - Fbcd8bb3b2)
2009. júl. 17. 21:52

Végre pozitív vagy!!!!!!!Juhéjj!

De hidd e dolgoznak, mint annak a rendje!!:))

Hát igen, nesze neked, de ababácskákért mindent!

Most én is beveema poci simogatós taktikát, háth bejön nekem is:))

De azért tudsz pihizni közben, és az uro után is simán visszafeküdhetsz!!Sőt vissza is kell, gyertyaálláában:)Na ez csak vicc volt, pihizz jól és reggelre már kész hadserenyi sejtetek lesz!!!!

1758. fbcd8bb3b2 (válaszként erre: 1757. - 3d37fa6615)
2009. júl. 17. 19:20

szia drága, pont most akartam leirni,de igy mar jó, hogy nem kell:DDDDDD


Mindent osszevetve jol vagyok, sőt!!! Igaz msot kezdek mar álmos lenni, de este 10-ig no alvás mert kell az utrot adagolnom. és hat felhuztam a telcsimet is hgoy mindennap keltsen fel 5.55-kor, mert akkor jon a reggeli adag...:(((Nesze neked sokáig alvás!!!


Szoval holnap kiderul hogy is allnak a sejtek a gyakorlóban:DDDD

2009. júl. 17. 18:47

Sziasztok lányok!!

Sehol senki??


Akkor a napi infóim:


Katinak ma volt a leszívás, 4-et sikerült leszívniuk!!Ez nagyon jó arány.Ebből szúrtak neki 3-at,szerintem ez nagyon de nagyon jó!Holnap kell érdeklődnie, mennyi kezdett osztódni, és hétfőn visszakapja őket és akkor már kismami lesz!Milyen furi, de mmilyen jó!!


Én ma voltam dokinál ez a 11.ciklusnapom.A clostyra kicsit hevesen reagált a szerevzetem és 4 tüszőm van.3-1 elosztásban, de elég nagyok.Kicsit doki is meglepődött, úristen, ez akár veszélyes is lehet, mert túl nagyok a 11.naphoz képest.Nagyon vigyáznom kell, és ha fáj azonnal kórház!!De ari volt azt mondta, kapjam el apát, mert akár még 3-as ikerbabók is esélyesek.Ja és két puszival búcsúzott, hogy elmegy szabira, de reméli már csak azért keresem, mert + a tesztem.Legyen igaza.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook