Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Babaprojekt és az Update fórum

Babaprojekt és az Update (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1576. geridina
2009. jún. 24. 12:47

Lányok, olvastam ma egy cikket. A lényege, hogy egy házaspár 17 évig várt a gyerekre, mikor kiderült hogy a férjnek egy korábbi mumpsz szövődményeként nehezebben lehet gyermeke. A negyedik lombikprogram volt sikeres, de 10 hét után elment a baba. Közben a nőt is kezelték, mindenféle vizsgálat, műtét. Két újabb sikertelen lombik után a főorvos közölte velük, mondjanak le a gyerekről. Ők nem törődtek bele, mégis próbálkozni akartak tovább. Ezzel egyidőben hallottak Gyuri bácsi teájáról, kipróbálták. Felhívták telefonon, elmesélték a történetüket, a bácsi pedig közöltem,hogy semmi gond, tud segíteni. Elküdött nekik egy teacsomagot, felváltva itták a diófalevél és a csalánteát, közben a férj egyik reggel fürjtojássárgáját evett, másnap pedig rengeteg zellert. És láss csodát, terhes lett a nő. Utána még a bácsi küldött nekik erdeivadmálna teát is, hogy megmaradjon a pici.

Ildi, ilyet kéne beszerezned!

A bácsival is csináltak egy riportit, 81 éves, szemüveg nélkül olvas, és csinálja a teákat. Ha valaki elmegy hozzá tanácsadásra és kérdezik, mivel tartoznak, azt mondja, miért kellene tartozniuk bármivel is, ezért az össznépi tudásért, ami az övé, nem kérhet pénzt, azt vissza kell adni a népnek.

Na mit szóltok? Szóval a pasiknak sok zeller:)

1575. geridina (válaszként erre: 1571. - 3d37fa6615)
2009. jún. 24. 09:31
persze, tudom én:)
1574. Nikó81
2009. jún. 24. 08:52

JÓ reggel lányok!

Rég jártam erre...de mostanság be voltam havazva...

Mizus veletek?

2009. jún. 24. 08:51
lányok, ma még nem kaptam lebaszást!!! Juhééé!!!! Az nem baj, hogy génkezelt zöldséget eszunk? MEg hormonokkal telenyomott húsokat? Menjenek a fenébe...
2009. jún. 24. 08:21
Egyébként gondolkodom, hogy iwiw-en kiteszek üzenőfalra egy üzenetet,hogy mérlegeljen mindeni, akkor milyen veszélyhelyzeteknek van kitéve, ha kiteszi a lábát az utcára(smog, baleset,stb), és akkor ha napi rendi zinten elfogyaszt 2 evőkanál gabonapelyhet, és a szokásos adag kenyeret!
1571. 3d37fa6615 (válaszként erre: 1570. - Geridina)
2009. jún. 24. 08:13

Jó reggelt!


Semmi gáz, de valóban basszus, ha felliben valami média hír, az egész társadalom megkergül.És nincs kivétel,sajnos,még a rokonságom sem az.Hihetetlen!

Csak arra senki nem gondol, ha olyan rohadtul károsak lennének,talán rajtunk jönnének elő az első jelek, akik nap mint nap érintkeznek vele, és fogyasztják.

Ja és bakker a média a szélőséges eseteket emeli ki, amely visszanézve 50 évente 1, és nem is bizonyítható 100%-san hogy az adott tényezőt,az adott élelmiszer okozza.

De én nem szándékozok meggyőzni senkit, aki fél a gabonatermékek fogyasztásának kockázati tényezőitől dobja ki a készletét otthon,nem haragszom én meg érte.

Csak röhejes ez az egész helyzet..

De nem haragszom, nyugi....

1570. geridina (válaszként erre: 1569. - 3d37fa6615)
2009. jún. 24. 07:56
Ne haragudj, a naplódat csak ma reggel olvastam, és nem basztatni akartalak vele
1569. 3d37fa6615 (válaszként erre: 1566. - Geridina)
2009. jún. 23. 16:51

Aj istenem az üzemorvos is ezzel traktált!

Perzse lehetséges, mert annyi vegyszerrel kezelik a gabonákat, hogy hihetetlen.De ez minden másról elmondható.Basszus már levegőt sem szabad venni, mert az is káros!Fulladjunk meg???

Á elegem van!

1568. geridina (válaszként erre: 1567. - Fbcd8bb3b2)
2009. jún. 23. 14:21
Figyu, én ezt megjátszottam. Panaszkodtam a főnökömnek, ő közölte a polgival, hogy adja nekem írásban utasításba, de erre nem volt hajlandó
2009. jún. 23. 12:56
BArátnőm azt mondta érdemes lenne leülni a főnökkel beszélni, hogy akkor adja nekem irasba hogy a pénztárból én pl. mikor adhatok ki pénzt ha ő nincs itt, stb...hát nem tudom még meggondolom. kezdek lehigadni, de mar legszivesebben felmondanék....
1566. geridina
2009. jún. 23. 11:16

Ilid! mint hozzáértő!

Hallottad a tegnapi balhét az 5 éves kislánnyal? Gabonapehelytől lett hormonzavaros? ez durva?

1565. geridina (válaszként erre: 1564. - Fbcd8bb3b2)
2009. jún. 23. 10:18
Hát igen, én is azt mondom, hogy nincs pótolhatatlan ember, de a tapasztalatot nehezebb pótolni, és sokáig nem megy olyan rugalmasan a munka, ha új munkaerő kerül valakinek a helyére. Pláne, ha még betanítani sem volt idő rendesen.
1564. fbcd8bb3b2 (válaszként erre: 1563. - Geridina)
2009. jún. 23. 10:09
ez is mindig azt mondja: mindenki pótolható. Ez igaz de nem mindegy hogy...őt sem érdekli ha valaki elemgy innen. TAvaly 6000 Ft miatt (ennyi emelést nem akart megadni valakinek) ment el a fickó...szóval az összes normális ember mar elment innen
1563. geridina (válaszként erre: 1562. - Fbcd8bb3b2)
2009. jún. 23. 10:06
Nekem volt egy ilyen főnököm, még a GYES alatt, már csak fél évem volt a GYES-ből, és gondoltam, inkább hamarabb menjek dolgozni, mint munkanélküliként kezdjek újra:) Na, ott másfél hétig dolgoztam. Mikor mondta, hogy fel lehet állni és elmenni, mondtam, hogy éppen ezt akartam tenni. Egy igazi milliárdos köcsög volt, akinek nem volt szent a beosztottjai iránti tisztelet. Hetente hirdeti az állásokat a titkárnőknek. Úgyhogy sajnos ez van a mai világban. Nálam azért könnyebb a helyzet, mert a közszférában dolgozom, nem rúghatnak ki egyik napról a másikra. Ezért is maradtam inkább itt.
1562. fbcd8bb3b2 (válaszként erre: 1561. - Geridina)
2009. jún. 23. 09:53
ez jó ötlet. Én csak a pénzért vagyok még itt. ha ő vett volna fel anno, mar nem lennek itt....hát ha én beszologatnék, mar kirugott volna. Ez egy idiota következetlen. Ha ma áldását adná hogy fehér poharbol igyak, holnap lebasz hogy miért iszok én fehérből??? NA szoval ilyen...és mindennap ezt kapom, akkor hogyan varja el hogy jópofit vágjak itt mindenhez? Már lassan mindenkivel tök bunkó vagyok, még a vevőhöz is, pedig ők aztan nem tehetnek semmiről...
1561. geridina
2009. jún. 23. 09:48
Egyébként én a wc-ben szoktam bőgni:)
1560. geridina (válaszként erre: 1559. - Fbcd8bb3b2)
2009. jún. 23. 09:48

figyelj, ha visszaolvasod a fórumokat (a régiekkel együtt), láthatod, hogy ugyanez a helyzet nálam is. Én már úgy teszek vele, hogy gúnyosan válaszolok mindenre, sőt beszólogatok neki. De én könnyebb helyzetben vagyok, mert nem ő a főnököm, a főnököm pedig mellettem áll ki. De amikor szidja őt mindenki, akkor szoktam mondani, hogy remélem sajnálnak, hogy nekem napi 8 órában kell őt elviselnem. És ehhez még hozzájön, hogy sötét mint az éjszaka. Én is leléphettem volna, emlékszel, kaptam állásajánlatot, de nem jöttem volna ki jobban anyagilag.

Ne haragudj meg, tudod, hogy szeretlek, de annyi fizetésért muszáj tűrnöd. Mindig lebegjen a szemed előtt az én 62 ezer forintos nettó fizetésem, amiért tűrnöm kell

2009. jún. 23. 09:45
dina te ezt hogyan tudod kezelni? Én mar reggel a siras határán álltam...egyszeruen nem birom hogy igazságtalanul lebasz mindenert. mondtam is tegnap mikor mentunk haza, remélem holnap nem basz le azert mert hazamentem:) erre tessék...
2009. jún. 23. 09:44
ház én ezt nem sokaig tudom toleralni....addig baszogat amig fogom magam es honapokra elhuzok tappenzre és nem erdekelm ajd hogy fele annyi fizetesem lesz...de kicsinal idegileg....
1557. geridina
2009. jún. 23. 09:39
egyébként üdv a klubban:)
1556. geridina (válaszként erre: 1553. - Fbcd8bb3b2)
2009. jún. 23. 09:39

Basszus Kati, a főnökeink is klónok. Velem ugyanezt csinálja a polgi, bár ő nem a főnököm:)

Idejön a számla, akár 4000 ft-ról, persze az árut már megkaptuk, és el kell küldenem az embert, ha nincs itt a polgi, nem tudja engedélyezni. Így szarozik egy csomó emberrel, illetve velem akar kibaszni, hogy minél többször le tudjon baszni.

2009. jún. 23. 09:38

Bakker!Ez nem normális!!

Épp azon gondolkodtam, tutira terror alatt tart, mhogy már be sem mersz lépni!!

2009. jún. 23. 09:37
hat, lassan elgondolkodom rajta, hogy meddig kell meg bejonnom??? VAgy most htekig baszogatni fog mert elmentem a postara??? Kirugni nem tud, mert azonnalk feljeletnenem a munkaugyi birosagon. lombik alatt nem rughat ki!!!!
2009. jún. 23. 09:36
csajok, az idegeim rongyosak a főnöktől....megőrülök. kiakar engem csinálni, azt tuti....ma azert baszott le, mert milyen jogon fizettem ki elore egy szamlat anelkul hogy o latta volna? Mondom azert mert akkor a teherautonkat ami lerobbant, nem vontatták volna el.
1552. geridina
2009. jún. 23. 09:35
Egyébként téged is imádnivaló nőnek tart, mint Katit. Apropó, Kati hol van? Már be sem kellett ma mennie?
1551. geridina (válaszként erre: 1550. - 3d37fa6615)
2009. jún. 23. 09:30
Jajjj, tényleg, így már beugrott. Akkor én is görcsöt kaptam. Lehet, hogy ezért került a pizzába más is?:)))))
2009. jún. 23. 08:17

Jó reggelt!

Na gondolhatja Andris, még ilyen buggyant nőt...

A villámos dolog a pizzatészta készítés közben történt.Azt mondottad Dinaa, hogy olyan vagy mint a villám, éncsk megkértelek ne csapkodj azért szét köztünk.Kati pedig görcsöt kapott.

1549. geridina (válaszként erre: 1547. - 3d37fa6615)
2009. jún. 23. 07:46
Apának hazavittem a leírásodat, szarrá röhögte magát rajta. Főleg amikor ecsetelted a magasságodat és az ő magasságát. Lányok, mától keményen norbizom (micsoda újdonság)
1548. geridina (válaszként erre: 1545. - Fbcd8bb3b2)
2009. jún. 23. 07:44

jó reggelt csajok.

Villámos dolog? Meg rohantál röhögni a wc-re? Én akkor hol lehettem? Nem rémlik semmi

1547. 3d37fa6615 (válaszként erre: 1545. - Fbcd8bb3b2)
2009. jún. 22. 16:58

Jaj csajok,m nagyon édik vagytok.Pedig én úgy érzem lehetne jobb is.De azért hízok ám, mint a libamáj, az elismeréseitektől.

Tényleg akkor mentél a wc-re, vagyis botorkáltál a röhögőgörcseidtől.:DDDDD

Dehogy is nem tudsz hozzáfűzni dologkat.Ezer dolog kimaradt, csak úgy kattognak a képek a fejemben!

mielőtt azonban felraknád, hadd meozzuk le őket, mert a végén még kitilt minket hoxa, és oda minden naplóbejegyzésünk!:DDD

Vagy vn még egy verzió, rajtunk kívül mindenki lerigisztrál aki megnézi őket!:DD

Nyugi drága!

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook