Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babaétrend a mindennapi gyakorlatban gyakroló anyukáktól fórum

Babaétrend a mindennapi gyakorlatban gyakroló anyukáktól (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jan. 23. 09:08
Miket kóstolgattatok? Alma, krumpli, répa és sütőtök nálunk a nagyobbaknál bevált. A kicsi még csak szopik.
2009. jan. 23. 08:59

sziasztok, engem is érdekelne a téma...

kislányom vasárnap lesz 7 hónapos, de a kóstolgatáson kívül még mindig kizárólag az anyataejet hajlandó elfogadni... pedig már 5 és fél hónaposan elkezdtem megismertetni a pépes ételekkel.

5. kkrisztina76 (válaszként erre: 3. - Sutoczkine)
2009. jan. 23. 08:54
Bocsi elnéztem a neveket. Nem is nekem írtad.
2009. jan. 23. 08:53
Igen még most is szopizik. A két nagyobbnál kevesebb volt a tejem, ők kaptak tápszert és nagyon vártam hogy adhassak nekik mást is.
3. sutoczkine (válaszként erre: 1. - 093599874c)
2009. jan. 23. 08:51

Szia!


Nekem egy 5 és fél hónapos kisfiam van és már 2 hónapja kapja az üveges bébiételeke. Azt szeretném megkérdezni, hogy eddig csak szopizott-e?

2009. jan. 23. 08:49

Szia


Nekem három kislányom van. Kétszer már végig jártuk ezt az utat. A harmadik kicsi most 5. hónapos. Mivel kezdtétek?

2009. jan. 23. 08:39
Kismama vagyok egy 6 hónapos babával. Sokszor gondot jelent nekem, hogy mit is adjak neki enni. Olyan gyakorlatban használható ötleteket, recepteket várok tőletek, amelyeket kipróbáltatok és bevált, a babák szerették. Minden érdekel, receptek, vélemények a babák étkeztetésével kapcsolatban, tapasztalatok. Kérlek, írj.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook