Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babatervezés 2019 fórum

Babatervezés 2019 (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
251. sozsofi
2018. dec. 29. 00:06
Sziasztok!márciusban lesz 1 éve. Hogy újra babát szeretnénk.elsö honpban terhes lettem,de 1 hétre rá vége is lett.azóta probálkozunk,de rövid a luteálisom.Most derükt ki az IE és elkezdtem diétázni.Remélem mostmár sikerülni fog.
250. rekab (válaszként erre: 249. - Amina93)
2018. dec. 23. 11:03
A laborvizsgalatok kozott pajzsmirigy ertekeket is neztek, de alaposabb vizsgalat nem volt.
249. Amina93 (válaszként erre: 248. - Rekab)
2018. dec. 22. 06:56
Igen,atfujasra erdemes elmenni! Pajzsmirigyeket vizsgaltak?
248. rekab
2018. dec. 21. 17:20

Sziasztok!


Mi is babat szeretnenk. Kb 1 eve probalkozunk, de eddig semmi.

A laboreredmenyeim jok. A tesztek szerint peteeresem is van, a ciklusom rendszeres, nem dohányzom, mindketten egeszsegesek vagyunk, szeretjuk egymast, mindennoptimalis.

Atfujason meg nem voltam.

Szerintetek erdemes elmenni?

Kinek mia tapasztalata az ovulacios tesztekkel kapcsolatban?

Januar 10re van idopontom termekenysegi kozpontba, de vannak fenntartasaim... Hogy erdemes erkezni?

Koszi elore is a valaszokat es sok sikert mindenkinek a babahoz!

247. Encus1114 (válaszként erre: 246. - Csillagtök)
2018. nov. 29. 17:20
Most épp 2 napja 36.7,meglátjuk hogy alakul tovább. Bosszant, hogy nem jól mértem a ciklus első felében, de az emelkedést hónaljban mérve is láttam. Volt olyan ciklusom, ahol 35.8-ről 36.6-ig emelkedett,úgyhogy azért reménykedem, hogy jól számoltam az ovut. A következő mensit dec. 7-8 körülre nem várom, akkor kiderül :)
246. csillagtök (válaszként erre: 240. - Encus1114)
2018. nov. 28. 20:18
Nincs mit. Az en alaphom eleg magas. Meg ovu utan siman lehet hogy par napig meg alacsonyabb es csak kesobb ugrik meg. Nekem is igy volt többször.
245. 40c893d684 (válaszként erre: 244. - Klaudia20)
2018. nov. 28. 17:15

Neked mi jelent meg rajta?

Én akkor mondtam ezt, hogy kidobom, amikor júliusban a 25-ös erősségű teszt már vígan mutatta a két csíkot, ez az elvileg érzékenyebb 10-es meg egyáltalán semmit még.

De aztán valahogy csak megmaradt még vagy 10 db.

244. Klaudia20 (válaszként erre: 241. - 40c893d684)
2018. nov. 28. 16:45

Ha ez a kék one step, akkor kukába dobd ki.

Engem is átvert már vagy 3x 😒


Én is megvettem 50 darabot, december végi lejárattal. Az utolsó száradási csíknál kidobtam az egész zacskóval.

Nagyon mérges és csalódott voltam.

A másfél év próbálkozás alatt sosem volt ilyen....

243. 40c893d684 (válaszként erre: 242. - Fekete szőlő)
2018. nov. 28. 14:37

:)

Már ott tartok, hogy hazamegyek, és megkérem a szomszédasszonyomat, aki tuti hogy nem terhes, hogy engedje magán megcsinálni az One-step tesztet, hogy vajon neki is produkál-e olyan cérnavékony második vonalat :D

az elmúlt évben annyiszor, de annyiszor megfogadtam, hogy leállok az idő előtti teszteléssel, de szerintem mindenki könnyen elcsábul.

242. fekete szőlő (válaszként erre: 241. - 40c893d684)
2018. nov. 28. 14:33

Kedves Ágnes!


Először is nagyon drukkolok a babásodáshoz!

Másod sorban meg szerintem te is tudod a választ.

Persze ilyenkor kapaszkodik az ember lánya minden fű és cérnaszálba, de az időn túli pozitív tesztet nem lehet értékelhetőnek tekinteni. Ha már a 24. napon jársz, akkor nem sokára úgy is kiderül, hogy megjön-e vagy sem! Ha nem, akkor lehet tesztelni! Sok sikert, és majd jelezz vissza!

2018. nov. 28. 14:19

sziasztok

babát szeretnénk mi is jövőre, egy éve próbálkozunk, eddig kettő elvetélt terhesség az "eredmény".


Kérdés:

ma a 24. napomon járok, a 14. napon volt ovuláció. Viszont már tegnap óta megint úgy érzem magam, mint a két korábbi terhességnél, ezért reggel nem bírtam ellenállni, hogy rápisáljak egy tesztre otthon, mivel vettem nemrég egy szakajtó One-step 10-es erősségű tesztet a neten.

Kb. 10 percen belül megjelent egy halvány, nagyon vékony második csík, mintha egy hegyes ceruzával rajzolták volna. Úgy tizede vékony, mint a kontroll vonal, de nem kell különösebben mereszteni a szemet, ott van.

Mivel kissé ideges lettem, délben vettem egy gyógyszertári tesztet. 10-es erősségű az is. Azon nem jelent meg második csík a használati útmutatón írt 10 percen belül, bevágtam a kukába. Ahonnan természetesen kb egy óra múlva kiszedtem - ó, ha a kukából kiszedett tesztek mesélni tudnának :D -, és lám, rajta van a második vonal halványan.

A leírás azt írja, 10 perc után ne értékeljük.

Vélemény? Ez a figyelmeztetés azt jelenti, hogy hosszabb idő eltelte után felvehet ál-pozitív eredményt?


A korábbi terhességeimnél mindig csak a nem várt napján vagy azután teszteltem, sose ilyen hamar, és ott nem volt gond a kiértékeléssel.

Most meg van egy cérnaszál vékonyságú vonal, meg egy időn túl megjelenő.

240. Encus1114 (válaszként erre: 239. - Csillagtök)
2018. nov. 28. 06:14
Màra emelkedett,úgyhogy ez megoldódott. Igaz ez nekem a ciklus màsodik fele. Lehet nekem alacsonyabb alapból a hõm. Köszi csillagtök!:-)
239. csillagtök (válaszként erre: 237. - Encus1114)
2018. nov. 27. 20:54
Nek volt, hogy 36.6-ot mutatott tobb napig a ciklus elso feleben. Szoval siman lehet.
238. a6b04f15e3 (válaszként erre: 236. - G.agi89)
2018. nov. 27. 19:31

Köszönöm dec közepén kiderül sikeresek voltunk e.

Van 2 fiam ők elsőre sikerültek :) Reméljük most is így lesz.

2018. nov. 27. 06:38

Sziasztok!

Csatlakoznèk èn is a babásodni vágyók csoportjához :) Mi mèg friss próbálkozók vagyunk a fèrjemmel,ez a 2. ciklus. Nekem is pajzsmirigy alulműködèsem van,de az èrtèkeim most szuperek a dokim szerint. Kb. 2 hónapja szedek femibion 0-t,tegnap szereztem palástfű teát.Az èbredèsi hőmèrsèkletemet eddig is mèrtem,de az olvasottak alapján rosszul,mert hónaljban ès nem szájban pl. Lehet,hogy emiatt rosszul határoztam meg az ovuláció idejèt?Harmadik napja szájban mèrem ès mindhárom alkalommal 36.6.Van ilyen,hogy ennyire nem változik?Vagy 3 nap után mèg nem mondhatjuk,hogy nem változik?Bocs,ha buta kèrdès, nem vagyok szakèrtője a tèmának.Egyèbkènt hajrá mindenkinek! :)

236. g.agi89 (válaszként erre: 234. - A6b04f15e3)
2018. nov. 26. 19:40
Sok sikert ès mielőbbi babásodàst :)
235. g.agi89 (válaszként erre: 233. - Nikky21)
2018. nov. 26. 19:39
Köszönöm az ötletet.:) Lehet kipròbálom èn is
2018. nov. 26. 19:22
Sziasztok mi is babát szeretnénk most kezdtük. Mindenkinek drukkolok aki a nem várt előtt van.
233. nikky21 (válaszként erre: 232. - G.agi89)
2018. nov. 25. 14:19
Szia én a femibion 0 át szedtem elötte 3hónappal és elsőre sikerült :)
232. g.agi89
2018. nov. 25. 11:50

Sziasztok. Mar jo ideje benne vagyunk mi is a babaprojektben de sajnos eredmenytelenul. Pajzsmirigy alulmukodesem volt 2 ev alatt nem tudta rendbe rakni a dokim. Az uj orvosom 3 honap alatt levitte normalis eredmenyre, de a baba meg mindig nem sikerult. Januarban kell visszamennem hozza kontrollra.

Kerdesem az lenne hozzatok, hogy ti szedtetek babatervezeskor vitamint pl elevitet vagy hasonlot.

Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban? Erdemes lenne e megprobalnom hatha?

2018. nov. 18. 11:01
Sziasztok! Maradt 13 szem Progeszteron Extract kapszulám. Ha valakinek kell, ajándékba odaadom.
230. Vikoka18 (válaszként erre: 96. - Babesz88)
2018. okt. 27. 23:12

Szia!

E-vitamint is szedj a Letrox mellé+cinket ha bírod.Én is pajzsmirigy beteg vagyok.

2018. okt. 27. 23:02

Sziasztok!

Mi február-márciusban szeretnénk "nekilátni",téli babát szeretnénk.Van már egy 8 éves fiam az előző kapcsolatomból.Igyekszek mindent elolvasni,biztos találok jó kis tanácsokat.

Drukkolok mindenkinek és nagyon jó egészséget kívánok a leendő és meglévő kismamáknak.

228. nikky21
2018. okt. 5. 06:10
Sziasztok augusztusba kezdenénk el a baba projektet 😊 áprilistől elkezdem szedni a femibiont. Még fogamzásgátlót szedek januártól már nem fogom :)
2018. szept. 22. 13:15

Sziasztok!

Csatlakoznék én is, bár néha már nincs erőm klubbozni, fórumozni ezzel kapcsolatban. Aki frissen kezdni a tervezést, azok olyan nagyon lelkesek, én meg már, jajjj :S

2017.május elsején hagytam abba a fogamzásgátlót, élesbe nyomtuk az első perctől.

Nem jött össze, 5 hónap után doki, aki nem vett komolyan, majd ha egy évig nem jön össze....még mindig baba nélkül, immáron másfél éve (lesz októberbe).


Végre most megtaláltam a dokit, aki komolyan vesz, alapos, és érti a dolgát.

Elindultunk. Aminek nagyon örülök, mégis van bennem fájdalom...nagyon szeretnénk már szülővé válni.


Ciklus. 24-26 napos, az elmúlt másfél évben már túl vagyok az LH teszteken, hőmérőzésen, ezernyi vitaminon, és boszorkányságon :D Egyik sem hozta meg a várt eredményt.

A hőmérőt nem tudom lerakni, függő lettem :D

A pecsételgetés a fő problémám...


Azért bizakodom, hogy még a kivizsgálás előtt sikerül, és nem kell mennünk...

226. Klaudia20 (válaszként erre: 223. - 30Ildi)
2018. szept. 22. 13:06

Szerintem mindenképp érdemes tesztelni.

Azóta történt valami?

2018. szept. 18. 15:28

Sziasztok.

Csatlakozok én is.

Van egy 14 éves nagy fiam és egy 22.5 hónapos pici lányom, s most szeretnénk még egy utolsó babát.

Előző hó ap szerintem a rossz időzítés miatt is sikertelen volt.

Most járok a 9.cn, clostilbegytet szedtem 2*1-et, myo-inositolt iszom, b komplex, E vitamin, magnézium por amiket még szedek. Mivel kislányom előtt volt egy terhesség ami még az UH előtt vége lett szinte (valószínűleg az alacsony progeszteron szint miatt) így a progeszteront szednem kellett, s most is szednem kell majd, egészen az ovuláció utáni időtől.

Tutira akarunk menni, vettem Lh tesztet is, s ez mellett a 8-18

cn között 1.5-2 naponta összebújás van.

2018. szept. 17. 09:59

Sziasztok!

Csatlakoznék én is! :)

Már mi is beszélgetünk a babáról. Idén én már lefogytam 64 kg-ról 52-re. E hónaptól Inofolic-ot fogyasztok és D-vitamint. Szeretném a szervezetemet felkészíteni, remélem így nem kell majd sokat próbálkozni, hamar össze fog jönni a babó :)

223. 30Ildi
2018. szept. 16. 14:20

Sziasztok,

Kb. egy hónapja tettem le a fogamzásgátlót, mert a párommal már családot terveznénk. Hallottam sokmindent már arról, mennyi az esélye a fogamzásgátló utáni azonnali teherbeesésnek, ezért nem is zárom ki, hogy nálunk is sikeres lehetett már ebben a hónapban. Leírnám viszont az esetemet...a legutolsó ciklusom - még megvonásos vérzés - aug. 18-án kezdődött. Már volt, hogy egy éve 1 hónapra megszakítottam a gyógyszert bizonyos okokból és utána normálisan, kb 28 napra rá meg is jött, ráadásul amikor utána nem sokkal voltam nődokinál, azt mondta nem lesz gond, ha végleg leteszem a bogyót, mert látja, hogy volt abban a hónapban peteérésem, tehát minden oke. Na most párommal aug 18tól kezdve aug, 23án és a 27i héten 2szer voltunk együtt, majd megint szept. 6án, tehát ezek lehettek az esélyes időpontok egy megfoganásra. Az ezutáni héten baromira fel volt fújódva a hasam és elég hamar ki is fáradtam már egy kis emelkedőn felmeneteltől is, de nagyon mást nem éreztem. Annyi, hogy szept 14re vártam volna a mensimet (28 nappal számolva), de 12én dél körül elkezdtem "barnázni", ami pénteken átváltott egy kicsit sötétvöröses, sűrű állagú dologra, szombat reggelre meg szinte alig, csak pár barna folt volt a betéten. Ma teszteltem egyet és az egyértelműen negatív lett. Szerintetek érdemes pár nap múlva csinálni még egy tesztet vagy szinte kizárt, hogy baba legyen (persze nyilván semmi nem kizárt)? Orvoshoz is el fogok menni mindenképp, de vélemyéneket olvasni picit mindig jót tesz... :) előre is köszönöm! Ildi

222. cseresznye05 (válaszként erre: 221. - Ezmarfoglalt)
2018. júl. 6. 11:28

Igen nekem is

Valszeg mert “erősebb dolog jön ki” :D

A poci mikor kezd nőni?

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook