Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba - tápszer tapasztalat fórum

Baba - tápszer tapasztalat (beszélgetős fórum)


20. aileron44 (válaszként erre: 16. - Tbbze)
2019. okt. 8. 16:48

Képzeld van gyerekem, sőt unokám is már! De soha nem csináltam ekkora cirkuszt, és nem közösségi oldalon kerestem megoldást. Nézd meg mennyi fórumot nyitottál már, és még mindig ugyanott tartasz! Igenis fent tartom amit írtam, hogy te a 2 hónapos gyerekeden akarsz kísérletezni, hogy mi válik be nála! Többen is írták, miért nem próbálod meg, hogy szoptasd! Kerestél szoptatási tanácsadót is, legalábbis kezdtél arról is fórumot.


Nem hallgatsz senkire, veled van a baj, és sajnálom a gyerekedet, hogy ilyen anyja van!


Annyira értesz a gyógyszerekhez, nem volt bátorságod mégsem ott az orvosnak mondani, hogy mégis mit gondol a felírt gyógyszerről! Talán tényleg unja már az orvos, hogy odajársz. Nem fogadod el tőlük amit mondanak, biztos sokkal tanultabb vagy náluk. Miért nem oldod meg akkor egyedül? Ne itt nyiss fórumokat róla!

19. PöttyösPanka (válaszként erre: 16. - Tbbze)
2019. okt. 6. 10:28

Miért nem szoptatsz már? Én a helyedben nem adnám fel, és megpróbálnám visszahozni a tejet.


[link]

18. tbbze (válaszként erre: 17. - Tbbze)
2019. okt. 6. 01:33
Csodàt nyilván nem várhatok, de kis enyhülést igen.
17. tbbze (válaszként erre: 15. - Aileron44)
2019. okt. 6. 01:26

A védőnő eddig bármit kérdeztem nem tudot rá válaszolni és nem egyedül vagyok ezen a vélemènyen. Netán orvos vagy védőnő vagy, hogy ennyire véded őket?

Az tudom, hogy ez egy természetes dolog a babánál állítólag,de ha van amivel könnyithetek fájdalmán miért ne tegyem meg?

16. tbbze (válaszként erre: 15. - Aileron44)
2019. okt. 6. 01:20
Bocs, de neked van gyereked? Elnézted örõmmel, hogy vigasztalhatatlanul fáj a hasa a picidnek és nemtud kakilni? Egyébként voltunk orvosnál, ügyeleten, kórházban, mind természetesen annyit mondott kinövi ez egy természetes dolog, de nem hinném, hogy kinoznom kellene szélcsővezéssel, kúpozással, ha van olyan tápszer amivel fog tudni kakilni. Azt mondják csak ez egy tanulás a kakilás, akkor amíg tejet kapott miért volt széklete? Szerintem és biztos vagyok benne van olyan tápszer ami az ö szervezetének a legjobb csak éppen az orvosok kényelmesen ülnek a kanapéban és nem segítenek. Akinek tápszeres babája van mind azt hallom, hogy ki kellet nekik is próbálni egy párat mire megtalálták a legjobbat a babájuknak,hogy ne keljen a popsijában turkálni állandóan, hogy kakiljon a baba. Szerintem te neked vagy nem volt még gyereked vagy nem érdekelt mi van vele hagy szenvedjen. Ha kapok olyan ötletet ami jó a kisbabámnak akkor azt miért ne csinálnám meg a kedvéèrt szerinted, ha szerettem őt? Elvégre azért hoztam a világra öt, mert szerettem. Tápszert kb. 4 hete ugyanazt kapja teával, maszirozással próbálkozunk kétleném, hogy ez olyan nagy bűn lenne. A papaverinit pedig sajnos orvos írta fel, amit nem értek, hogy mer egyáltalán felírni ilyen durva szert kisbabának vagy akár nagyobbnak is.
15. aileron44 (válaszként erre: 1. - Tbbze)
2019. okt. 5. 17:49

Meg ne sértődj, de én egyszerűen nem értem amit csinálsz! Ha valaki ajánl neked egy ÚJ FAJTA tápszert, újabb kísérletet teszel vele a 2 hónapos gyerekeden?? Honnan tudod, hogy ami másnak jó volt a tiednél is beválik! Ahelyett, hogy orvosnál keresnél a problémátokra megoldást egy közösségi oldalon akarod ezt megoldani. Neked nem jó a védőnő aki jár hozzá, bajod van az orvossal is!


Rémisztő amiket írsz, attól " feketedett be a lába", hogy fáj a hasa!


Azt hiszem komoly gondok vannak, nem csak a gyerekkel! Menj el az orvosodhoz, mond meg ha nem találja mi az ok ami miatt ennyit sír a gyereked, adjon beutalót egy kivizsgálásra. Sokkal többet segítenél vele, mint hogy itt mindenféle kérdéseket felteszel, aztán (remélhetőleg a rosszakat nem) próbálod ki rajta!


Igazán csak azt a kismanót sajnálom, akinek ennyit kell szenvednie!


Próbálj máshogy állni a dologhoz, nem segítesz ezzel a gyereknek. Ha már úgy is a netet bambulod, másra is használhatnád. Hiába a sok segítő szándék, mi nem tudjuk eldönteni, hogy olyan baja van-e a babónak, amit kinő, vagy valami amit kezelni kell!

14. f8db0709b8 (válaszként erre: 12. - Tbbze)
2019. okt. 5. 14:24
Esetleg reflux?
13. Domimami (válaszként erre: 5. - PöttyösPanka)
2019. okt. 5. 14:09
Az fix.Natúr joghurt egy 4hónaposnak?
12. tbbze (válaszként erre: 4. - 0adc8842b1)
2019. okt. 5. 13:30
Most milyen idősek a gyerekeid? Nincs esetleg bármilyen egészségi próblémájuk. Pl.: allergia, bőr próbléma stb.?
11. Bless the child (válaszként erre: 4. - 0adc8842b1)
2019. okt. 5. 12:40
Te főzöl, te nevelted a gyerekeidet születésüktől fogva, mindent te csinálsz, stb. Van egyáltalán anyjuk nekik, vagy szűznemzéssel lettek?
10. andita1 (válaszként erre: 4. - 0adc8842b1)
2019. okt. 5. 10:38
A megnyilvánulásaid néha ijesztőbbek és értelmetlenebbek mint Margitunké.
9. f8db0709b8 (válaszként erre: 8. - Tbbze)
2019. okt. 5. 10:37

Rá semmi esetre se hallgass...

Szélcső,laevolac,esetleg negyed glicerines kúp.

8. tbbze (válaszként erre: 2. - 0adc8842b1)
2019. okt. 5. 10:25

Akkor mit csinàljak, hogy ne szenvedjen ha fàj a pocakja volt màr, hogy remeget a kisszája, befeketedet a kislàba. Kakilni nemtud.

Az orvosok képtelenek bármi èrtelmeset csinálni mondani, ez egy természetes dolog ès pàr hónapig ez vár ránk. Egy orvos kèpes volt papaverint fel írni (szerintem az ilyen nem orvos 3x fèl teáskanállal) ez csak tüneti kezelès nem beszèlve arról, hogy örökre tönkre tehetjük vele).

Tegnap kocsikázással oldodott meg a probléma, szerencsére eddig elaludt a kocsiban.

7. lapbarna (válaszként erre: 4. - 0adc8842b1)
2019. okt. 5. 09:50
Ne adj ilyen tanácsokat! Veszélyezteted más gyerekét a hülyeségeiddel!
6. f8db0709b8 (válaszként erre: 4. - 0adc8842b1)
2019. okt. 5. 09:24
Gratulálok... én nem adnék gyereket a kezedbe...
5. PöttyösPanka (válaszként erre: 4. - 0adc8842b1)
2019. okt. 5. 09:15
Ta veszélyesen hülye vagy.
4. 0adc8842b1 (válaszként erre: 2. - 0adc8842b1)
2019. okt. 5. 08:58
Én a harmadik hónapban nem kínlódtam, a tápszert kevertem natúr joghurttal és a széklete is rendben volt, a hasa sem fájt, és rengeteget büfizett. Egy cumisüveg 2/3-as tápszer és 1/3-ad joghurt, ezt add neki 3 napig, ha jól viseli, lehet fél - fél tápszer és joghurt.
3. Bless the child (válaszként erre: 1. - Tbbze)
2019. okt. 5. 08:56
Anyatejes a babád. Miért akarsz neki tápszert adni?????
2. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Tbbze)
2019. okt. 5. 08:53
Hogy van a babád? Még mindig fáj a hasa? Szegényke szenved a tápszerektől? Jobb lenne nem kísérletezni vele. Bocsi, de egyik tápszer, másik tápszer, harmadik tápszer, sajnos van amelyik csak töltelék a pocakjába, de nem laktató, a gyerek éhesnek érzi magát.
2019. okt. 5. 08:17
Kíváncsi vagyok nektek melyik tápszertől mik a tapasztalatok? Melyik nem vált be és melyik igen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook