Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba lefoglalása fórum

Baba lefoglalása (beszélgetős fórum)


2022. jan. 7. 13:39
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, különösen azoknak, akik tényleg próbáltak hasznos, segítő tanácsot írni!🙂
10. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 6. 21:20
Bármikor lehet. De a csatos hordozó is lehet h az szimpibb. Keress fel egy hordozó klubbot ott lehet próbálni is meg kölcsönözni aztán ha beválik veszel. Hidd el nem rontottàl el semmit. Egyik gyerek ilyen másik olyan.
9. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 6. 21:18

Az én fiam is ilyen volt. Amíg nem mászott (7 hónapos volt) addig csak kézben volt el. Utána meg azért kellett a nyomában lenni mert ülésből, aztán állásból dőlt mint a zsák. Így is sokat koppant. Később is csak pár perceket volt el egyedül.

Kb 2 éves kora óta van el akàr 10-15 néha 20 percet egyszerre de most is van olyan nap hogy mindenhez hiv. Most lesz 2,5 éves. Szóval kitartás.

2022. jan. 6. 21:17

Nem rontottál el semmit. A csecsemők nem egyforma habitusúak, és eltérőek az igényeik is. Vannak nyugis, eszik-alszik babák, és vannak akiket egy percre sem lehet letenni. És a kettő közt rengeteg változat. Fogadd el, hogy a te babád ilyen, és örülj neki, mert minél többet foglalkozol vele, annál okosabb lesz. Ez az időszak is hamar elszáll. Tudom, hogy sok a tennivaló, amit meg kellene csinálni, de van-e annál fontosabb dolog, mint a babáddal lenni?

A hordozást bármikor elkezdheted. Most már elég nagy hozzá, hogy egy praktikus csatos hordozót válassz.

7. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 6. 20:30
A cím alapján azt hittem, hogy a nyomozóhatóság foglalta le a babát 😁
6. 3922e0e3cc (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 6. 18:40
Nyugodtan elkezdheted! Nekem is bevált :)
5. 3922e0e3cc (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2022. jan. 6. 18:39
Így igaz :)
2022. jan. 6. 16:03
A barátnőim gyerekei sokkal többet/jobban elvoltak egyedül ennyi idősen. Úgy érzem elrontottam valamit. Ennyi idős korban el lehet még kezdeni a hordozókendő használatát? Nem újszülött kortól kellett volna rászoktatnom?
2022. jan. 6. 15:52
Egy ennyi idős gyereknél ez teljesen normális. Ami nálunk segített, az a hordozókendő.
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 6. 15:48
Az anyaság ilyen,hidd el mindenki átesik ezen.
2022. jan. 6. 15:45
Sziasztok. Fél éves kisbabám abszolút nincs el egyedül 5 percnél tovább. Játszószőnyeg, pihenőszék, mindennel próbálkoztam, de semmi nem igazán válik be. Folyamatosan foglalkozni kell vele. Néha nagyon le tud fárasztani, pedig mindennél jobban szeretem. Lehetséges hogy elrontottam azzal, hogy az elejétől fogva túl sokszor vettem fel? Van aki szerint az én hibám. Mit lehetne ezzel kezdeni, vagy meddig fog ez tartani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook