Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba előtt, alatt és után fórum

Baba előtt, alatt és után (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. júl. 13. 21:01
Hát nem jár erre senki??Nem akarok magamban beszélgetni...:))
2012. júl. 13. 13:03
Sziasztok kislányok!!Kinek hogy tellik a napja??Én szédülök meg fáradt vagyok egésznap..a melleim megnöttek és rettenetesen fájnak...ezek a tünetek lehetnek a duphastontól??
32. venus81 (válaszként erre: 31. - Bea0124)
2012. júl. 13. 09:47
Szia!!Gratula a fiadhoz!!Nekem a mensimmel minden rendben..mégsem jön a babó:(( az elsö kettö az elsö férjemtöl vannak,igy már arra is gondoltam hogy lehet a párommal van valami bibi..a kivizsgálással még várni akar..ugyanis a munkája vidékhez és külföldhöz köti..Az én kivsikéim között 13hónap van..az elsö 6hónap pokoli volt...mivel egyik kicsi,a másik pici volt:)) de ma már nem bánom...gyönyörüen összenöttek,jótestvérek lettek:))Én is mindig megfogadom hogy nem tesztelek..aztán a kiváncsiságom legyöz és marad a csalódás:(( de mostmár megfogadtam,hogy nem idegelem magam rajta..aztán hátha kellemes meglepi ér:)) szerencsések azok a nök akik ráéreznek a babára..Kivánom,hogy mihamarabb összejöjjön a kistesó..és nem lessz semmi probléma!!!:)
2012. júl. 12. 22:24

Sziasztok.Hát nem jött könnyen a kisfiam előtte volt egy babánk aki elment.Műtét után fél évvel estem teherbe a kisfiammal.A mensim nem volt jó így PreMenst szedtem(barátcserje)és az szépen beállította és a 3.havit kezdtem el szedni amikor teherbe estem.

Most is szedtem a PreMenst tegnap elfogyott így mától elkezdem a folsavat és ha minden úgy megy akkor hamarosan élesbe megy:-D


mi sem szeretnénk nagy korkülönbséget,de az anyagi része is benne van.


Remélem hogy most nem lesz majd semmi probléma és minden úgy alakul majd ahogy szeretnénk.

Én is sok negatív tesztet láttam már így már kicsit okosabb vagyok csak bizonyos idő után tesztelek.

Amúgy én a pozi

teszt előtt,és nem várt előtt tudtam,éreztem hogy terhes vagyok.

30. venus81 (válaszként erre: 29. - Mkriszti81)
2012. júl. 12. 20:23
Ismerös a helyzet...az én párom is megállás nélkül robotol...persze a mai világban máshogy nem is lehet..viszont ez sok munka,stressz,nem tesz jót egyikünk szervezetének sem..áálitólag a spermiumok minöségét nagyon lerontjék ezek a tényezök..lehet ezért nem jön össze nekünk már másféléve..:((
29. mkriszti81 (válaszként erre: 27. - Venus81)
2012. júl. 12. 20:19

nem én hajtom, ő vállal ennyit :)


de meg kell élni valamiből...

28. lyukaszokni (válaszként erre: 17. - Venus81)
2012. júl. 12. 20:14
köszi cuki vagy:)
27. venus81 (válaszként erre: 24. - Mkriszti81)
2012. júl. 12. 19:04
Huu..ti aztán nem unatkoztok..:)azért ne facsard ki teljesen azt a jóembert:DD
26. venus81 (válaszként erre: 23. - Skóciababy)
2012. júl. 12. 19:02
Én is úgy tudom..de mostmár úgy gondolom,hogy ha terhesség is akkor még annyira pinduri,hogy nem mondott rá inkább semmit,nehogy hülyeséget mondjon..szerintem azért is adott duphastont mert 2napos enyhe vérzésem azért volt...meg 2napos kicsi barnázás is..ha meg véletlen mégse baba azért kaptam a clostyt..vagy már én sem tudom..:/
25. mkriszti81 (válaszként erre: 23. - Skóciababy)
2012. júl. 12. 18:02
na így pláne érdekes a dolog, Venus én a helyedben már holnap elmennék másik dokihoz!
24. mkriszti81 (válaszként erre: 22. - Venus81)
2012. júl. 12. 18:00

saját cég + eddig másik cégnél is dolgozott, egész nap telefonál, jön-megy, árut vesz-elad-kiszállít (+webáruházunk van), intézkedik egy személyben, mert én gyerek mellett egyre kevesebbet tudok besegíteni

+ most úgy alakult hirtelen, hogy 2 hónap alatt be kell fejeznünk a házunkat, az is szinte egy egész embert kívánna, amit szintén ő intéz nagyrészt


szóval tipikusan az az "egy seggel több lovat" szituáció :)

pörgős ember, szereti is, csak estére leereszt, mint egy lufi

2012. júl. 12. 17:53

Clostyt terhesen nem szabad szedni elvileg...Az ugye a peteérés elősegítésére van. Duphaston pedig a terhesség megtartására. A kettő üti egymást valahogy. Nem mondta miért írta a Clostyt??


(17 hetes kismama vagyok és védőnő)


Én most terhesen a 13. hétig szedtem Duphastont pecsételés miatt. A fiam előtt pedig clostyt, de amíg teljesen ki nem zárta a doki minden hónapban a terhességet,addig nem hagyta elkezdeni.

22. venus81 (válaszként erre: 19. - Mkriszti81)
2012. júl. 12. 17:30
Mit dolizik a párod?Persze csak ha publikus...Hogy szegény ilyen hullafáradt állandóan..:( :)Pár nap múlva ha megmaradnak a tüneteim..összeszedem a bátorságom és csinálok egy tesztet:))
21. venus81 (válaszként erre: 20. - 0a84e34983)
2012. júl. 12. 17:28
figyelj..olyan dokitól mit vársz aki megkérdezte hogy szültem e már??És mindkettö gyermekemet nála szültem????Semmit nem mondott..gondolom úgy volt vele,hogyha van valami akkor úgyis vissza megyek...Kméten ez igy müködik...:((
20. 0a84e34983 (válaszként erre: 1. - Venus81)
2012. júl. 12. 17:17
Most nem azért,de ha terhességre gyanakodott volna a doki,csak mondta volna...Olyat mondott,hogy menj vissza,vagy ilyesmi?
19. mkriszti81 (válaszként erre: 18. - Venus81)
2012. júl. 12. 15:25

akkor menj vissza sima dokihoz (csak ne akkor, amikor ez rendel, akit nem bírsz), és kérj beutalót uh-ra, mert tudni szeretnéd, terhes vagy-e


addig meg azért pár naponta érdemes tesztet csinálni, hátha időközben pozitívvá válik


megértelek, hogy nagyon várjátok már, amúgy én is így vagyok,hogy az óra ketyeg, nekem meg a férjem olyan, hogy bár nagyon szeretné a babát, nagyon nincs ereje az együttlétekre, csak bezuhan szegényem az ágyba, így nem mindig tudunk jókor együtt lenni - az idő meg csak telik

18. venus81 (válaszként erre: 16. - Mkriszti81)
2012. júl. 12. 14:57
Nem ultrahangon voltam,hanem sima vizsgálaton..csak volt ott egy ultrahang gép is,amivel a doki megvizsgált..Hát igen..azt mondjkák nem szabad rákattani a babára mert akkor biztos nem sikerül...én is már annyiszor megfogattam hogy visszább veszek és nem foglalkozom a témával..dehát ugye könnyebb mondani,mint megcsinálni..nekem azért is fáj annyira mert az elsö két kicsikém a volt férjemtöl van,aki kicsi baba koruk óta nem is látta öket,viszont a jelenlegi párom meg mindent megad és megtesz nekik mégsem tudom megajándékozni egy közös,saját babával..az órám megcsak ketyeg...:((
17. venus81 (válaszként erre: 15. - Lyukaszokni)
2012. júl. 12. 14:51
Én mindenesetre drukkolok!!!:))
16. mkriszti81 (válaszként erre: 14. - Venus81)
2012. júl. 12. 14:02

szerintem menj vissza, kérj időpontot, hivatkozz arra a 23mm-es valamire, amit találtak, hogy nem tudod, mi az (esetleg füllents valamit, hogy fáj a hasad vagy érzed a tüneteket stb)


jut eszembe, uh-on adnak egy kis papírt, amire a vizsgálat eredményét írják, azon mi van??


köszi a drukkot, első hónapban úgy éreztem, lesz valami, és nem lett. Másodikban nem éreztem semmit, és nem lett. Most sem érzek, de még 2 napja is együtt voltunk, szóval nem is tudom, ha összejött esetleg, akkor mikor, szóval igyekszem vele nem sokat foglalkozni :)

15. lyukaszokni (válaszként erre: 11. - Venus81)
2012. júl. 12. 14:01
Igen már egy ideje....reméljük most sikerült ...
14. venus81 (válaszként erre: 6. - Mkriszti81)
2012. júl. 12. 13:45
hát igen..igy utólag esz engem is a fene,hogy hogy lehettem ilyen gyagya..:(( de mostmár mindegy...vissza se lettem rendelve...ha lessz valami,visszamegyek magamtól:)az én párom meg vidékezik,igy elég nehéz nekünk is összehozni a dolgokat..Az 1hét nagyon gyorsan eltellik...elméletileg..csak ilyenkor vánszorognak az órák:) nagyon szoritok neked,nektek!!És hogy érzed?Lehet baba??:)
13. mkriszti81 (válaszként erre: 11. - Venus81)
2012. júl. 12. 13:43

külön praktikát én nem vetek be, csak figyelem a peteérés jeleit (elsősorban a tojásfehérje-szerű nyákot) és akkor, ill. már előtte napokban aktivizálom apát :)


amúgy a málnalevés-palástfű tea, ill. a cickafarkfű teákat szokták mondani, utána kell nézni, melyiket mikor kell inni

meg olvastam a méhpempőről


rákeresel, sok praktika van, nagy része gondolom inkább pszichésen működik :D


ja meg komplex vitamint szedek, de azt alapból is hosszú évek óta, nem is voltunk betegek azóta :)

12. mkriszti81 (válaszként erre: 8. - Bea0124)
2012. júl. 12. 13:38

mi is egy éves korában álltunk neki a kistesónak :)

nem akartunk nagy korkülönbséget


sok sikert nektek is

11. venus81 (válaszként erre: 7. - Lyukaszokni)
2012. júl. 12. 13:17
2.babára gyúrtok??Na és hogy áll a helyzet??Tündéri a kicsikéd!!:) Van valakinek valami házipraktikája a teherbeesés megsegitésére???
10. venus81 (válaszként erre: 9. - Bea0124)
2012. júl. 12. 13:14
Szia!A tesztcsinálás nálam rossz ómen...inkább várok és hátha kellemes meglepi fog érni..:)mert már nagyon sok negativ tesztet láttam:(( Gratula az 1éves csöppséghez!!Hamar jött??mióta doliztok a 2.on??:))
2012. júl. 12. 12:49
Esetleg mégegy tesztet nem csinálnál?
2012. júl. 12. 12:47
Sziasztok.Nekem van egy kisfiam szombaton lesz egy éves.hamarosan szeretnénk kistesót neki.
7. lyukaszokni (válaszként erre: 3. - Venus81)
2012. júl. 12. 12:39
Is-is-is.)))remélhetőleg
6. mkriszti81 (válaszként erre: 5. - Venus81)
2012. júl. 12. 10:28

hm megértem, de ott amikor arról van szó, hogy van-e kisbaba a pocakban, én már az elsőnél is fél percenként kérdeztem, hogy na? lát már valamit? :)

Mindegy, akkor légy türelemmel és nyugodt főleg!

Mikor mész legközelebb uh-ra?


az elsőre 1 évet vártunk, de sokszor nem elégszer, illetve nem jókor voltunk együtt, csak fél év után kezdtem utánajárni és figyelni ezekre, férjem sajnos rengeteget dolgozik és legtöbbször túl fáradt :(

Most mind3 hónapban figyeltem, mikor vagyok elvileg termékeny, igyekeztünk is abban a hétben 2 naponta együtt lenni, most 18-19-ére nem várom, még egy hét... :)

5. venus81 (válaszként erre: 4. - Mkriszti81)
2012. júl. 12. 10:23
Hát igen nekem is 25-26 naposak a ciklusaim..igy amikor megjött nem is lepödtem meg...se szivhang,se semmi..de azt se mondta a doki hogy most ez lehet e terhesség vagy sem..azt tudni kell hogy sztk alapon voltam és pont azt az orvost fogtam ki aki miatt majdnem meghaltam én is meg a fiam is szülésnél..meg pont a vizsgálat elött tudtam meg egy rossz hirt és szóval nem voltam teljesen százas..bezzeg amikor hazaértem,vertem a fejem a falba,hogy ezt is meg azt is meg kellett volna kérdeznem..szóval most marad a várakozás és a bizakodás..Gratula a kicsilányhoz!!3 hónap még nem nagy idö..bizti hamar fog jönni a kistesó...egyébként az elsöre sokat kellett várnotok??
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook