Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség előtt, alatt és utána - Tapasztalataink a gyerekvállalásról fórum

Terhesség előtt, alatt és utána - Tapasztalataink a gyerekvállalásról (beszélgetős fórum)

tegnap 21:37

Szia!

Tervezett baba volt, 2018.december 11-én született meg a kislányom, én féltem igazából nagyon a szülestol rengeteget szenvedtem a fájdalomtól de utána elmúlt minden, mikor meg pillantottam az én drága kislányomat, annál szebb és jobb érzés nem volt egész életemben. Az anyaság az elején, nehéz volt, de volt segítségem, az édesanyukam segített mindenben 0-24ben együtt csináltunk mindent.😊

Mára már egész könnyen, rutinosan bele szoktam a minden napjainkba.🙂

Csodálatos érzés Anyának lenni. 🙂❤️🤗

Egyébként én nem vettem észre azon kívül hogy késett a menstruációm a terhességet. Annyi volt, hogy egy picit többet ettem a kelleténél. De nemvolt annyira feltűnő!

Szép estét! :)

12. Ghost👻 (válaszként erre: 11. - Benrek)
tegnapelőtt 22:12
Dettó! Egyszer sem volt émelygés, hányás. Semmi tünetem sem volt, csak a pocak növekedés.
11. Benrek (válaszként erre: 10. - Viraaag9)
tegnapelőtt 21:52
Nekem egyáltalán nem volt. Még pici émelygés sem. Szóval én a nagyon szerencsések közé tartozom. Szó szerint semmi negatív tünet, csak a pocak növekedett :-)
tegnapelőtt 14:32

Köszönöm azoknak akik értettek a kérdésem lényeget és leírták a tapasztalatokat.

Milyenek voltak a reggeli rosszul létek? Egyi barátnőm mesélte, hogy ő könnyen bírta, evett egy kicsit és jobban lett, más pedig, hogy alig bírt ételre nézni. Nektek milyen volt? :)

aug. 19. 07:49
Értem is, meg nem is :) nekünk tervezett volt, "jöjjön ha jönni akar" jött is :) 28 éves vagyok, 26 hetes, sokat hánytam, derék, hát és az itt ott fájdalmaktól eltekintve amúgy imádom a terhességet :) még.. aggódásban voltak hullamvölgyek, mert nem volt minden vizsgálati eredmény tökéletes, de a stressz nagyon sokat árthat, így próbálok többnyire semmin sem aggódni. Apukám mindig arra tanított, hogy ne rohanj a lovak elé, mert eltaposnak :)) és ez nagyon igaz :) még egy hónapig dolgozok, utána pihenés :) aggódni valót meg nem keresek, ami tőlem telhető azt megteszem, a többit majd az élet elődönti :) kívánom, hogy minél hamarabb sikerüljön! Es bízom benne, hogy nem fogod túl aggódni! Mert az senkinek sem jó :)
8. Benrek (válaszként erre: 1. - Viraaag9)
aug. 16. 14:09
38 évesen szültem, 21 hónapos a kisfiam. A férjemmel terveztük a babát, mivel már nem voltunk fiatalok az anyagi biztonság már megvolt. Álom terhesség volt, szinte végig dolgoztam, teljesen pozitívan éltem meg az egészet. Egyedül a szüléstōl féltem, ott is inkább azért, hogy vajon a férjem hazaér - e? Munkája miatt rengeteget utazott egész Európában és Ázsiában, szóval tudtam kevés lesz, hogy szólok gyere haza, mert szülök :-) Szerencsére jól alakult ez is! Bár császár lett a vége, de ott volt velem és nekem ez rengeteget számított.
7. Bless the child (válaszként erre: 2. - Sikerbox)
aug. 16. 13:25
Isten biza, nyitok fórumot a balettcipő szakszerűtlen használata miatt kialakult hüvelygombáról és várom a tapasztalataidat
6. lapbarna (válaszként erre: 2. - Sikerbox)
aug. 16. 13:03

Szerintem nem haragszik a kiíró, max megállapítja magában, hogy nézd már, itt van egy tapasztalt, többször szült... Ja, hogy nem szültél egyszer sem, terhes sem voltál.

Menj sörözni!

5. Ghost👻 (válaszként erre: 2. - Sikerbox)
aug. 16. 11:31

Ostoba felfogás?? Hányszor is voltál terhes? Hányszor is szültél?? Fájdalmas, kellemetlen, TERHES állapot. Hol itt fáj hol ott és aki még nem élte át igenis félelmetes!

De a legszebb dolog!

4. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Sikerbox)
aug. 16. 11:24
Ja.
3. Bius86 (válaszként erre: 2. - Sikerbox)
aug. 16. 11:05
Nem értek veled egyet. Miért ne lehetnének az emberben félelmek a gyermekvállalssal kapcsolatban? Sikerül e teherbe esnem, egészséges lesz e a baba, jó anyuka leszek e, stb. Tehát bőven vannak ilyesfajta kérdések az emberben. Én még csak az elején járok (küzdünk a babáért), de olvasok több naplót is, és akik már pocakosok is szokták írni, hogy épp mi aggasztja őket, vagy mitől félnek. Nem gondolom, hogy ostoba felfogásra vallana...
2. Sikerbox (válaszként erre: 1. - Viraaag9)
aug. 16. 10:02
Ne haragudj, de te miket hallottál egy gyermek fogantatásáról? És utána? Szerinted olyan borzalmas lehet? Mi az hogy félelmeit? Miért és mitől kell félned? Úgy kérdezel, mintha daganat lenne egy kisbaba helyett. Ez olyan, mintha megy a hasad és tragédiát akarsz belőle csinálni. Több, mint nagyon ostoba felfogásod lehet. Ne haragudj!
aug. 15. 21:26
Sziasztok! Azért hoztam létre a csoportot, hogy akik épp a tervezés időszakában van vagy már kezében tartja kisbabáját meg tudja osztani a tapasztalatait, félelmeit és kérdéseit. Ki mennyire tervezte a babát, hogy éltétek meg a terhességet?

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook