Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba előtt, alatt és után fórum

Baba előtt, alatt és után (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. okt. 31. 20:26
sziasztok kislányok...márha van még itt valaki..rég nem jártam erre...próbáltam lekattanni a témáról..nálunk még mindig nincs semmi..a párom tegnap volt andrológiai vizsgálaton 1hét múlva okossabbak leszünk..lyukaszokni miújság??cseperedik szépen a pocilakó??tesó várja már??
2012. aug. 1. 17:29

csajok,van egy másik fórum, ott egyre többen kezdünk lenni, akik babával próbálkozunk, esetleg össze lehetne vonni a két fórumot... (én is hol ebbe tudok benézni, hol abba, úgy könnyebb is lenne)


ez az:

[link]

2012. aug. 1. 17:28

Sziasztok, régen voltam, csak benéztem :)


Lyukaszokni, örülök, hogy eltűnt a hematoma, és jól vagytok mindketten! :)


Venus nagyon sajnálom :(( Fel a fejjel, próbálkozzatok, kívánom, hogy újra sikerüljön!


Mi most vagyunk az akciós időszakban, aug. 14/15/16-ra nem várom.

61. lyukaszokni (válaszként erre: 60. - Venus81)
2012. júl. 27. 18:31
igen igen:) próbáltad már a palástfű teát?
60. venus81 (válaszként erre: 59. - Lyukaszokni)
2012. júl. 27. 18:30
Már csak én is remélni merek...most úgy vagyok vele,hogy majd lessz valahogy,nem görcsölök a témán..Na látod,hogy felesleges volt izgulnod..tudtuk mi hogy nem lessz baj,se most,se késöbb,se soha!!!:))Már nagyember akkor..ö 2.baba lessz ugye?
59. lyukaszokni (válaszként erre: 58. - Venus81)
2012. júl. 26. 11:40
Sajnos nem ismerem a gyógyszert, de remélem használ...én ma voltam dokinál eltűnt a hematóma kiürült barnázással, és 30 mm-es a manóka:) Most nagy kő esett le a szívemről, mert már rémeket láttam mindenhol...drukkolok neked...tudom milyen érzés, főleg ha az ember körül mindenki terhes...nah akkor aztán végleg kiborító...
58. venus81 (válaszként erre: 56. - Lyukaszokni)
2012. júl. 26. 11:33
amúgy veled,veletek mizujs?Minden rendben?
57. venus81 (válaszként erre: 56. - Lyukaszokni)
2012. júl. 26. 11:33
Hát köszönöm...de ez az állandó csalódás már kikészit...most clostyt kell szednem..2dobozzal irt fel a doki...ma kellene elkezdenem...de nem tudom,hogy elkezdjem e....
56. lyukaszokni (válaszként erre: 55. - Venus81)
2012. júl. 25. 20:36
Fel a fejjel, ez történt velem januárba...pár hónap is minden okés lesz...
2012. júl. 25. 19:23
Sziasztok kislányok!!Kivel miujság?Én sajnos elvetéltem,hiába szedtem a duphastont...voltam dokinál,azt mondta hogy ott a petezsák meg minden oké...erre rá 3napra jött egy nagy görcs és elöntött a vér...:(( szóval kicsit bedepiztem a napokban...de megráztam magam és elfogadom a helyzetet..elöbb-utóbb csak sikerül...:)
54. lyukaszokni (válaszként erre: 53. - Skóciababy)
2012. júl. 15. 22:40
Köszi, igyekszem nem agyalni sokat rajta :)
2012. júl. 15. 21:58
Ja és nekem is van egy kisfiam, én em tudtam nagyon feküdni...Duphastont szedtem szintén.
52. Skóciababy (válaszként erre: 42. - Lyukaszokni)
2012. júl. 15. 21:57

Még gyorsan beugrottam utazás előtt.

Hematóma nekem is volt, nem tudom elmúlt-e. Itt nem ellenőrzik. Kétszer is pecsételgettem miatta, aztán napokig véres-rózsaszínes folyásom volt. Nyugi,nem lesz baj! Nagyon sok kismaminak van. Általában a harmadik hónap végére elmúlik. Ha pedig nem,akkor okozhat pecsételést,de a babának nem árt. Kicsi terhességnél szokták nézni,hogy hol van. Ha a doki megnyugtatott,akkor valószínűleg nem olyan helyen van,ahol árthat. A pecsételés valahol jó,mert olyankor ürül a hematóma.

Pihenj sokat!

Több kismamámnak is volt már (otthon védőnő voltam), egyszer sem okozott nagyobb bajt. Pedig van akinek jó nagy volt,szülésig megmaradt.


Szorítok,hogy felszívódjon! Én a héten megyek végre dokihoz,itt még senki nem nézett meg, sajnos nem szokás. Remélem az enyém is felszívódott, 18. hetet töltöm holnap.

2012. júl. 15. 18:41
Ne idegeskedj..tudom könnyü ezt mondani..meg próbálj meg pihizni minnél többet..máramennyire ez lehetséges a törpi mellett..van aki tud neked segiteni??amúgy én is azt hallottam,hogy felszivódik magától egy idö után..
50. mkriszti81 (válaszként erre: 49. - Lyukaszokni)
2012. júl. 15. 18:20

Ja oke, az arra van, remelem segit is megtartani, drukkolok neked!

Fo a nyugalom...! :-)J

49. lyukaszokni (válaszként erre: 48. - Mkriszti81)
2012. júl. 15. 18:16
volt egy bevérzésem...már 2 hete szedem a duphastont...
48. mkriszti81 (válaszként erre: 46. - Lyukaszokni)
2012. júl. 15. 18:13
Ja es a barnazasra nem kaptal gyogyszert? Vannak terhesseg megtartast segitok, en is kaptam akkor..
47. mkriszti81 (válaszként erre: 46. - Lyukaszokni)
2012. júl. 15. 18:12

Hu, sajnalom, de annyira ne ijedj meg, anno sok helyen irtak, hogy ez eleg gyakori, legtobb esetben felszivodik, nem okoz gondot, mert a baba csak par mm-es, nem zavarja ot. Pihenni probalj azert, amennyit tudsz, neten olvasgass, sok helyen irnak rola.

Segitseged nincs a nagyobbik gyermekedhez?

46. lyukaszokni (válaszként erre: 45. - Mkriszti81)
2012. júl. 15. 18:07
Nekem megállapították, hogy van, meg minden de a babó jól van, csak most egy hete barnázgatok és dokinál is voltam ő azt mondta felesleges meguh-ni a gyereket két naponta, mert előtte pont 2 napja voltam nála...hogy pihenjek meg ilyenek...csak egy kicsit aggaszt, de mondta, hogy valószínű tisztul, bár elhiszem, hogy 2 nap alatt nem biztos hogy bármennyit is változott...csak tapasztalatokat keresek, hogy mennyire baj a dolog...nekem most van egy 2,5 éves törpim aki mellett nem sokat tudok pihenni de igyekszem...
45. mkriszti81 (válaszként erre: 42. - Lyukaszokni)
2012. júl. 15. 17:56

Szerencsere csak gyanuja volt az elso terhesseg kezdeten, de nem az volt... Ugyhogy sajna nem tudok segiteni :(

Baj van?

2012. júl. 15. 17:55

Sziasztok, bocs az eltunesert, hetvegen nem nagyon kapcsolunk gepet, most is csak felneztem.


Venus, szerintem sajat megnyugtatasotokra nem artana egy vizsgalat a parodnak, valahogy vedd ra, azt hiszem, lehet kizarolag spermium- vizsgalatot is kerni ( egyebkent prosztatat is neznek, ami nem kellemes egy pillanatig szegeny ferfiaknak:-)

Anno az en ferjem magatol ment el, mikor fel ev utan nem jott a baba, s megnyugodtunk, hogy vele es a kiskatonakkal nincs gond :-)

43. venus81 (válaszként erre: 42. - Lyukaszokni)
2012. júl. 15. 17:37
Ebben a kérdésben nem tudok segiteni..csak nem veled van gond???
2012. júl. 15. 17:21
Csajszik, hematómával kapcsolatban valakinek tapasztalatok...kérlek írjatok...
2012. júl. 15. 11:42

Biztos,hogy az lesz. Első is az volt,mert van egy méhfejlődési rendellenességem. Igen,otthon szülök.

Köszi,majd jelentkezek!

40. venus81 (válaszként erre: 39. - Skóciababy)
2012. júl. 15. 10:11
Akkor itt fogod megszülni a picurkát?hogyhogy császár lessz??Nem lessz semmi gond,tuti!!:)Azért irj ám a fejleményekröl!!Jó utat nektek hazafelé!!:)
2012. júl. 14. 21:55

Hivatalosan december 17. De különböző okok miatt valószínűleg hamarább lesz császár.

Semmit nem tudok bővebben,mert külföldön élek. Hétfőn utazunk haza, ott is maradok a kisfiammal szülésig. Jövőhéten fog végre orvos látni,mert itt nincs vizsgálat sajnos. Már nagyon várom, remélem kiderül,hogy kisfiú vagy kislány.

Majd jövök még,de most kimarad a következő hét az utazgatások miatt.

Addig is minden jót!:-)

38. venus81 (válaszként erre: 37. - Skóciababy)
2012. júl. 14. 11:08
Jaj de jó..:) ennek örülök és gratulálok!!!Nekem rendben van a ciklusom,sosem volt vele gond..viszont kezdem azt hinni,hogy a párommal lehet inkább gond..:(( mikorra vagy kiirva??hogy fogják hivni a picit??
2012. júl. 14. 10:49
Nekem hamar összejött,egy kínai doktornőhöz jártam akupunktúrára. A ciklusomat helyrerázta egy hónap alatt és a peteérésemet is kínai bogyókkal. Rögtön össze is jött a baba.
36. venus81 (válaszként erre: 35. - Skóciababy)
2012. júl. 14. 09:59
Szia!!Köszönöm a választ...mostmár egyre kiváncsibb vagyok,hogy mi lessz ebböl...:) Neked sokára jött össze a babó??Mi volt a probléma?
35. Skóciababy (válaszként erre: 33. - Venus81)
2012. júl. 13. 23:08

Szia!


Igen,lehetnek. Nálam is így volt.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook