Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Azt írja ki az okostelefon, hogy megtelt, de kevés üzenet van rajta. Mi lehet a gond? fórum

Azt írja ki az okostelefon, hogy megtelt, de kevés üzenet van rajta. Mi lehet a gond? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. aug. 18. 18:00
Nálam is ez van egyébként.. amit tudtam, átraktam az alkalmazások kezelésénél a memória kártyára, ami meg a telefonon szükséges, hogy maradjon, azt meghagytam a telefonon..
2013. aug. 18. 17:59

Amit törölgetni kell, azt írom máris:


Rámész a beállításokra, ott arra, hogy alkalmazások, majd futó alkalmazások, összes alkalmazás,


- mind egyenként, de tényleg az összes, azon belül látod, hogy eltávolítás, gyorsítótár ürítése..


Az összesnél válaszd ki azt, hogy gyorsítótár ürítése.. és akkor mindig felszabadul pár MB.

11. 36a26f5226 (válaszként erre: 8. - Gyöngyi)
2013. aug. 18. 17:58

Igen, ez a helyzet a samsungokkal.. mind egytől-egyig egy rakás sz.r!


Én akárkinél láttam, és rákérdeztem, mindenki azt mondta, hogy igen, náluk is ez a baj!


Olyan kicsi a telefon belső tárhelye, hogy a frissítésekre sincs elég hely..

2013. aug. 18. 17:58
a G-mail levelek is rajta vannak, az enyémeket kitörlöm, de a fiamnak több mint 1500 rajta van. Az foglal helyet, vagy csak a szerveren látom? Lehet abból kéne törölni?
2013. aug. 18. 17:51
A telefon belső szabad helye 4,5 MB az kevés?
2013. aug. 18. 17:49

No ez eszembe sem jutott, pedig nagy netezős vagyok...az a baj, hogy kb. óránként jön egy üzenet, hogy megtelt a telefon belső tárhelye, de hogy mivel, elképzelni sem tudom?

Egyszerűen menjek be egy t-home üzletbe és kérjek segítséget?

2013. aug. 18. 17:48
Beírod a google-be, hogy KIES, és felülről a második szoftvert telepítsd rá a gépedre..
2013. aug. 18. 17:47

De látom, Galaxy Ace.


Nekem galaxy minim van..


A gépedre töltsd le a KIES szoftvert, mert az lesz a hozzá tartozó szoftver..

2013. aug. 18. 17:46

rákerestél már a használati utasításra a neten? Elég bő leírásúak az on-line használati utasítások..


Meg a telefontársaság, ha itt nem tudna senki segíteni, a műszakisok nagyon készségesen válaszolnak, és segítenek..

2013. aug. 18. 17:45
Gts5830
2013. aug. 18. 17:45

A fiam nálam hagyta az okostelefonját, amíg egy évog külföldön van, hogy használjam nyugodtan.

Eddig nem is volt baj vele, de most azt írja, hogy nem tud üzeneteket fogadni, mert megtelt a belső tárhelye. Üzenet összesen 4 van rajta. Gondolom valamit törölni kéne, de nem szeretnék olyat ami fontos.Semmit nem töltöttem le nem tudom mi a gond?

2013. aug. 18. 17:43
Milyen típusú?
2013. aug. 18. 17:43
Kaptam egy okostelefont, de én nem vagyok elég okos...segítsetek!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook