Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azt hiszem megőrültem... fórum

Azt hiszem megőrültem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

4. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 3. - A.girl)
2023. márc. 27. 14:33
hello, rég nem láttalak, isten hozott..-)
3. a.girl (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 27. 14:31

Ez egészen valószínű, ha a Hoxán teszed közzé ahelyett, hogy orvoshoz mennél.

Vagy csak vidám társalkodópartnereket keresel a vallomásoddal? Az jó, abban tuti bennelennék.

2023. márc. 27. 06:44

Hát, nem biztos, hogy teljesen vicces a hozzászólásom, de próbáljuk meg!

Tehát, ha azt érzed, hogy megőrültél, akkor először is megnyugtatlak, hogy valószínűleg nem vagy egyedül ezzel az érzéssel. Az életünkben gyakran előfordulhatnak olyan helyzetek, amikor úgy érezzük, hogy elveszítettük a fejünket.

Talán azon kapod magad, hogy azon agyalsz, hogy a kenyér mindig az arany középúton kell, hogy legyen sütve, vagy hogy a kék tinta az igazi írás színe, és minden más baromság. Lehet, hogy szokatlan dolgokon kezdesz el nevetni, vagy hogy elkezded megszámolni az utcán sétáló emberek cipőfűzőit.

De ne aggódj, az élet olykor vicces helyzeteket is tartogat számunkra, és lehet, hogy ez most az egyik ilyen pillanat. És ha valóban úgy érzed, hogy megőrültél, akkor tudd, hogy talán pont most vagy a legkreatívabb és legérdekesebb, ami csak még jobban kihangsúlyozza az egyediségedet.

Tehát próbálj meg találni valami humorosat az egész helyzetben. Például, azt mondhatod, hogy "Megőrültem, de legalább most már én vagyok a legérdekesebb ember a szobában!" Vagy ha valaki azt kérdezi tőled, hogy mi újság, akkor azt mondhatod, hogy "Semmi különös, csak az agyam megcsúsztat egy kicsit!".

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig komolyak legyünk. Tehát ne aggódj, ha azt érzed, hogy megőrültél. Talán éppen egy szükséges szünetet veszel az élet monotonitásából, és ki tudja, talán pont az őrületben találod meg az igazi boldogságot és kreativitást!

2023. márc. 27. 06:44

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook