Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azok az emberek, akik hirtelen dühbe gurulnak minden apróságon, kivörösödik fejük, pszichopaták? fórum

Azok az emberek, akik hirtelen dühbe gurulnak minden apróságon, kivörösödik fejük, pszichopaták? (beszélgetős fórum)


22. pteri (válaszként erre: 16. - 84ecae6ff6)
2021. ápr. 28. 17:20
Ok. Szoktál dührohamot kapni? Mit érzel közben és utána?
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - NomNom)
2021. ápr. 27. 22:16
De miért szórakoztató az számodra, hogy bepróbálkozol ezzel? Nincs honnan tudd, ki mikor és hol tett fel anonim kérdéseket, nem vagy médium. Számomra érthetetlen egyesek miért fecsérlik az idejüket erre.
20. janszi
2021. ápr. 27. 21:12

Nekem is volt nem egy ilyen főnököm,ha nem lennék karakter,féltem volna tőlük,mert olyan spontán és piti dolgokon buktak ki előzmény nélkül.

Bármilyen dührohamos szituációba ha belegondolsz,a józan ész megköveteli a tiszteletet a másik ember(gyermek is lehet!)iránt,de roham esetén ez fel van függesztve,és roham után sincs -bocs elborult az agyam,ne hari.Gondolom nálad még ez is belefér a nyakkendős keretbe :)

2021. ápr. 27. 20:45

Azért a dühroham alatti filmszakadás már egészen más kategória... meg az ön- és közveszélyesség sem került szóba eddig.

Nyilván nem ilyenekre gondoltam.

Szerintem az egyértelműen pszichológust, ha nem pszichiátert igényel. Gondolom a fórumnyitó se lenne bizonytalan, ha ilyeneket tapasztal.

18. janszi
2021. ápr. 27. 20:22
Aki nem tudja önmagát kontrollálni közösségben egy dühroham alkalmával,azt kő keményen nárcisztikusnak,pszichopatának ismerjük,nem ikreknek,mert ön és közveszélyes a dühroham alatti filmszakadás.(mennyi ideig is tart a filmszakadás?) És valóban a kkv-k egy részében a vezető(k) a sorozatos kudarcokat csak túléli,és egyre inkább szabados természetűvé válik,ahol csak előre van,a kontroll már nincs,mert az ego azt a fikciót táplálja,hogy jobb a környezeténél,és amúgy is az övé az utolsó szó.Gondolom én.
17. NomNom (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 27. 20:13

Neked senki.

Előzőleg nem sikerült választ talanod a kérdésedre?

16. 84ecae6ff6 (válaszként erre: 13. - Pteri)
2021. ápr. 27. 20:00
Én vállalom ezt a szerepkört
15. libikóka (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 27. 18:06
Nyomozni?Ugyan!!Viszont akkor beletenyereltem!Bocs!
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Libikóka)
2021. ápr. 27. 17:53

Egyeseknek mekkora szórakozást nyújt fórumtagok utáni nyomozás :DD


Ha nektek ez jön be...

13. pteri
2021. ápr. 27. 17:51
Keressünk valakit, aki tudja magáról, hogy pszichopata! Van valaki?
12. Miss Angel (válaszként erre: 7. - Kacsahercegno)
2021. ápr. 27. 17:18
kellene még pár fórum erről a témáról.
2021. ápr. 27. 17:14

Amúgy nekem volt ikrek párom, ő se tudta kontrolállni a dühét, 2 perc múlva meg mosolygott. Ő erre fogta, és sok ismerősöm egyetértett, hogy tipikus Ikrek, hogy az érzelmi skála 2 végpontján tudnak csak mozogni, vagy halál nyugodtak, vagy dühöngenek, vagy nagyon boldogok, vagy tönkremegy az életük éppen... Még se hiszem, hogy pszichopata lett volna.

A többi tulajdonsággal kiegészítve viszont már lehet erősen pszichopatikus jellemű, vagy nárcisztikus jellemű. DIagnózist úgyis csak szakértő adhat.

10. libikóka (válaszként erre: 8. - NomNom)
2021. ápr. 27. 16:37
Ikrek,ugyanazzal a szóhasználattal,stílussal:)Csak egymással felejtenek el beszélni:))Pedig,,,,mmm
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - NomNom)
2021. ápr. 27. 16:26
Ismerjük egymást? Ki vagy?
8. NomNom (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 27. 16:14
Már.megint? 🤦‍♀️
2021. ápr. 27. 15:31
Kár ezekért az anonim fórumokért, pár hete volt egy "pszichopataszakértő" anon, aki pont azt írta hogy ő felismeri ezeket a jeleket bárkin, meg sokat tanulmányozta, szóval ha nem lett volna ő is anonim, most milyen jót beszélgethetnétek.
6. buspics (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 27. 15:27
Ha ennyire retteg attól, hogy számonkérik, akkor biztos vaj van a füle mögött. Legyen az vállalkozó, vagy akárki.
5. pteri (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 27. 15:24
Igen , esélyes. Tanultam is, hogy egy pszichológus a legtöbb vállalatvezetőben és vezető politikusban felismerne ilyen vonásokat. De ez nem azt jelenti, hogy az illető otthon dühöngő őrült. Ha a psz.p.vonásokat karrierépítésre használja sikeres ember is lehet. Ha viszont ez az énje a családtagjai terrorizálásában merül ki, egyébként egy senki, az már tényleg pszichopata.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Kannanana)
2021. ápr. 27. 14:37

Ha emellett rengeteget hazudozik, megnyerő és domináns a stílusa, de agresszív és fenyegető ha számon kérik akkor már esélyes, hogy az?


Ha igen, akkor a kisebb és közepes vállakozások tulajainak többsége mind pszichopata.

2021. ápr. 27. 14:17
Ennyitől még nem lesz valaki pszichopata, de tény, hogyha több jellemzőt is észreveszel emellett, akkor el kell gondolkozni rajta.
2021. ápr. 27. 14:12

Nem biztos. Vannak, akik nehezen kezelik az indulataikat. Talán gyerekkorukban mindig rájuk hagyták, sosem tanulták meg az alkalmazkodást, kudarcot, önmérsékletet. Jellemző még azokra, akik nehezen fejezik ki magukat, nem tudnak érvelni, ezért inkább bedühödnek, mintsem fárasztó munkával alkalmazkodjanak a nehézségekhez.

Jó hír, hogy lehet gyakorolni, sosem késő.

2021. ápr. 27. 14:06
Olvastam, hogy a pszichopaták dührohama nagyon csúnya és félelmetes, nem nagyon tudják kontrollálni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook