Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azért nem akarja folytatni velem a kapcsolatot a párom, mert én doktor vagyok (jogász), és neki csak középfokú végzettsége van fórum

Azért nem akarja folytatni velem a kapcsolatot a párom, mert én doktor vagyok (jogász), és neki csak középfokú végzettsége van (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2012. júl. 9. 15:12
Nekem is volt ilyen párom, bár ott is csak a kapcsolat végén került elő ez a téma, addig nem, így sztem inkább kifogásnak hangzik, mint valódi problémának. Ha pedig valóban így gondolja, akkor a kisebbrendűsége miatt lesznek nézeteltérések és visszafogni akar majd téged, nem pedig támogatni.
2012. júl. 9. 15:10
Ez szerintem csak kifogás...Akkor is tudta, hogy diplomás vagy, mikor elkezdett kerülgetni téged.
8. Incó (válaszként erre: 7. - E8e3b19bd0)
2012. júl. 9. 15:10
:-)
7. e8e3b19bd0 (válaszként erre: 1. - Lylus)
2012. júl. 9. 15:08
Hagyd ott.Hosszú távon jobb lesz.Szerencsés vagy,hogy ő ajánlotta fel...:/
2012. júl. 9. 15:07

Kérdés, hogy Ő miért nem képezte magát? Nincsennek meg a képességei vagy nem volt motiváció?


Ha ezek után sem akar többet, akkor lehet tényleg nem lennétek boldogak. Neked egyre több út nyílik majd az önérvényesítéshez, míg Ő csak utánnad toporog. Egy idő után lehet már Te is kínosan éreznéd magad szakmai körökben...

5. 458101abbf (válaszként erre: 1. - Lylus)
2012. júl. 9. 15:06
Tök mindegy, miért akar menni, ha menni akar. Ha pedig nem értik a felek egymást egyenlőnek, akkor képtelenség hosszú távon jól fenntartani egy kapcsolatot, hacsak nem két beteges hajlamú, egymást kiegészítő ember találkozik össze.
2012. júl. 9. 15:06

Hát,ha a büszkesége fontosabb neki mint te...

Ez a végzettség dolog egy őszinte szerelemnél nem igazán számítana.

2012. júl. 9. 15:04
Lehet hogy a büszkeségének ez nem tesz kifejezetetn jót, de ha normálisan gondolkodna, akkor inkább motiválnia kellene ennek a ténynek. Amúgy szerintem ez mondva csinált indok sajnos...:(
2. Derya (válaszként erre: 1. - Lylus)
2012. júl. 9. 15:03
szerintem ez csak kifogás.... :-(
2012. júl. 9. 15:02
Vélemény?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook