Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azért nem akarja folytatni velem a kapcsolatot a párom, mert én doktor vagyok (jogász), és neki csak középfokú végzettsége van fórum

Azért nem akarja folytatni velem a kapcsolatot a párom, mert én doktor vagyok (jogász), és neki csak középfokú végzettsége van (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
100. 4c1a787e8f (válaszként erre: 95. - 9f86e86d50)
2012. júl. 10. 09:46

Persze, értem én, hogy nem rosszból, meg ledérségből mondod... Csak az a helyzet, hogy elég sok év személyes és környezeti tapasztalat alapján mondom, hogy ha még most el is odázza a dolgot, attól még nem lesz jó.. Esetleg csak akkor, ha később is, ha mást nem szakember segítségével kezelik a problémát.


Ezek a vélt vagy valós sérelmek nagyon előjönnek a gyerekek által is, a mai világban azon is, hogy hova járjon iskolába, vagy vigyed-e angolra, vagy ne.. Meg hogy diplomás lesz-e, gimibe menjen-e vagy szakközépbe.. De egész más témán is előjön.. Ha nem tetszik a ruhája, akkor már jön az olyan vagy mint anyád, és már megint témánál vagyunk..Az amúgy is nehéz, túlterhelt időszakban az ember még egy pohár vizen is nekiugrik a másiknak.. Ez egy olyan tűz téma, ami sohase hamvad el.. Én erre nem építenék..


Pláne, ha ez még a nagyszülői körben is téma..


Meg ha már most úgy állnak a dolgok, ahogy állnak..


Szerintem ez pár héten belül magától meg fog náluk oldódni, és az lesz a jó, ami lesz..

99. d5e2b6b4be (válaszként erre: 97. - 9f86e86d50)
2012. júl. 10. 09:31
Sokszor pedig ez jön le:)
98. d5e2b6b4be (válaszként erre: 95. - 9f86e86d50)
2012. júl. 10. 09:29
Te sokszor jössz ezzel,az erotikus játékaiddal,több hozzászólásban,de egy élet,egy kapcsolat nem ezen múlik elsősorban.Hiába jó az együttlét ezen formája,ha más dolgokban nincs meg az összhang.A többivel kapcsolatban is építkezni kell,hogy jól működjön az a kapcsolat.
97. 9f86e86d50 (válaszként erre: 96. - D5e2b6b4be)
2012. júl. 10. 09:28
Látom nem figyeltél arra amit írtam. Sokféle én a sokféle kellemes játékra nem csak szexet értek. Érdekes dolgokat olvasol ki az írásomból. :)
96. d5e2b6b4be (válaszként erre: 95. - 9f86e86d50)
2012. júl. 10. 09:26
A szexet sosem lehet erre felhasználni! Miért nem lehet ezt felfogni?
95. 9f86e86d50 (válaszként erre: 94. - 4c1a787e8f)
2012. júl. 10. 09:25

Lehet a másikat apránként rávezetni a dologra. Ez nem egy hétköznapi játék. Én bevetném minden kreativitásom ameddig fontos a partner számomra. Azután vagy átalakulnának a dolgok és örülnék neki, vagy nem és akkor elgondolkoznék azon, hogy én is tudok-e élni egy olyan emberrel, aki magát sem tiszteli, és nem fogadja el, hogy megfelelő.

Ez csak egy alternatíva. Sokféle kellemes játszadozás van, amivel terelhető, és lassan megszüntethetőek a felesleges aggódások. Szerintem. :)

94. 4c1a787e8f (válaszként erre: 93. - D5e2b6b4be)
2012. júl. 10. 09:04
Így van. Ez legfeljebb két nappal elodázza egy jó szexszel a vitát, a mély döntést.. Ilyenre én nem vállalnék gyereket, jövőt.
93. d5e2b6b4be (válaszként erre: 79. - 9f86e86d50)
2012. júl. 10. 09:02
Mindent nem old meg az ilyesfajta játék.Tudhatnád már.
92. d5e2b6b4be (válaszként erre: 15. - Lylus)
2012. júl. 10. 09:00

Egy ember milyensége sosem az elvégzett iskolákon múlik,hanem belülről jön,a szívéből és a lelkéből.

Egy középfokút végzett ember,aki kemény munkával keresi a kenyerét,sokszor értékesebb,mint aki állandóan papírokkal dolgozik egy irodában és öltönyben járkál naphosszat.

91. 4c1a787e8f (válaszként erre: 79. - 9f86e86d50)
2012. júl. 10. 08:52

Persze, csak ez hosszú távon, tűzön-vizen nem fog működni. Kényes tojás ez...


Isten mentsen attól, amit írtok, hogy ha az egyiknek megvan, csináljon a másik is..


Nekem anyósomék ezt csinálták. 3-ig jutottak: Műszaki, Közgáz, Jogi, meg még egy pár szakmérnöki, meg szakjogászi.. Aztán meg jött a kimerültség, és a halál.. Legalább kényelmes fekvés esik az okleveleken..


Csak éppen egymással felejtettek el foglalkozni. Vagy jók vagytok egymásnak alapból, vagy nem.. Ha már egy ideje jók vagytok, akkor lehet éppen tanulni bárkinek.. De ne azért, mert a másiknak van..

90. 4c1a787e8f (válaszként erre: 75. - Lylus)
2012. júl. 10. 08:49

Semmi rosszat nem gondolunk. Csak egyszerűen lehet, hogy neked tényleg nem ő a párod.


Azt írod, "igyekszem .." Ezen az jön át, hogy meg kell erőltetned valamelyest magad, hogy így legyen..

Ha elolvastad az előző hsz-eimet, leírtam, hogy nálunk is hasonló a helyzet diplomaügyben.


De én nem igyekszem, hanem belülről jövően csodálom a férjemet a zsenialitásáért, hiába vagyok én műszaki diplomás..


Ez meg vagy megy belülről, vagy nem..


Szerintem várj egy kicsit, amíg ez lecseng, de ha nem enyhül, akkor ennyi... A férfinek szüksége van arra genetikailag-társadalmilag, hogy ő legyen felül. És kész. Máskülönben olyan, mintha testi nyomorék lenne.. A nőnek az a dolga, hogy ezt a "felsőbbrendűséget" finoman terelje.. Magyarán valójában a nő vezet, csak a férfinak ezt nem szabad észrevenni.. Ez mindig is így működött a világban. Ha ez vele nem megy, hát nem megy..


Nálunk pl. ő keresi a pénzt, és én ezt hagyom, sőt, segítem.. Persze nekem is megvan a kis világom, nem kell félteni, de ez nagyon jó az egyensúlynak...

89. timycat (válaszként erre: 76. - 5239d91094)
2012. júl. 10. 01:21
Az önbizalomhiányos pasik nem szeretik. Az én emberem inkább büszke rám és persze magára is, hogy ő meg tud felelni egy olyan nőnek, mint én... de ez a büszkeség kölcsönös
2012. júl. 10. 01:18

Ha csak emiatt inkább lemond rólad akkor hadd menjen, nem kár érte!


Ha meg annyira kisebbségi komplexusa van egy vacak dr miatt akkor nosza rajta, irány a jogi egyetem. A tandíj nem olyan eget rengető és manapság az is elvégzi, aki kővel dobálja a repülőt.

87. be749d73f9 (válaszként erre: 79. - 9f86e86d50)
2012. júl. 9. 22:21
Ettől kb. vége lesz! :)) Az tuti!
86. 8e9170fe09 (válaszként erre: 79. - 9f86e86d50)
2012. júl. 9. 22:06
Ez jó, de neki a "takarítónő" valszeg jobban bejönne. :)
85. 8e9170fe09 (válaszként erre: 82. - Lylus)
2012. júl. 9. 22:04
Nincs megoldás...menni akar.
84. jstefan (válaszként erre: 1. - Lylus)
2012. júl. 9. 22:02
Nem vagytok egymáshoz valók!!! Mert ha valóban ez zavarná akkor továbbképezné magát , és ő is lehetne doktor a saját szakterületén! Engedni kell hogy elmenjen mert később ez a "probléma" váláshoz vezetne.
83. Lylus (válaszként erre: 79. - 9f86e86d50)
2012. júl. 9. 21:59
Nagyon-nagyon tetszik az ötlet. Egyszer eljátszom vele. :D
82. Lylus (válaszként erre: 77. - Judit1109)
2012. júl. 9. 21:59
Van dr-em és nem foglalkozom ezzel állandóan. Két dolog köt most le igazán: az egyik, hogy munkát találjak, a másik, hogy azt akarom, hogy működjön a kapcsolatom a párommal. Azért írtam le ennyiszer, m azt akartam nyomatékosítani, hogy nem érdekel. Nem szoktam ezt hajtogatni neki. Én azt hajtogatom neki, hogy fontos és beszéljük meg, és találjunk megoldást a problémára, és nekem ő kell és senki más... Sajnálom, ha ez másképp jött le.
2012. júl. 9. 21:50

Tudod lehet benne valami...

Én főiskolásként kezdtem románcot egy orvos doktorral, és ahogy egyre nagyobb befolyásom lett, egyre inkább küzdött értem.


Én viszont soha nem éreztem magam kevesebbnek nála, mert tudtam, hogy én vagyok az okosabb, ő pedig a tanultabb :)


Kobudera, naggggyon jóóó volt, amit írtál, azt hiszem én is sürgős vizsgálatra szorulok :D

80. Judit1109 (válaszként erre: 79. - 9f86e86d50)
2012. júl. 9. 21:33
Ez nagyon jó!
79. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Lylus)
2012. júl. 9. 21:25

Szerintem, ha ma hazajön a párod, várd szoknyában alsónemű nélkül, és kivágott felsőbe melltartó nélkül, húzz ki egy széket és mond hangosan:

- Vádlott, joga van leülni!

Amint leült, lépj mögé kötözd meg a kezét és folytasd úgy hogy az ölébe ülsz, a cicidet finoman az orra elé tolod:

- A vád kisebbségi komplexus! - mosolyogj. - Megkértek, hogy vegyem kézbe az ügyet!

Sóhajts a fülébe, esetleg finoman nyald meg Neki, majd súgd bele:

- Van egy titkom, de még nem mondhatom el.

Majd fogd kézbe az arcát, hogy bambán csücsöritő szája legyen. És fennhangon tovább:

- Érzem, hogy vetkőztet a szemével, ha így folyatja szexuális zaklatás lesz rosszfiú!

Érzékien nyúlj a lenti részhez, és simítsd meg a combodat, sóhajts a fülébe és súgd:

- Ez még csak az első jogászmunkám, remélem elégedett a kiszolgálással, hopp de feledékeny vagyok nincs rajtam alsónemű…

Majd érintsd meg a lábát, a belső combját, és folytasd finoman befelé haladva:

- Hoppá, úgy érzem közölnöm, kell a bírósággal, hogy a kisebbségi komplexus kezd elmúlni, és a vádlott mereven elzárkózik a vádtól!

Majd lihegd újra a fülébe:

- Szeretném, ha felülbírálnál és alul értékelnél engem, gyere, helyezed belém a marsall botodat Te férfiállat!

Majd szállj ki az öléből és fordulj meg, majd ejts le valamit miközben mosolyogva mondod:

- Hoppá ejtették az ügyet!

Lazítsd meg a kötést a kezén és suttogd újfent a fülébe, közben nyald meg a cimpáját:

- Gyere utánam ha mersz, szexuális továbbképzést tartok a nappaliban, ahol a kényeztetésemből kell lediplomáznod!



Ilyen és effajta játékokkal verd ki (mindamellett) a gondolatok a fejéből. :) Csak eljátszottam egy olyan gondolattal ami kellőképpen oldaná ezt a súrlódást ami jelenleg van, és felváltaná egy kellemesebbel. :) Csináltathatsz Dr. Szöszi névkitűzőt is az alkalomra! :)

78. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Lylus)
2012. júl. 9. 20:57
Gondolom ezt leszámítva nagyon szeret. :P
77. Judit1109 (válaszként erre: 74. - Lylus)
2012. júl. 9. 20:57

Szóval úgy lehet probléma, hogy mindig ezzel foglalkozol. Most írtad le. Tehát, vagy nincs dr-ed, vagy annyira gyerek vagy még, hogy nem tudod kezelni. Így a párodtól se várd, hogy kezelje.

Az első négy sorodban van az igazság. Nem is lenne ezzel gond, csak akkor hagy a fickót elmenni. Lehet, hogy még neked is emésztened kell. A volt főnököm harmadik diplomája lett a dr. Annyira kikészült, mire végzett, hogy majd egy év kellett neki, mire összekapta magát. Pedig egy végtelen okos, érett nőről beszélek. Ja, és elhagyta a közigazgatási pályát, mert nem hagyták érvényesülni!

Cicuskának üzenem, hogy fejlődjön még agy picit ahhoz, hogy ő különböztessen meg osztályokat:-D

76. 5239d91094 (válaszként erre: 1. - Lylus)
2012. júl. 9. 20:52

Ez olyan, mint nálam 9 éve, hogy a pasi azért hagyott ott, mert nekem drágább autóm volt és jobb egzisztenciám.

Azóta ö milliomos...

Szerinten nem biztos, hogy kifogás, a férfiak ilyenek. Nem szeretik, ha a nö magasabban képzett vagy gazdagabb.

75. Lylus (válaszként erre: 70. - 4c1a787e8f)
2012. júl. 9. 20:31
Akkor rosszul fogalmaztam. Azért írtam le ennyiszer, mert állandóan ez jár a fejemben és ezért indítottam ezt a fórumot is, hogy ez hogy lehet probléma??? Nem azért, hogy én most százszor leírjam, hogy ... Már ki sem merem ejteni ezt a két szót, mert még nem is tudom, mit gondoltok rólam....
74. Lylus (válaszként erre: 69. - 4c1a787e8f)
2012. júl. 9. 20:29
Ezt most nem értem. Magyarázd el, légyszi. Elvesztettem a fonalat. Mi érződik ki? Hogy most elszálltam magamtól, hogy diplomás lettem és csak ekörül forognak a gondolataim? Hogy nem találok semmi szeretni és tisztelni valót a páromban? Hogy csak azzal foglalkozom és csak arról beszélek, hogy dr lettem? Hogy otthon a szüleim is folyton ajnároznak? Jól értelmeztem? Ha igen, akkor tévedsz. Nem ez megy nálunk itthon és a párommal sem ezt csinálom. Próbálom vele megbeszélni, hogy hogyan tudnánk folytatni a kapcsolatunkat, mert én nagyon szeretném. Igyekszem mindent megtenni neki, amire vágyik és igyekszem figyelni rá. Jelen pillanatban meg az köti le a figyelmem, hogy találjak bármilyen munkát, mert önmagában a diploma semmit sem ér. Valamint azért írtam le ennyiszer a dr-t és a diplomát, mert fenn vagyok akadva, hogy ez hogy lehet probléma...
73. Bcicus
2012. júl. 9. 20:25
Szerintem ez teljesen érthető. Két különböző osztályba tartozó ember ritkán jön ki jól hosszú távon.
72. 032b6d3bda (válaszként erre: 70. - 4c1a787e8f)
2012. júl. 9. 20:16
Igen, ez így van. Nem tudom leírni, elmagyarázni, állandóan érezni lehet, megmételyezi a kapcsolatot.
2012. júl. 9. 20:14
A párod tud valamiért küzdeni? Csak mert ha már a párkapcsolatáról is inkább lemond, hááát...nem biztos, hogy kár érte.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook