Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Középfokú OKJ-s végzettségek érnek valamit a munkaerőpiacon? fórum

Középfokú OKJ-s végzettségek érnek valamit a munkaerőpiacon? (beszélgetős fórum)


8. Sirga (válaszként erre: 1. - Eva2022)
2022. aug. 20. 09:58

A pénzügy-számviteli ügyintézőt végeztem el. Kicsit megijedtem a számviteltől - egysíkúnak gondoltam -, de annyira megszerettem, hogy elvégeztem a mérlegképest is. :)

Szeretem, és segített elhelyezkednem. Nekem minden szempontból megérte.

7. Alnisa (válaszként erre: 5. - Hattori)
2022. jún. 28. 14:34

Az lehet, de a többség nem a milliót számolgatja, hanem, hogy hány perc van még hátra a következő szünetig a szalag mellett....

Az, hogy van egy két szerencsés, jókor jó helyen, jól helyezkedő, nyaló ember vagy akinek esetleg tényleg nem puding van a fejében, az nem azt jelenti, hogy senki ne tanuljuk, mert akkor ő lesz a következő leggazdagabb ember....

6. Bichi (válaszként erre: 5. - Hattori)
2022. jún. 28. 13:52
Fogalmam sincs, hogy jön ide...
5. Hattori (válaszként erre: 4. - Bichi)
2022. jún. 28. 12:56
Mo. leggazdagabb emberének érettségije sincs.
4. Bichi (válaszként erre: 3. - Eva2022)
2022. jún. 28. 10:57

Mint minden suli, pont annyit ér, majd ha használod rájössz, hogy mit nem tudsz. A főnököd elmehetne egy ilyenre, aztán rájönne, hogy mennyire nem tanulnak semmi.

Idős szülők miatt hogy lehet valakit elbocsájtani?

3. Eva2022 (válaszként erre: 2. - Bichi)
2022. jún. 28. 10:12

nagyon szerettem a TB-s meg a bérszámfejtői munkát

de idős szülők miatt elbocsájtottak a munkahelyről,meg a volt fönök szerint ez csak egy gyorstalpalói tanfolyam nem sokat ér

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Eva2022)
2022. jún. 28. 10:08
Ha szereted a számokat, és az egész napos iroda, gép előtti munkát, könnyen el lehet vele helyezkedni szerintem. A fizetés viszont jellemzően nincs az egekben, és elég monoton. De van aki pont ezt szereti :)
2022. jún. 28. 09:15
pl TB ügyintézői ,személyügyi ügyintézői?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook