Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Azért elvehetik tőlem a gyerekeket, mert biszexuális vagyok és nővel vagyok együtt? fórum

Azért elvehetik tőlem a gyerekeket, mert biszexuális vagyok és nővel vagyok együtt? (beszélgetős fórum)


7. Sütikee (válaszként erre: 6. - Ági0830)
2022. márc. 23. 22:26
Gondolom a volt férjre gondolt, de nekem is fura hogy páromnak hívja.
6. Ági0830 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 20:37
Ezt nem értem. A párodnak félsz elmondani? Mit? És ők fognának össze, hogy elvegyék a gyerekeket? A párod anyja meg a nagynénjei? Ez nekem nagyon zavaros.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 20:10
Nem
2022. márc. 23. 20:09
Nem vehetik el
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 20:05
Hány évesek a gyermekeid?
2022. márc. 23. 19:47
Csak ezért nem, de mindenre találhatnak okot.
2022. márc. 23. 19:37

A volt férjemmel jó a viszony, jól tudunk egymással kommunikálni, közös programokat is szoktunk tervezni a gyerekekkel, a karácsonyt is együtt ünnepeltük.

Megegyeztünk abban, hogy mindig szólunk a másiknak, ha van új párunk, ne a gyerekek szólják el magukat, hogy "Tegnap ott aludt nálunk a Józsi/Mari", és abban is megegyeztünk, hogy fél-1 évig nem mutatjuk be a gyerekeknek. Nekem válás óta ez a második kapcsolatom, és a párom nő. Az első férfi volt.


Félek a páromnak elmondani. Tartok tőle, hogy összefognak és elveszik tőlem a gyerekeket. A párom anyja és a 2 nagynénje (akikkel közeli a kapcsolatuk) elítélik a más embereket, a párom és a legtöbb testvérét hidegen hagyja a téma, de sokszor bziznak le embereket, és a volt férjem testvérének a férje átkérette magát máshová, amikor megtudta, hogy az egyik munkatársa meleg. Ezen jót nevettek.


Ilyen esetben mi van? 4-5 hónapja vagyok együtt a párommal, a gyerekeknek még nem mutattuk be egymást.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook