Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerencsés vagyok. Nem volt nagy kihívás a gyerekeket... fórum

Szerencsés vagyok. Nem volt nagy kihívás a gyerekeket... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. szept. 17. 12:56

Én is úgy látom,hogy a szerencsén sok múlik, vagy hívjuk genetikának...

higyjétek el, ha a genetika nem stimmel, próbálkozhatsz bármilyen típusú neveléssel...nem fog jó lenni...

2023. márc. 17. 09:44
Én is.
11. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 16. 21:15
Tök jó, hogy belátod, milyen sokat számít a szerencse is. :) Ez sokaknak nem megy, aztán meg azt is hiszik, hogy valami csodaszülők. :DDDD
10. Soufflet (válaszként erre: 9. - Myra)
2023. márc. 16. 20:57

Ez sok minden.

En vagyok, aki minden tusszentes utan kezet mos, minden nap vegen beirja az orait.

Es par ev utan visszavarlak szomszedba" oktatonak,kitchen leadernek, baristanak, mindennek.

9. Myra
2023. márc. 16. 20:40
Nem csak szerencse, jó genetika és jó nevelés
8. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 16. 20:21
Én is "szerencsés" vagyok/voltam ebből a szempontból ,,de mégis azt hiszem hogy volt benne részünk,Ezért tettem a szerencsét idézőjelbe.
2023. márc. 16. 19:34
Es milyen felnottkent?
2023. márc. 16. 19:30

Az en apam regen otthon tort, zuzzott. "Csak" targyakat, de olyan felelmeses volt.


40 kornyeketol o lett a kibillithetetlen.


Azert nem vagyok a padlon. Egyszer fent, egyszer lent.


Es egy kicsiket nem hiszek a 20 evig szuper voltam mamiknak.

5. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 16. 19:25

Az en hugom minden hatart feszegetett, de hozzam kepest jogyerek volt. En 16-17 evesen eltuntem 2 napra Hyperspace + after bulikra. Volt, hogy hetfon jottem a vonattal, mint a mosott car, es beultem a padba.

Es ezek utan...

Nem tudom miert, de pofon vettem egyszer. Mert az ugy van, ahogy mondtam. Igazabol valami mas miatt voltam ki. Es ahogy elerte a kezem, lefagytam, mert senkire, kicsire nem emelunk kezet (orokke "kicsi" marad).


Jo mintasan felnoni

2023. márc. 16. 18:36
Én is:)
2023. márc. 16. 18:19

Gratulálok!

4 gyermekem van, az ikrek komiszak voltak kicsit, a másik két kicsi egy angyal. Nekem sem volt gondom, nem szenvedtem meg a kamaszkort.

Hálát is adok az égnek. :)

2023. márc. 16. 18:05
Ez valóban csak szerencse kèrdèse,semmi más!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook