Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az orvosom gyengének tartja a baba szívverését fórum

Az orvosom gyengének tartja a baba szívverését (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. szept. 10. 19:46
meg még azon is gondolkodom még hogy mi van ha meg is marad de késöbb lesz valami baja a,mi mondjuk a szülés után derül ki vagy ilyesmi ... na azt nem bírnám ki tényleg .. :(
17. marianna0917 (válaszként erre: 16. - Zebracsikó)
2014. szept. 10. 19:31
igen én is most olvasom ... :(
16. zebracsikó (válaszként erre: 15. - Marianna0917)
2014. szept. 10. 19:27

ez nem is gombára való.

A betegtájékoztatóban azt írják: A Dalacin hüvelykrém antibiotikumot tartalmazó gyógyszerkészítmény, amely a klindamicin hatóanyagra érzékeny baktériumok okozta hüvelygyulladás (vaginózis) kezelésére alkalmazható nem terhes, vagy a terhesség második és harmadik harmadában lévő nőknél.



Szóval az orvos nagyon felelőtlenül írta fel.


Én bizony szóvá tenném a felettesénél.

15. marianna0917 (válaszként erre: 14. - 3a5c305959)
2014. szept. 10. 18:30
1.07 igen de utoljára 8mm volt. a krém neve amit a korházba kaptam DALACIN!!
14. 3a5c305959 (válaszként erre: 6. - Marianna0917)
2014. szept. 10. 14:23

Szia! Megtalaltalak.

Biztos vagy benne hogy 1.07 cm a legutolso meret es nem 1.7? Sajnos az nagyon rossz hir ha ket het alatt csak kevesebb mint 3 mm-t nott a babad. Legalabb 1 cm-t kellett volna nonie. Bocsanat hogy meg ezzel is idegesitelek :-(

Lehet hogy igaza van az orvosodnak. :-((

13. zebracsikó (válaszként erre: 8. - Marianna0917)
2014. szept. 10. 10:32
nem lesz tőle bajod, észe sem veszed... de most ne ezen gondolkodj, bízz a kis túlélődben!
2014. szept. 10. 10:02
Mondjuk ez a doktor egyszer már azt is mondta nekem hogy nem müködik az egyik petefészkem igy nehezebben leszek terhes! Rá két hétre magyarországon voltam az otthoni orvosomnàl az meg nézett azt mondta mindkét petefészkem tőkéletes tele tüszőkkel! Egyszeri probálkozás után terhes lettem! Szôval lehet orvost váltok!
11. Littlewood (válaszként erre: 8. - Marianna0917)
2014. szept. 10. 09:32
Tényleg ne stresszelj egy ilyen hülye megjegyzésen. Az orvosok sose gondolkodnak, hogy mit kéne mondani és mit nem, kimondottan élvezik, ha paráztathatnak. Ha nőtt, akkor fejlődik. Nézd meg a fejlődési táblázatokat, eleve 7 hetesen kezdődik a szívhang, van, hogy 8, az UH meg egy olyan eszköz, hogy vagy jól látja vele, vagy nem.
2014. szept. 10. 09:01
Sajnos az sem fog segíteni, hogy most stresszelsz 2 hétig. Próbálj valahogy megnyugodni.
9. d20c30cb4c (válaszként erre: 8. - Marianna0917)
2014. szept. 10. 08:52
Nem, sajnos nem igazán fogsz érezni semmit. A Hcg szinttől még a tüneteid is megmaradhatnak egy darabig. Nem lesz bajod, ha két hét múlva nézik meg, akkor sem.
8. marianna0917 (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2014. szept. 10. 08:37
2 hét mulva kell vissza mennem! És ha csak ultrahangon veszik észre az nem késő? Attol nekem nem lesz bajom? A krém nevétvel felejtettem de a táskámba van a papirja! És ha nem jelentkezik vérzés és még is meg hal akkor észre se veszem ? Nem érzek semmit?
7. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Marianna0917)
2014. szept. 10. 08:22

Sajnálom. Milyen krémet írtak fel?


Vetélés kétféleképp lehet: vagy megindul magától vérzéssel, esetleg görccsel vagy nem, csak elhal a baba s egy következő UH-on már nem észlelnek életjelet. Sajnos bármelyik előfordulhat :(

Gondolom, visszarendeltek valamikorra.


Próbálj bízni, hogy is túlélőd van!

6. marianna0917 (válaszként erre: 4. - Littlewood)
2014. szept. 10. 08:20
De ugyanakkor meg nött! Utoljára 8 mm volt 2 hete és most 1.07 cm
5. marianna0917 (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2014. szept. 10. 08:19
Igen tudta! De nem a sajàt nőgyogyászom volt hanem a korházba mentem mert a dokim szabadságon volt! Meg is ultrahangoztak és már ott mondták hogy van már szîvhang de ez több mint egy héttel ez elötg volt! Föl irta a krémet 3 napig használtam szinte semmit nem használt aztán tegnap mentem az én dokimhoz mondtam hogy volt gombám és hogy ezt a krèmet kaptam rá már akkor rázta a fejét hogy nem érti miért ezt adták! Aztán meg vizsgált és mondta amit irtam ! 😔😒és ha most vetélés lesz mi fog történni velem ? El kezdek vérezni?
2014. szept. 10. 08:16
Nekem azt mondta az orvos 7. héten, hogy olyankor még előfordul, hogy nincs is szívhang egyáltalán. A korát meg könnyű elszámolni. Szerintem ne idegeskedj, bár biztos van gyakolata benne, de minden orvos mindig mást mond.
2014. szept. 10. 08:07

Nem akarlak elkeseríteni, de ha nem fejlődik megfelelően, akkor jobb elengedni.

A másik fórumban olvastam, hogy hüvelygombára kaptál krémet és erre fogja az orvos, mert állítólag antibiotikum van benne.

Nos, lehet, hogy igaza van, de a gombát nem antibiotikummal kezelik. A nőgyógyász tudta, hogy terhes vagy, mikor ezeket felírta Neked?

2014. szept. 10. 08:03
És ha igen akkor mi történt?? Van rá esély hogy még is meg marad??
2014. szept. 10. 08:02
8.hétben vagyok! Orvos tegnap azt mondta nagyon gyenge a szîvverés és készüljek fel mert lehet nem marad meg ! Volt már valaki ilyen helyzet
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook