Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az orvosok véleményét már hallottam, és a tiétek? fórum

Az orvosok véleményét már hallottam, és a tiétek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2019. febr. 2. 06:35
Számtalan oka lehet, sajnos:(
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - 585a7aa9ec)
2019. febr. 2. 04:58

Mihez képest sok? Van erről valamilyen statisztika? Vagy nézzünk mi utána?


Egyébként ilyen az élet. Az egyiknek sikerül, a másiknak nem. És mindegyiknek más oka lehet.

7. 8c6da3d030 (válaszként erre: 2. - F8db0709b8)
2019. febr. 2. 04:31

A lakhelyemen lévő kórház előtt -főleg jó időben- ki szoktak jönni a betegek cigarettázni. Köztük sok terhes nő van. Egyszer kint álltak négyen, és cigiztek, mivel ott a kórházban dolgoztam gondoltam rákérdezek a miértre..

Azt mondta az egyik -nálam fiatalabb volt bőven, kb 20 éves lehetett- hogy van eddig 3 gyereke, ők sem lettek betegek, akkor a mostani sem lesz.. és külkönben is, a doki nem tiltott el a cigizéstől.. :o

A többi is hasonlót mondott, meg hogy nem tudják lerakni.. elszomorodtam.. :(

6. Panna.33 (válaszként erre: 5. - Mo-Ma)
2019. febr. 2. 00:09

Szerintem ne temessük az orvosokat idő előtt.

Van, hogy csak a tünet kezelhető. És hányszor van, hogy a beteg követeli ki a tüneti kezelést ahelyett, hogy változtatna az életmódján?

Nézzük például a magas vérnyomást. Hányan szoknak le a dohányzásról a vérnyomásuk kedvéért? És hányan figyelnek a Ch bevitelre, hogy a cukorbajt elkerüljék?

5. Mo-Ma (válaszként erre: 3. - Frmoni)
2019. febr. 2. 00:01

Ebben van valami.

Szerintem az orvosok már belebolondultak a milliónyi gyógyszerbe.

Már nincs ember, csak tünet: gyógyszer rá, másik tünet: másik gyógyszer rá, stb., stb.

Csoda, hogy túlélik az emberek a rengeteg étrend kiegészítőt és gyógyszert.

2019. febr. 1. 23:46
Biztos sok oka lehet. Pl. toxémia, genetikai rendellenesség, nem megfelelő anyai hormonszint. stb.
2019. febr. 1. 21:44
Szerintem azert, mert a mindenfele kezelesekkel es vitaminokkal az amugy beteg magzatot eletben tudjak tartani a mehben es kesobb kerul sor a vetelesre. Mert regen ha el akart menni egy magzat akkor elment, most mar infuzioval leallitjak a mehosszehuzodadokat. Igy megmaradhat pl. Olyan magzat, ami elment volna. Szerintem.
2019. febr. 1. 21:26

Nem tudom...

De mikor petíciót voltam aláíratni,pont egy kb 7 hós terhes kismamába futottam aki cigizett...fel tudtam volna rúgni.

Én nem cigiztem és 11 éve küzdök a lányom betegségével....annak aki cigizett,egészséges gyereke született...

Nem tudom mitől függ...de bosszantó...

2019. febr. 1. 21:00

Szerintetek miért van olyan sok vetélés és magzatelhalás? (Nem az első trimiszterbe, mert ugye általába valami genetikai hiba áll. De miért hal meg pl egy 24, illetve 32 hetes magzat?

A kismama ront el valamit?

Helytelenül táplálkozik?

Magas a vérnyomása?

Cukros?

A méhlepény működési zavara?

Az egyik kismama miért tudja kihordani a babát úgy hogy dohányzik, és a másik miért nem?

Vagy miért nem tud a méhlepény megfelelően működni az egyiknél a másiknál meg nem?

Esetleg sokat dolgozik?

Nem étkezik megfelelően?

Miért történnek ezek?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook