Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pozitív vélemények orvosokról, nevek nélkül fórum

Pozitív vélemények orvosokról, nevek nélkül (beszélgetős fórum)


2015. jan. 21. 13:08

Epeműtét, laporoszkópos.

Lelkiismeretes, tapasztalt orvos műtött.

Csak jót tudok róla mondani. Gondos és ellátott jó tanácsokkal, amik be is váltak.Igazi ORVOS.

11. sósbi
2015. jan. 21. 13:00
Csípőproti műtétem volt a Karolina úton. Köszönöm a Doktor Úr kedvességét és hogy amit tudott mindent megtett értem. Jól vagyok, nem sokára megyek dolgozni. Hétfőnként rendel, talán aki odajár tudni fogja kiről is van szó, vagy ki tudja lehet a Dr. Úr is olvassa! Még egyszer, köszönöm!
10. Indacs (válaszként erre: 6. - Mothertiger)
2015. jan. 18. 08:12

Dr. Hidasit en is ismerem, szinten csak jot tudok rola mondani.


Az egyik legnagyszerubb orvos DEOEC onkologian dolgozik: Dr. Gonda Andrea. Egy Foldre szallt angyal.

2015. jan. 17. 18:38
Térdproti műtétem volt a Karolina úti klinikán amit a Szendrői Prof. csinált és szuperül megcsinálta,következik a másik térdem,csakis nála,vele!A szivemet az Édes doki rakta rendbe a városmajori klinikán és ő is az orvosok krémjéhz tartozik!
2015. jan. 17. 18:16

Fül-orr-gégész doki:

Ha tudtam volna,jókat röhögök a mandulaműtét alatt,de nyitott szájjal nehéz.

Fül-orr-gégész doki néni (fiamé):

Nagyon gondoskodó volt,1 nap négyszer a gyerekre nézett műtét után.

Szülésznő:

Jajj,hát jobban izgúlt,mint én. :-) Nagyon aranyos volt,és kedves,és sírós,mikor meglett a fiam.

Gyakorlatilag még nagyon sok jó élményem van orvosokkal,nővérekkel. Sajnos van negatív is,de ebben az esetben azokat gyorsan elfelejtem!

2015. jan. 17. 18:14

Nemes főorvos nőgyógyász: szintén egy fantasztikus doki, akihez nem összerándult gyomorral fekszik fel az ember lánya.


Nagy műtétre készültem hozzá és előtte napokban még le kellett hozzá jelentkeznem. Kérdezgettem, hogy milyen lesz a műtét és milyen lesz miután kipakol"?


Megkérdezte, ezt kimondta nekem? Mert esze ágában sincs erre, szeretné megmenteni a méhemet.


Megmentette. Pozitívan állt a témához és megtett mindent értem :)

2015. jan. 17. 17:17

Pozitív hozzászólásnál, véleménynél nem tudom, miért ne lehetne kiírni az orvos nevét, de lényegtelen (én megteszem).


A balesetem bekövetkeztekor a debreceni ortopéd klinikára vittek be, szanaszét lógó, leszakadt végtaggal. Dr. Póti Lászlónak köszönhetem, hogy megmaradt a lábam, és életben maradtam. Fantasztikus orvos, remek humorérzékkel. Azt nem tudom, hogy jelenleg mit csinál, de mielőbb meg fogom látogatni. :)


A másik orvos, akit nagyon szeretek, a nőgyógyászom, Dr. Hidasi Zsolt. Nagyon kedves, nem "futószalag" van a rendelésén, bármiről lehet kérdezni. Szívesen beszélget, dicsér, őszintén elmondja a véleményét bármiről. Alaposan megvizsgál, igyekszik nem fájdalmat okozni. A vizsgálati eredményeket 1-1,5 héten belül kiküldi e-mailben, vényeket postázza, ha további kezelésre van szükség. Magánrendelőjébe járok, ami természetesen fizetős, de az alapossága megéri a pénzt, ami általánosságban nem olyan vészes.

5. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Morgenkat)
2015. jan. 17. 16:23
Szerintem, névvel kéne, mert így segítesz másokon,hogy ki az , akihez nyugodt szívvel lehet menni!
2015. jan. 17. 16:21

Hm, hosszú sztori

Pánikbetegségem folytán megjártam én sok orvost és csak jó tapasztalatom van

Pszichiáterhez "betörhettem" a kórházba akármikor , foglalkozott velem éveken át, volt hogy reggel és este is

Szivész ugyanúgy. Megállapitotta az EKG hogy semmi baja a szivemnek.

10 perc mulva visszamentem hozzá, hogy ha az elöbb nem is de most igen...

Nem hajtott el, ujra EKG, megnyugtatott


Ügyelet hajnalban, szívtünetek, EKG, várjam meg a reggeli orvost. Az is megnézte, nincs baj.


Körzeti ismeri a pánikomat segiteni ténylegesen nem tud.

Kijött mégis, elbeszélgettünk és vizitdíjat sem fogadott el, ami akkor még volt.


Kórház, epeműtét.

Mondtam az altató dokinőnek hogy a pánikom egy 35 elötti altatás után kezdődött és ezért majrézok a műtéttöl

Megértett, megnyugtatott, ott volt az altatásnál, jól "átvert" , merthogy "most oxigént adunk elöször, nyugodtan lélegezzen" és semmi gond nem volt, az ágyamban ébredtem

Bizonyára akadna még esetem, de mindegy is

a lényeg hogy pénzre még ráutaló magatartás sem volt, sőt határozott visszautasitás volt


Adtam én pár forintocskát urologusnak egynapos műtétnél, mert úgy állt hozzá ahogy

"Nyugi, amit én levágok az le van vágva" :)


De nem is a pénz számit sokszor, hanem a megértő hozzáállás

Megérdemelné mindegyik hogy a neve nyilvános legyen, dehát a szem.jogok....

2015. jan. 17. 16:10

Belgyógyászat,többször kritikus helyzetből is visszatudták hozni a férjemet.

Nagyon jól esett amikor azt mondták ,hogy mindent megtesznek érte.Meg is tették,aiért örökre hálás leszekk nekik,de főként a főorvosunknak,aki már nem él,de mindig hálával gondolok rá!

2015. jan. 17. 16:09

Ha pozitív szerintem semmi sértő nincs benne.


Dr. Bajusz A. belgyógyász. Alapos, kitűnő ember és diagnoszta, nem pénzéhes.

Prof. Szabó Gy. szájsebész, még szombat, vasárnap is bemegy a betegeihez. Állandóan mosolyog.

2015. jan. 17. 15:57

Sokszor, csak az orvosi műhibákról, vagy pénzsóvár "sarlatánokról" olvasunk.

Ez a fórum szóljon azokról, akik tudásukkal és emberségükkel segítették a betegek gyógyulását.

Ne legyen megnevezve név szerint egyik orvos sem, csak a szakterület és hogy mi volt az, ami miatt különösen jó érzéssel gondolsz rá!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook