Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az ezüst haj ötven árnyalata avagy merjetek őszülni! fórum

Az ezüst haj ötven árnyalata avagy merjetek őszülni! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
11. Lávli* (válaszként erre: 10. - Semleges)
2020. ápr. 20. 17:58

Irigy vagyok :)

De jó neked! :)

2020. ápr. 20. 17:57
Én merek, olyan mintha melírozva lenne és jól is áll. Néha mosom csak be.
2020. ápr. 20. 17:56
Érdekes, pont ma jött velem szembe ez a téma több helyen is.:)
2020. ápr. 20. 17:56

Én pont másképp látom.

Sztem ne hagyjuk el magunkat még otthon sem!

Én a hétvégén csináltam sk műkörmöket, nagyon szép lett. A héten fogom a hajamat is festeni. Sőt a szemöldök és bajusz gyantázást sem hanyagolom.

Ha jön a nyári meleg akkor a pedikűrt is én fogom végezni magamon.

2020. ápr. 20. 17:49
Ez nem bátorság kérdése. Ízlés, és esetleg egészség, mint ahogy itt olvashattuk. Teljesen magánügy. Szerintem én sosem fogom hagyni, hogy teljesen fehér legyen a hajam. (Talán majd 90 felé, akkor már belefér.) Nem azért, mert nem merem, hanem mert így érzem ápoltnak, szebbnek és nőiesebbnek, ez tölt el jobb érzéssel. De kétség kívül van olyan nő is, akinek szépen őszül a haja és még jól is áll neki. Az ilyet mindig megcsodálom, de ugyanakkor el is gondolkozom rajta, hogy nézhetne ki festett hajjal.
6. Lávli* (válaszként erre: 1. - Liza40)
2020. ápr. 20. 17:42

Szia!

Engem is foglalkoztatott a gondolat, de szerintem az nem bátorság vagy gyávaság kérdése, hogy kb. két évig éljek felemás lenőtt hajjal, mire elfogadható hosszúságúra megnő az eredeti színű haj - a 3-5 centis nekem nem opció -, hanem borzasztó igénytelen kinézetűnek érezném magam, így letettem róla.

Gondoltam arra is, hogy befestetem ezüstre, aztán így hadd nőjön lefelé.

Vagy 10 mesterfodrászt felhívtam, háromnegyede nem vállalta (sötét festett az alap), a többi vonakodva azt mondta, hogy hát jó jó, megcsinálja 25-30 ezerért 😳, de számoljak vele, hogy nagyon roncsolt lesz a haj, és rövidre kell vágni.

Ezek után letettem az őszségemről.

2020. ápr. 20. 17:40
Nem festem mert minek!? Csak a fekete fogja be leszívás nélkül. De a hidrogén szőkítőporral meg tönkre teszi. Így évek óta őszes a hajam. Akinek nem tetszik, nem néz rá. Aki szerint pedig igénytelenség az ősz haj, az nyaljon sót!
2020. ápr. 20. 17:38

Mióta nem léphetünk ki a házból és itthon tanulunk, azóta kezdek őszülni. De nem igen érdekel! Úgy sem látja senki. Ha egyszer vége ennek a problémának, majd befetetem feketére. Szerintem mindenkinek magánügye, hogy vállalja az idősebb korral járó őszültséget és őrültséget, vagy sem.

Mondjuk az ezüstnek messze nincsen 50 árnyalata, de lényegtelen is.

3. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Liza40)
2020. ápr. 20. 17:32
Mi köze a koronavírusnak a hajszínhez?
2. unom (válaszként erre: 1. - Liza40)
2020. ápr. 20. 17:21
Hány éves vagy?
2020. ápr. 20. 17:17

Kedvesek!

2019 tavaszán érett be nálam az ősz haj lenövesztése, ekkor dobtam ki a hajkencét. :) Nálam elsődleges szempont volt, hogy látványos bőrprobléma alakult ki a sok éves hajfestés miatt. Összegyűlt a "méreg" és allergiás tünetekkel jelzett a testem a bőrömön keresztül. Átgondoltam és hamar eldöntöttem, hogy az egészség az első. Sokkal jobban érzem magam, felszabadultabban. Még nem sokan határozták el magukat. De! A "maradjotthon" jól jön a döntéshez. Elkezdődött valami. Kérlek titeket, hogy adjunk erőt azoknak, akik belevágnak. Tapasztalatok, ötletek, kérdezz-felelek, fotók, minden jöhet, ami nem sértő. Ezzel tiszteljük meg egymást. Köszönöm.

A jelszavam az, hogy: nem a hajfestéshez kell BÁTORSÁG, hanem az ŐSZ HAJ és az éveink felvállalásához!

Boruljanak ezüstbe a hajkoronák! :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook