Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért zavarja, hogy levegőnek nézem, ha egyszer ő szakított meg minden kapcsolatot? fórum

Miért zavarja, hogy levegőnek nézem, ha egyszer ő szakított meg minden kapcsolatot? (beszélgetős fórum)


7. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 19. 15:46

Szerintem az idegen és a nem akar veled jóban lenni között azért még van pár átmenet.

Én nem tudom elképzelni, hogy egy exemet levegőnek nézzek, ha ő dobott ki, akkor pláne. Mosolyogva köszönnék neki, aztán mennék tovább. Igaz, a mosoly lehet sátáni lenne :D

6. Scherlock (válaszként erre: 4. - Altair)
2021. jún. 19. 08:20
Igen 😊
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2021. jún. 18. 23:55

Jobban bántotta volna az egóját, ha nem is figyelsz rá. Így azt érzi megbántott vagy, boldog lehet a lelke.

A férfiak általában csodálkoznak, ha dobják őket, pedig általában dolgoznak rajta elég sokat, amíg a nő dobja őket. A kivétel meg erősíti a szabályt.

2021. jún. 18. 23:41
Zavarhatja az egóját, ami ezek szerint nem kicsi, a te érdektelenséged. Férfiúi hiúság féle.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2021. jún. 18. 23:36
Mert ezt már rég meg szerettem volna neki mondani.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 18. 23:33
Azt nem értem, miért magyarázkodtál neki. Az SMS-t is levegőnek kellett volna nézni.
2021. jún. 18. 23:24

Az egyik exemről van szó. Egyik héten azt vettem észre, hogy nem foglalkozik már velem, másik héten kijelentette, hogy idegesítem őt, nem akar már velem lenni. Nem volt más választásom, rábólintottam, hogy legyen vége, de a szívem mélyén reménykedtem, hogy elmúlik nála ez az egész hiszti.

Utána volt, hogy próbáltam megint jó viszonyba kerülni vele, volt hogy szépen, barátságosan, volt, hogy próbáltam őt provokálni. De semmi. Elfogadtam, hogy ok, nem akar velem jóban lenni, számomra ő egy idegen. Sokáig semmi, de ma összefutottunk, ránéztem, és mentem is tovább, hidegen viselkedtem vele, mintha nem ismernénk egymást, levegőnek néztem. Erre ahogy beülök az autóba látom, hogy írt egy SMS-t, hogy hogy lehetek ilyen, hogy levegőnek nézem őt. Megírtam neki válaszként, hogy próbáltam jóba lenni vele, ő nem akarta, ő döntött így. Sok emberrel ellentétben én megláttam benne a jót, erre mit kaptam, kitörölt az életéből. Ezek után én már feladtam.

Akkor mégis miért zavarja, hogy nem foglalkozom vele? Nem voltunk sokáig együtt, állítása szerint annyi nőt kaphat, amennyit akar.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook