Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az ex belezavar a kapcsolatba.. segítsetek :) fórum

Az ex belezavar a kapcsolatba.. segítsetek :) (beszélgetős fórum)


1 2
6. 6a062297d0 (válaszként erre: 1. - Kiraa)
2008. máj. 25. 16:23
Mi? Mégis hogy tudnánk segíteni mi?
2008. máj. 25. 15:57
egy biztos: ne hagyd h elválasszon titeket, mert úgyis ez a célja, és ne engedjátek hogy ezt elérje! szerintem.
2008. máj. 25. 15:56
szerintem beszélni kéne a csaj mostani barátjával, mert lehet nem tudja hogy miket csinál a barátnője... ha rád, Kiraa nem hallgat, meg a barátodra sem, hátha a saját barátjára fog.
3. Kiraa (válaszként erre: 2. - 9bbb5bd983)
2008. máj. 25. 15:36
itt nem a pasival van a baj..mert imád..és tényleg mindent megtesz azért,hogy ne foglalkozzak vele. De az exel nem lehet leállni beszélni..mert ehhez is buta. Engem csak ez zavar,hogy ő az enyém. Engedje el.
2. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 1. - Kiraa)
2008. máj. 25. 15:30

Én még nem voltam ilyen helyzetben, és leht, hogy egyedül vagyok a véleményemmel, de szerintem a pasidnak kellene lépni. Megkérni az exét, fejezzeb be az SMS-ezést, hagyja békén. Persze ha akarja, mert lehet, hogy tényleg nem akar már semmit a csajtól, de a hiúságának jól esik, amit csinál. Ha a párod nem kéri meg a csajt magától, mondd el neki, mennyire zavar ez téged, és próbáljon meg tenni valamit. Persze, lehet, hogy nem használ, mert a lány tovább zaklatja. Akkor is a pasidnak kellene téged megnyugtatni, hogy nem törődik a lánnyal, téged szeret. Ha ezt már megtette, higyjél neki. :)

Én így gondolom. Szió!

2008. máj. 25. 15:21
Van egy párkapcsolatam...minden jó és tényleg igen ritka,hogy összeveszünk,de ha ez megtörténik akkor mindig az ex miatt. A pasimnak volt egy hosszú kapcsolat,aminek vége lett. A csaj miatt..mert elég durva dolgokat csinált, más pasikat keresett,mikor ott volt neki..na és vége lett a kapcsolatnak vagy 7 hónapja,mert mi március óta vagyunk együtt. Viszont a csaj mióta megtudta,hogy vagyok neki azóta, újra piszkálja..irogat neki sms-ket,hogy igy szereti és úgy szereti. Tudom,hogy a pasim újra nem menne visszahozzá,de engem zavar ez az egész. Bízok benne,nem is ez a baj,csak nagyon rossz érzés,hogy ott lapul az ördög,aki bármikor lecsaphat rá. Én mondtam,hogy legyen vége,ha ő őt akarja,mert igy nem akarom,De ő szentül állítja,hogy engem szeret. És hát akkor nem velem foglalkozna. De most is buliban voltunk a csaj is ott volt, jó nem szólt a pasim hozzá..de az este alatt írt neki 8 sms-t,hogy beszélni akar vele,szereti..és egyebek..Mit tegyek,próbálok nem foglalkozni vele, de minden héten feltűnik..Miért nem engedi el? Mikor neki is ott a barátja.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook