Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az eszem megáll! fórum

Az eszem megáll! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. ápr. 2. 21:20
Az osztályfőnökkel holnap beszélek, a pszihológushoz valószinű szerdán megyek, de holnap megbeszélem h mégis mikor tudna fogadni. Az iskolaigazgató...hát..azt mondják az nem sokmindenre való...de hozzá is el fogok menni..ha emezek nem csinálnak semmit.
2012. ápr. 2. 21:18

A fiad helyében ennék este valami jó fingatósat, aztán a fotós csaj előtt bepucsítanék, és elengedném a galambot.

Fúúú, jól felmérgesítem magam ezeken a kis hülyéken...:(

93. 91d4989ab9 (válaszként erre: 90. - 77ba6a8308)
2012. ápr. 2. 21:17
addig fogják csinálni amig látják a fiadon hogy kellemetlen neki
92. Noncsi18 (válaszként erre: 81. - 77ba6a8308)
2012. ápr. 2. 21:16
Ez nagyon durva :S Szegeny fiad.... De az igazgato hogy hogy nem tud errol? Az osztalyfonok se hallott a dolgorol? Lehet erdemes lenne tudatni veluk nem? Egyebkent nem hiszem, hogy az ilyen gyerekekre hatni tudna az iskola pszhihologusa....
91. 91d4989ab9 (válaszként erre: 81. - 77ba6a8308)
2012. ápr. 2. 21:16

ez nem igy fog elintéződni...



a fiadat kell megerősiteni lelkileg hogy vissza tudjon nekik viccesen szolni és akkor nem fogják cikizni mert már nem lesz érdekes

90. 77ba6a8308 (válaszként erre: 84. - 17edc27aec)
2012. ápr. 2. 21:15

Igazad van..de szombaton itt olyan idegállapotban voltunk, h azt sem tudtam hol vagyok. Eszembe sem jutott semmi okos dolog! ..de lehet h jobb is mert lehet h szétvertem volna a bandát akkor! Így meg szegény fiam itta meg a levét ma...így sem jó...

Mindenesetre ezt az ügyet mostmár végigcsinálom.

2012. ápr. 2. 21:15
pelenkás=pelenkát
88. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 82. - A0c1361e44)
2012. ápr. 2. 21:15
Én még sz.ros pelenkás is küldök nagyon szívesen.
2012. ápr. 2. 21:13

meg kell mondani a fiadnak hogy pont ez volt jó amit csinált, az ilynekre szarni kell és ennyi:D



mondd meg a fiadnak hogy a többieknek az agyában van a hiba nem benne, és a legfontosabb hogy a fiad keressen olyan barátokat akik nem ebból a csapatból valok


fogjanak össze és erősitsék egymást

86. 91d4989ab9 (válaszként erre: 85. - 77ba6a8308)
2012. ápr. 2. 21:11
szerintem nem jó ötlet!!!!!!!! visszájára fog fordulni
85. 77ba6a8308 (válaszként erre: 82. - A0c1361e44)
2012. ápr. 2. 21:10
:-DDDDDD Hát, most jól megnevettettél, istenbizony! Jó ötlet, jó ötlet!!!!!!!!Majd megkérdem a fiamat h tudja- e az email cimüket és akkor elküldöm! ...és én is megcsinálom, küldök nekik fotót! Hát, ez tuti lesz!!!!!!!! Köszi!!!!!! :-)
84. 17edc27aec (válaszként erre: 81. - 77ba6a8308)
2012. ápr. 2. 21:06
Én már szombaton felkerestem volna a szülőket, még csírájában elfolytottam volna a cikizést. Várható volt, hogy a hétfői nap kritikus lesz, és cikizni fogják szegény srácot. Amelyik szülő meg a gyerekét védelmezte egy ilyen ügyben, azt a gyereket elkapnám a suli előtt, és én fegyelmezném meg, ha az apja nem képes rá.
83. andi6020 (válaszként erre: 81. - 77ba6a8308)
2012. ápr. 2. 20:08
Beszarás...
82. a0c1361e44 (válaszként erre: 81. - 77ba6a8308)
2012. ápr. 2. 20:05

Ha ennyire szeretik a sz@r csendélete, akkor fotózzatok le még néhányat (lehet kutyasz@r is) és naponta többször lehet nekik küldeni emailen. És persze legyen mindnek címe a többi gyerek neve+szara.

Ha adsz egy pár email címet szívesen küldök nekik én is fotót.

2012. ápr. 2. 19:57

Hát gyerekek...

A fiam azzal jött haza ma a suliból, hogy az egyik 8.-os lány, aki szintén ottvolt a buliban miután a fiam kijött a klotyóból és hazarohant a szombati buliból- ez a 8.-os lány lefényképezte a sz*rt és minden gyereknek elküldte neten. Meg nem akarták ma beengedni a mosdóba inni mert befog oda sz*rni..most sz*rógépnek nevezik. Na elmentünk a "fotós" csajhoz és megmondogattam neki a magamét rendesen..ottvolt az apja is. Hálistennek normálisan viselkedett velünk az apuka és mondta h elintézi a lányával és köszöni h szóltunk.


Egy másik lány anyukájával is beszéltem aki hivogatta a fiamat a klotyóba meg röhörészett rajta, ez a lány a fiam osztálytársnője...Na az az anyuka ugye csak az ő lánykáját védi. Az osztályon belül nem érdemes beszélni a szülőkkel mert mind azt hiszi h az ő gyereke aranyból van. Hát ma lássátok, mégjobban meg lett alázva a fiam. De elhatároztam h bemegyek a suli pszihológusához és KÖVETELNI fogom h beszéljen ezekkel a gyerekkel..adok 3 hetet neki. Ha nem teszi 3 héten belül, akkor megyek az igazgatóhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3 hét mulva vissza fogok menni h mit intézett a pszihológusnő!Holnap beszélek vele h mikor tud fogadni!!!!!!!


Gyerekek..ilyet még nem éltünk meg, komolyan!

80. emi1206 (válaszként erre: 1. - 77ba6a8308)
2012. ápr. 2. 16:57
Mi újság ? Hogy van a fiad? Megúszta a mai napot?
79. Noncsi18 (válaszként erre: 1. - 77ba6a8308)
2012. ápr. 2. 03:29
De orultem mikor kikerultem az altalanosbol es felnottek annyira a velem egykoruak, hogy abba hagytak a csufolast :S Nem tudom irtak e mar lejjebb es van e ra lehetoseged, de ha van, akkor szerintem irasd at masik iskolaba. Meg van tobb mint egy eve, nehez lenne ott kibirni es az se lenne jo, ha mindennap ilyen lelki felelemmel menne be az iskolaba.... Amugy o az egyetlen srac aki nem jomodu? Nem tudna a normalisakkal baratkozni? Nem ertem mert kell emiatt kikozositeni egy gyereket :S Pedig ez annyira neveles kerdese.... Attol, hogy valaki gazdag meg nem kene felvagni vele es lenezni a tobbit. Gyerekkoromban eleg jol eltunk, sot nagyon jol, de soha nem vagtam fel vele. Akikkel egy emeletesben laktunk szinte az osszes gyerek szegeny volt, de soha nem csufoltuk oket, pedig szakadt kicsi ruhakba jartak, alig tudtak mit enni, de inkabb segitettunk nekik. Mindig megkinaltuk oket, es nagyon jo baratok voltunk. Na mindegy elkanyarodtam csak duhit, hogy mert kell egy nagykepu f*sznak nevelni a gyereket, aki semmit nem tett le az asztalra csak felvag a szulei penzere.... Na szoval ezekutan mar tuti nem fogja jol erezni magat ott, foleg ha eddig se erezte jol magat.
78. 17edc27aec (válaszként erre: 77. - Csajszika890721)
2012. ápr. 1. 22:50

Erre:)


"mintha az ő p....jukon nem jönne ki sose semmi."

77. csajszika890721 (válaszként erre: 58. - 17edc27aec)
2012. ápr. 1. 22:33
Mire gondolsz? :-)
76. 17edc27aec (válaszként erre: 75. - Ee1dc9ba06)
2012. ápr. 1. 20:45

:DDD


Hát mindenképp megkeresném én is azokat a srácokat, ha a szülők nem tartanák kordában a gyerekeiket. Nem engedném, hogy pár primitív idióta miatt idegileg kikészüljön a gyerekem.

75. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 74. - 17edc27aec)
2012. ápr. 1. 20:41

Teljesen igazad van, csak kételkedem a kimenetelben.

Én komolyan még lehet, hogy azt is megtenném, hogy az egész suli előtt megkérdezném a kölyköket, hogy tényleg ennyire kíváncsiak vagytok rá, hogy más milyet sz.rik?? Akkor itt van, nesztek - és közéjük b.sznék egy lavórral.

74. 17edc27aec (válaszként erre: 73. - Ee1dc9ba06)
2012. ápr. 1. 20:25

Én elmesélném a sztorit a szülőknek, hogy mi történt, és megmondanám nekik, hogy örülnék, ha leszállnának a gyerekemről. Határozottan kell kiállni a gyerek mellett, és kimutatni a felháborodást is.


És szerintem egy próbát megér amúgy is, ha sikerül, ha nem!

73. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 72. - 17edc27aec)
2012. ápr. 1. 20:15

Nem nagyon tudnak mit kezdeni a szülők sem.

Meg lehet, hogy nem is az igazság oldalára állnának, hanem a gyerekük mellé.

72. 17edc27aec (válaszként erre: 71. - 77ba6a8308)
2012. ápr. 1. 19:28

Nekem nincs gyermekem, de ha lenne, és így járna, az biztos, hogy felkerestem volna azok szüleit, akik kicikizték őt, és elbeszélgetnék velük.

Csírájában kellene elfojtani a további cikizést, mert szerintem azok a gyerekek már dörzsölik a tenyerüket, hogy holnap megint jól kicikizhetik:S

2012. ápr. 1. 19:14

Nagyon szépen köszönöm a jótanácsokat, igazán kedvesek vagytok, hogy próbáltok segiteni. Higyjétek el, hasznát is veszem egyes hozzászólásnak itt! :-) ♥♥♥

Ma már kicsit jobban van a fiam- mert tegnap tényleg nagyon- nagyon maga alatt volt, én még ilyennek sosem láttam- most elvan, de félünk a holnaptól, hogy mi lesz a suliban. Rettegek, hogy hogy jön haza...vajon megint porig alázva? Meglátjuk! Sosem szoktam beleszólni a gyerekek dolgába, történt már sokminden, de ilyen erős sztorit még nem vittek véghez. Ez már nekem iszonyat kellemetlen volt amikor elmesélte a fiam....és nem csak mert történetesen az én fiamról van szó....

Bármelyik gyerekkel történt volna és ha bele tudom képzelni magam a helyébe (márpedig bele tudom) akkor mindenképpen szörnyű érzés! A hideg kiráz ha belegondolok, hogy igy megaláznak valakit! Én az eset óta nem tudok szabadulni a történtek gondolatától. És a fiam sem, csak itthon most elvan, hisz nyugi van, itthon senki sem bántja..

70. Muraja
2012. ápr. 1. 17:59
Tanacskent csak azt hogy minnel jobban bisztasad fiad es nagy hangsulyat tegyel arra ami a leg es legfonossabb es pedig ; Te fiad soha sem lesz olyan mind ök !
69. 17edc27aec (válaszként erre: 67. - 5674644b5d)
2012. ápr. 1. 17:53
Ezt én is furcsának tartottam, hogy valaki ezt javasolta, bár nem adtam hangot neki. Bizony ez egy olyan példa volt most, amiből tanulhatott szegény srác, és legközelebb majd másképp fogja kezelni az ilyen szitukat.
68. 17edc27aec (válaszként erre: 65. - E16fe97baf)
2012. ápr. 1. 17:51
Volt 1x 2x nekem is durva esetem az iskolába. Eltéptem verekedés közben egy srácnak a pulóverét, és még aznap este felkereste a fateromat az apja, hogy fizesse ki a kárt. Kifizette faterom, de utána szankciókat is alkalmazott. Ma már ez hiányzik a szülőkből, itt az a baj, hogy fel sem keresik a szülők egymást, ha valami gond van a gyerekek között.
2012. ápr. 1. 17:48
Az egy elég ostoba tanács, hogy írassa ki a suliból emiatt az eset miatt. Meg kell tanulnia emelt fővel átvészelni ezt a korszakot, ha most elfut problémák elől akkor a jövőben is elfog. Minden csoda 3 napig tart, kitartást a fiadnak!
66. Muraja (válaszként erre: 1. - 77ba6a8308)
2012. ápr. 1. 17:41

Szia ! elit ? jo modu ? talan a penztarcaban de erkölcsileg egy barom tarsasag lehet sajnos .

Ezek a gyerekek meg sajnos sok rosszat es szomorut fognak tenni a tarsai ellen de hosszutavol majd egy nap talan megszolal a lelkiismeretuk ha nem akkor baj lesz...

De itt a szulök csak is a szulök a hibasak . Hogy aztan a tanarok is hasonloan a gyerekek partjat veszik igazan alacsony.

Mi lenne mind a anno a fiam osztalyaba jart egy testi serult kis srac toloszekes kinek a minnapi hygienara volt ket aszisztent. Jeles tanulo volt soha senki nem nevette ki vagy csufolta volna . Ma a kis srac magasbeosztasban dolgozik , kocsit vezet es normalisan el. De idaig hosszu az ut , minden onnan kezdödik hogy a szulök milyen moralis erkölcsi nezeteket adnak peldanak.

Ha csak csili -vili materialis helyzetuk adja meg a tarsadalmi statuszukat akkor a gyerekek egy ures , erzestelen egyenekke fejlödnek .

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook