Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az eszem megáll! fórum

Az eszem megáll! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. márc. 31. 22:27
És nem csak fiúk voltak...sajnos lányok is, és ők mégjobban röhögtek!!!!!
2012. márc. 31. 22:25
Sajnos a problémádon nem tudok segítrni, de teljesen együttérzek veled, néha még nekem is meggyűlik a bajom az ilyen korú gyerekekkel, annyira de annyira nem tisztelnek semmit és nincsenek megnevelve... Hol vannak a szüleik ilyenkor?? Hihetetlen... -.-"
2012. márc. 31. 22:25

Úristen... nagyon sajnálom:(

Fogalmam sincs, mit tehetnél. Nem hiszem, hogy sokat segítene, ha a szülőkkel beszélnél, attól még a fiad ugyanúgy szégyenkezne.

ÁÁÁ, hihetetlen, hogy milyen mocskos kis sz.rházi kölykök vannak a világon, elkeserítő...:(

2012. márc. 31. 22:22
Annál undorítóbb a világon nincs, mikor valakit így megszégyenítenek. Nem hiszem, hogy sok mindent tudnál tenni. Ha én lennék az osztályfőnöke, biztos, hogy nagyon keményen elbeszélgetnék a srácokkal arról, hogy kik azok a szarházi emberek, és milyen cselekedetektől számítunk valakit annak.
2012. márc. 31. 22:17

Ma volt egy gyerekbuli ( 7.- esekről van szó )ahova a fiam is meg volt hívva. Alig várta, hogy mehessen...

Mit mondjak...olyan nagyvilági osztályba került sajnos, ahol tele vannak jómódú, elit gyerekekkel...mi sajnos nem vagyunk jómódúak..sőt.

Így hát akik nem élnek annyira jómódban, azok leginkább ki vannak közösítve...a fiam is...sajnos! Így most örültünk, hogy végre őt is meghívták ebbe a buliba. Na, de miért is ment volna rendben az egész...gondoltam én, hogy valami majd történik ami nem kéne..

Az történt, hogy el kellett mennie nagyvécére...csakhogy utána nem birta lehúzni a wc-t, mert el volt romolva. Szegény fiam nem mert kijönni, mert a wc előtt kint álltak és röhögtek a gyerekek, hogy fúúúúú de büdös van, meg hívogatták telefonon..nem mert kijönni. Nekem irkált sms-t h most mit csináljon, hogy ne lássák h nem birta lehúzni...őt lesték ott kint a folyosón...ráadásul a falra is felmásztak és benéztek h mit csinál bent olyan sokáig. A fiam kijött végül és szégyenében hazarohant. Nem sokszor láttam eddig ennyire sírni. Szégyelte! Mondta, h amint kijött csak úgy tódultak be a gyerekek, hogy megnézzék utána a sz*rt (már bocs a kifelyezésért, de nagyon mérges vagyok) Nagyon szégyenli, dehát mit tehetett volna, ha egyszer nem lehetett lehúzni azt a rohadt klotyót. Röhögtek, meg kiabáltak utána.

Az előbb meg, amikor már lefeküdt tv-zni, azok a gyerekek itt mentek a házunk előtt hazafelé és verték a szobája ablakát majd elszaladtak. Ne is mondjam, újra nagyon sírt. Fogalmam sincs most hogyan tudnám megvigasztalni, ráadásul hétfőn a suliban majd csúfolják..el sem tudom képzelni, hogy hogyan fogja azt elviselni. KÉRLEK, SEGITSETEK, MIT CSINÁLJAK, MIT MONDJAK NEKI! HOGYAN TUDNÁM MEGVIGASZTALNI...sokminden megtörtént már, mindent megoldottunk valahogy, de most az egész osztály erről fog beszélni. Á, az osztályfőnök sem tud mit kezdeni ezzel, hisz csak annyit mondhat, h nana nemszabad...MITÉVŐ LEGYEK??????????????????

Köszi előre is a segítséget!!!!!!!!!!!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook