Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az én depressziómról őszintén! fórum

Az én depressziómról őszintén! (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én depressziómról őszintén! (Az én sztorim)

24. Álomka (válaszként erre: 23. - Abigél121)
ápr. 17. 18:06

Köszönöm a hozzászólást!

Nem könnyű ebben lenni.

Biztosan erőt adhat egy megfelelő társ,viszont gyereket nem tudok elképzelni.

Csak nyugalomra vágyom.

Ami időnként sikerül is.

ápr. 11. 13:04

Én magam is DEPRESSzIÓVAL diagnoztizált vagyok.

Immár72 évesen: rendszeresen gyógyszert szedek.

Lehet nem is hiszed , de NAGYCSALÁDOM VAN. kilenc unokás mami vagyok.

Viszont abban nagyon egyetértek, akit gyerekkorában értek traumák , ahogy engem is , SOHA nem felejti el, BENNE MARAD A KISLÁNY, akit ne

m szerettek.

Nekem talán annyiban volt szerencsém, hogy hamar kiléptem belőle.

Apám öngyilkossága után: férjhez mentem, mert találtam egy férfi: AKKOR MÉG FIUT, aki SZERETNI Tudott.

Csak azt tudom mondani NE ADD FEL:NEM IS HISZED MEKKORA ERŐT AD AZ ANYASÁG.

Képessé tesz olyan dolgokra, mintha UJ EMBER LENNÉL!!

Légy nyitott az adódó kapcsolatokra: a megfelelő ember segíthet!!!!

22. Álomka (válaszként erre: 17. - Srcrss)
ápr. 6. 11:54
Az erő nem minden,de olyat is kibírtam az életben amikről korábban azt gondoltam,hogy nem élném túl.
21. Álomka (válaszként erre: 18. - Michelle.r)
ápr. 6. 11:54
Köszönöm a javaslatot!
20. Álomka (válaszként erre: 19. - Zakariás napja van)
ápr. 6. 11:53

A depressziónak is mint sok más betegségnek,fokozatai vannak.

Sokszor én is csak besötétitek és alszok.Nehezen végzem el a teendőimet.

ápr. 6. 05:35
Depresszió az, amikor arra sincs erőd hogy kinyisd a szemed a lehúzott rolón átszűrődő fénysugárra.
ápr. 5. 16:04

Én nagyon ajánlom neked, hogy nézz utána a Sedona elengedés módszernek. Vannak tanfolyamok, de tele az internet ingyenes anyagokkal, amiből megtanulhatod. A könyv is mindössze kb. 6.000 forint.


Semmi hókuszpókusz, nem ezotéria, vegytiszta tudatosság.

17. srcrss (válaszként erre: 14. - Álomka)
ápr. 5. 11:04
Ami nem öl meg, az megerősít. De az erő nem minden... Erre nemrég jöttem rá. Pl. én képtelen vagyok felvállalni a sebezhetőségemet. Van egy láthatatlan fal közöttünk, minden kapcsolatomban.
16. lolita2112 (válaszként erre: 14. - Álomka)
ápr. 5. 10:20
igazuk van!lenyeg a pozitiv gondolkodas es akaras,hogy igenis eros vagy!csak igy tovabb!
15. Álomka (válaszként erre: 14. - Álomka)
ápr. 5. 10:17
*Típus
ápr. 5. 10:06

Tehát nem vagyok az a sajnáltatom magam típús.Ezért sem szoktam panaszkodni.Barátaim mondják is,hogy ne folytsam el azt ha valami bánt,hiszen az csak rosszabb.Ne érezzem kellemetlenül magam miattuk.

Regi hoxa tag vagyok,de így névtelenül szerettem volna megírni tömören az életemet.Sok mindenent túl lehet élni az életben,legyen az én történetem erre a példa(úgy,hogy közben nem épülünk le).

A pszichológusaim azt mondták csoda,hogy nincs alkohol/drog problémám,hogy rendesen dolgozom is.Erős lettem.

ápr. 5. 09:53
Sok mindenen mentem keresztül felnőttként is,de nem mondanátoi meg rólam mindezt.Igyekszem vidám maradni,bár ez nem mindig sikerül.
ápr. 5. 08:38
nagyon szomoru a torteneted,az eleted!a tobbiek is vmi allatot ajanlanak neked,s ez jo kiindulopont,mert az allatok nagyon ragaszkodoak es tudnak szeretni!tiszta szivembol kivanom,hogy gyogyulj meg,tudjal talpon maradni es talalj magadra egy ferfit aki megbecsul es szeretni fog teged!
11. Egnisz
ápr. 4. 23:28

Nekem cicám van és tökéletes depresszió ellen.

Amikor pár napig nincs velem, újra rosszabbul érzem magam. Hihetetlen mennyi szeretetet kapok tőle.

A családi hátterem nekem is nagyon nehéz volt.

Nálam is van időnként ez, hogy kislánynak érzem magam, azért van, mert sokkal korábban kellett felnőnöm, mint normális lett volna, és ott lett egy elakadásom.

Sokat dolgoztam magamon, többféle módszerrel és évtizedekig jártam terapeutákhoz.

53 éves vagyok. Van 3 gyerekem és volt 2 házasságom. Úgy gondoltam, hogy majd nekem sikerül a családi élet, de nem volt könnyű. Párt sajnos rosszul választottam 2x is.

Most már sokkal jobban vagyok, tudom mit akarok.

Szívesen beszélgetek veled, kedves Álomka. Vagy bárkivel, aki társaságot keres.

10. maxi54 (válaszként erre: 9. - Álomka)
ápr. 4. 21:41
Köszönöm a kedves jelküldést, igazából én egy kutyust kerestem volna, de épp nem találtam meg. Azért javasoltam a házikedvencet, mert az csak a Tiéd lenne, gondoskodni is kell róla, vagyis segítene a napi teendők akár jobb megszervezésében is, mert vele is foglalkozni kell. Cserébe viszont annyi szeretetet kapsz tőle, hogy a Te szinted is rohamosan tud javulni. Szurkolok Neked.
ápr. 4. 21:11

Köszönöm a hozzászólásokat mindenkinek!


Nagyon szeretem az állatokat,szeretnék is egy kutyust.Valójában nem vagyok magányos,annak ellenére,hogy egyedül élek.Nagyon jó kapcsolatom van az öcsémmel és neki családja is van már.Vannak gyerekkorom óta tartó barátságaim,sokat vagyok velük és persze a munkám is leköt.


Az,hogy férjem legyen és gyerekem..azért sem tudom elképzelni,mert gyakran a mindennapi teendőimet is alig bírom elvégezni.A reggeli ébredés a legnehezebb.Legszívesebben sokszor csak aludnék és aludnék..

ápr. 4. 15:57
Szia Álomka! Hasonló gyerekkorom volt,ha gondolod írj rám. Beszélgetek veled szívesen :)
7. globus (válaszként erre: 1. - Álomka)
ápr. 4. 15:05

Könnybe lábadt a szemem.

Ami feltűnt, hogy kétszer írtad le, nincs türelmed családhoz. Hidd el, ezt a negatív emlékek mondatják veled. Ha szeretsz és viszontszeretnek, ilyesmi fel sem merül. Kívánom, hogy ehhez legyen szerencséd, ölelés!

ápr. 4. 14:57
Álomka! Próbáltál már valamilyen házikedvencet -cicát vagy kutyát - tartani? Nem tudom, milyen helyen laksz, de ha lehetne, én kiskutyát javasolnék Neked, mert ők annyi szeretetet tudnak adni és belőled kiváltani, hogy egy teljesen más világ nyílhatna ki előtted. A szeretet hiánya vezet leginkább depresszióhoz, ezért kellene megpróbálni erősíteni magadban ezt az érzést.
5. Álomka (válaszként erre: 4. - Arawn)
ápr. 4. 13:47
Nem könnyű,de sohasem panaszkodom.
ápr. 4. 12:08

Privát üzenet a pm 😊

A lényeg az hogy sokat beszélgess róla pszihologusoddal vagy barátokkal 😊

3. Álomka (válaszként erre: 2. - Arawn)
ápr. 4. 11:37

Köszönöm,de mi az a PM?🙂

Már mindent kimerítettünk a pszichológusokkal,de a hangulatjavítót szedem,igen.

ápr. 4. 10:37

Szia.


Huuuuh.. végig ólvastam nagyon szomorú ez a tőrténet :(.

Gondolom orvoshoz jársz illetve pszihologushoz.


Ha esetleg úgy érzed hogy szeretnél még róla beszélgetni nyugodtan írj PM-et.Szívesen beszélgetek veled. :)

Az egész anonim megy szóval bármit le irhatsz,megoszthatod őszintén mi bánt,hogy érzed magad.

ápr. 4. 09:35
Úgy gondolom, nagy szerepet játszik az életünkben, hogy hova is születünk, milyen családba. Nem feltétlenül az anyagi javakra gondolok itt. Úgy érzem, egy szeretetteljes, békés családban felnőni isteni szerencse lehet. Ahogy a mondás is tartja. "Ami volt, mindig összefügg azzal, ami lesz!".
Az én élettörténetem nem hétköznapi, bár ugyan sokaknak nem az, de ha tovább olvasol, ez a mondat értelmet is kap.

Ugrás a teljes írásra: Az én depressziómról őszintén!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook