Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az élet nem mindig fenékig tejfel... fórum

Az élet nem mindig fenékig tejfel... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az élet nem mindig fenékig tejfel...

1 2
2008. aug. 8. 13:03
Elolvastam én is.Vannak különbségek emberi sorsok között.Neked a nehezebb utat szánta az élet,amit erővel csinálsz végig,tudod csak azokra mérnek nehéz feladatot akik elbírják.Tudom ez nem vígasztal,de azt hiszem tudod te már hogy vígasztald magad,különben nem itt tartanál.Sokkal több szerencsét az élethez!
2008. aug. 8. 11:19
Nagyon megható volt. De talán vigasztaló, hogy sok megpróbáltatás után az ember végre megtalálja a boldogságot.
2008. aug. 8. 11:17
Megható a történeted. Jó, hogy megosztottad másokkal is. Sokan erőt és példát meríthetnek belőle. Kívánok neked az életben mostmár sok boldogságor,egészséget hiszen megérdemled.
2008. aug. 8. 11:11

Köszönöm, hogy megosztottad velem az életed apró részleteit! Talán nem titok, hogy sírva olvastam egy idő után, és arra gondoltam, "van még ? Még mindig csak a szenvedés?" nagyon erős nő vagy, hogy ennyi mindent végig tudtál csinálni. Az én életem sem könnyű (mint ahogy senkié sem az), sok mindenen keresztül mentünk-mentem-megyek. Gratulálok a kisfiadhoz, a férjedhez. Nagyon szerethet téged, amit meg is érdemelsz. Én is tudom, milyen az, amikor az ember mellett van egy ilyen férfi, akire mindig, mindenben számíthat.

Boldog életet kívánok nektek!

Vera

2008. aug. 8. 11:03
Aki ismeri vidám, kiegyensúlyozott természetemet, az talán el sem hiszi, hogy magamról írom ezeket a sorokat. Pedig az élet az elmúlt harminchét évben jó néhányszor próbára tett. Megtanultam, hogy igaz a mondás, mely szerint ami nem öl meg, az erősebbé tesz. Nem azért vetem papírra, illetve monitorra gondolataimat, hogy bárkiben is sajnálatot ébresszek, csak, hogy kicsit elgondolkodhasson, aki most nagyon fent van, s erőt kaphasson, aki esetleg bajba jutott, elkeseredett...

Ugrás a teljes írásra: Az élet nem mindig fenékig tejfel...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook