Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az egészségtelen mivoltát leszámítva, miért tiltja a legtöbb fogyókúra a light kólát? Hisz nem hízlal, akkor...?:) fórum

Az egészségtelen mivoltát leszámítva, miért tiltja a legtöbb fogyókúra a light kólát? Hisz nem hízlal, akkor...?:) (tudásbázis kérdés)


1 2
6. Icus
2008. szept. 25. 10:56
A buborékos dolgokat eleve "tiltják", ezt már lentebb megmagyarázták miért. A másik pedig, hogy olyan anyagokat tartalmaz, ami narancsbőrt okoz és tele van méreg anyaggal. Ami ugye szintén nem kell fogyókúra közben. Ezt nekem egyszer egy gyógymasszőr mondta. Gyümölcslé és ásványvíz. De, inkább csak ásványvíz.
2008. szept. 25. 10:49
A light kóla hízlal? Én még nem vettem észre, hogy híztam volna tőle, pedig vannak napok, mikor sokat iszom. Ha édesítőszer van benne, akkor mitől híznék? A víztől és a szén-dioxidtól? De most komolyan. Én most csak a light kólára vagyok kíváncsi.
2008. szept. 24. 22:35
Mert ez egy hülyeség (bocsánat), h nem hízlal
2008. szept. 24. 22:26
Pl a szénsav miatt, éhes leszel tőle, valamint a legtöbb diétás és light dologban igenis sok a szénhidrát, amitől szintén nem fogsz fogyni.
2008. szept. 24. 22:14
Melyik diétár gondolsz konkrétan? Én norbizok, szerintem ő nem tiltja.
2008. szept. 24. 22:12
Az egészségtelen mivoltát leszámítva, miért tiltja a legtöbb fogyókúra a light kólát? Hisz nem hízlal, akkor...?:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook