Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az egészséges lélekhez szükséges a nyaralás és kikapcsolódás. Egyet értesz ezzel? fórum

Az egészséges lélekhez szükséges a nyaralás és kikapcsolódás. Egyet értesz ezzel? (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2016. aug. 7. 23:49

Én ezt úgy szoktam magamban lerendezni, hogy bármi is legyen a befolyásoló hang, ha nem akarok menni valahova, akkor nincs az az ember, aki elrángatna, viszont ha menni akarok, akkor cuccolok, és nincs az az ember, aki megállítana. Szükség kérdése. Téged mi tölt fel?


Engem sokszor az is feltölt, ha ellazultan tudok elaludni. Télen-nyáron! Elég nagyok az igényeim, nem? :)

8. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2016. aug. 7. 23:44
Ha extrovertált vagy, akkor mindenáron menni akarsz a beach-re. Ha introvertált vagy, akkor az is elég, ha elolvasol egy könyvet a nyugágyon vagy a hintán. Szóval típusfüggő is.
7. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2016. aug. 7. 23:42
Fontos, de csak akkor, ha te is így gondolod. Ez a fontos!
6. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2016. aug. 7. 23:01

Sztem ugyanugy kell feltoltodes a testnek es leleknek, mint barmi masnak (az autokhoz szojtak hasonlitani: teljes general, karbantartas, moso, olajcsere, stb...) kinek,mi.

Nekem pl. A napi tornam,edzes,ami kikapcsol es egy fel oras relax. 2 kicsi mellett (is) kell ido magunkra, kulonben visszaut.

Te nem akarsz menni?

Olyan is van, hgy az emebr nem erzi szukseget :)

Majd eldontod...

5. 1abbb5d144 (válaszként erre: 3. - Érdekes73)
2016. aug. 7. 22:44
:D
2016. aug. 7. 22:43

nem kell ahhoz nyaralni.

Többet érhet pld egy kis otthoni kikapcsolódás.


Ez nem is feltétlenül életkorfüggő, egy nyugodtabb személy az otthonában képes teljesen kikapcsolódni- persze ha hagyják

3. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2016. aug. 7. 22:39
Ha addig nem gondolnál a foglalt kollégára akkor feltölthetne...
2016. aug. 7. 22:35

Nem feltétlenül.


De rajtad a nyaralás se segítene. Ne hari!

2016. aug. 7. 22:28
Útonútfélen megkérdezik hogy voltam-e nyaralni vagy megyek majd? És azt mondják hogy a nyaralás és feltöltődés és kikapcsolódás nagyon fontos. Mert a minennapos monoton élet leszívja az embert. Szerinted is?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook