Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az eddigi (GYED alatt felhalmozódott) szabadságot most, vagy a GYES lejárata után kell kivennem? fórum

Az eddigi (GYED alatt felhalmozódott) szabadságot most, vagy a GYES lejárata után kell kivennem? (tudásbázis kérdés)

2010. febr. 12. 13:28
Esetleg tudna nekem küldeni valaki linket, ahol pontosan le van írva? Nagyon köszönöm!
5. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 4. - Mókinca)
2010. febr. 12. 10:08
Tudomásom szerint nincs,mivel a szabadságot legkésőbb köv.év márciusig lehet kiadni és mivel a gyeded már túllépte ezt az időt ezért ezzel kell kezdened,bár ha rugalmas a munkáltatód esetleg megoldhatja,de szerintem nem
4. Mókinca (válaszként erre: 3. - Vikasz)
2010. febr. 12. 09:54
Pont ezt szeretném tudni, hogy van-e mód a beosztásra? (Mármint munkaügyi ellenőrzés szempontjából?)
2010. febr. 12. 09:52

Szia!Szerintem ezt inkább a munkáltatóddal kellene megbeszélned.

Én gyed után vettem ki. De megdumáltam a munkahelyemmel, hogy beoszthassam az év során.

2010. febr. 12. 09:49

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy az eddigi (GYED alatt felhalmozódott) szabadságot most, vagy a GYES lejárata után kell kivennem? (Át lehet-e tolni a jövő évre?)

Köszönöm!

2010. febr. 12. 09:47
GYED visszamondása után, GYES melletti munkavégzés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook