Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az apák teremtése fórum

Az apák teremtése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az apák teremtése

7. 4213133598 (válaszként erre: 3. - Piroska52)
2017. jún. 18. 10:20

Szerintem nem bántom, bár ezt babszemkirálykisasszonytól kellene megkérdezni, hogy ő is bántásnak érzi-e.

Jobb lenne szerinted kegyesen hazudni, hogy milyen jó kis írás?

Tudod, van az, amikor az ember őszintén leírja a gondolatait, minden bántó szándék nélkül. Van, aki kultúrmázba csomagolja a véleményét, de szándékosan bánt. Arra külön figyel, hogy ne bunkó módon fogalmazzon, de direkt sértő. Van ilyen ember. Nem is kevés. Én nem ezek közé tartozom, hanem az elsőként említettek sorát gyarapítom.

Én soha nem írok direkt bántó szándékkal véleményt, de a kritizálás jogát fenntartom magamnak.

Visszaolvastam az Édesanyák teremtését, és a 20. hozzászólásból kiderül, hogy "Az apák teremtése" nem babszemkirálykisasszony tollából született. Ezt az írást is csak közzétette.

Akár tetszik, akár nem, felőlem írhatta egy görög isten is, ez az írás akkor sem jó. De akkor legyen itt egy kőkemény bírálat: hitvány másolat, ami Bruno Ferrero írása alapján született.

Aki ismeri azt a történetet, annak ez egyértelműen lejön.

És más tollával dicsekedni bizony nem jó dolog. Egy az egyben átvette az "író" Ferrero sztoriját.

Nem kicsit plágiumgyanús a történet.

2017. jún. 17. 19:12

Annak ellenére sem érintett meg ez az írás, hogy nagyon jól leírta nemrég elvesztett, szeretett Édesapámat ...

Sajnálom, nekem nem tetszett.

5. kisj
2017. jún. 17. 16:06

Bár leírta, hogy:

"Forrás: internet, szerző: ismeretlen"


Viszont azt nem tudom, hogy ha valakinek nincs önálló gondola és nincs írói vénája sem, az vajon miért jelentet itt meg egy cikket?


Én pl. nem írok egy cikket sem, mert írni sem tudok, meg hülye is vagyok:)

4. kisj (válaszként erre: 2. - 4213133598)
2017. jún. 17. 16:02
Ha ez így van, akkor más tollával ékeskedni bizony gáz.
3. Piroska52 (válaszként erre: 2. - 4213133598)
2017. jún. 17. 14:51
még is azt teszed
2017. jún. 17. 10:32

Szia!

Olvastam korábban itt az Édesanya teremtését, amit szintén te tettél közzé. Akkor kiderítettem, hogy az Bruno Ferrero írása volt.

Megkérdezhetem, hogy az apák teremtését te írtad át a fenti alapján? Mert látszik, hogy annak alapján született, de bocsánat, akárki írta, ez bizony silányra sikeredett.

Ez az őszinte véleményem. Nem szeretek bántani senkit, akárki írta, ez bizony nem sikerült.

Át lehetett volna írni akár jól is, ha már mindenáron ez volt a cél. De írni nem mindenki tud.

2017. jún. 17. 09:08
Amikor a jó Isten az apákat teremtette, először egy rendkívüli magas alakot teremtett. Az egyik angyalnak azonban nem igazán nyerte el a tetszését a kész mű.

- Miféle apa ez? Ha a gyerekek alacsonyak, miért ilyen égimeszelők az apák? Mindig hétrét kell majd görnyednie, ha üveggolyózni akar csemetéjével, ha ágyba akarja dugni, vagy ha egy puszit akar nyomni a feje búbjára.

Ugrás a teljes írásra: Az apák teremtése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook