Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vezetés közben, napsütéses időben alig látom az úttesten a felfestést fórum

Vezetés közben, napsütéses időben alig látom az úttesten a felfestést (beszélgetős fórum)


9. NomNom (válaszként erre: 8. - NomNom)
2022. márc. 16. 12:15
*az út szélére
8. NomNom (válaszként erre: 4. - Pteri)
2022. márc. 16. 12:14
Hat igen amikor a kereszteződésben 4 sav volt (1 bal, 1 egyenes, 2 jobbra) aztán beoszthattuk hogy állunk mert a hó alatt nem látszott és a mű út szélére kotort hó miatt a 4 sávból lett 3. 😅
7. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 16. 12:13
Semmiképp se költözz északra. Totál semmit nem lehet látni. 🤪
6. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 16. 11:41
Olyankor tanultam vezetni, amikor a hó ráfagyott az utakra. Mondtam az oktatónak, hogy nem látom a felezővonala. Erre ő: ami nem látszik, az nincs! és nem kell vele foglalkozni. Persze nem árt figyelni, mert nem biztos, hogy az a másik autós is így gondolja.
2022. márc. 15. 20:36
Sötétben mikor esik a eső még ennyire se látszik.
4. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 15. 12:46
Hóban se làtszik. Majd ràérzel!
2022. márc. 15. 11:16
Próbálj ilyenkor az út jobb szélére koncentrálni, az mindig biztos pont.
2022. márc. 15. 08:48

Gyakorlat teszi a mestert..-)

A rutin majd meghozza, hogy mi fontos és mi nem.

2022. márc. 14. 21:43

Sziasztok!


Kezdő autóvezető vagyok. Sok helyen nagyon rosszak a felfestések sajnos, ezzel kínlódik elég sokat. Most szembesültem vele, hogy napsütésben még az alig látszó felfestések sem látszanak egyáltalán. Vettem polarizált napszemüveget, de nem igazán segít. Tud valaki segíteni, hogy mit tegyek, hogy jobban lássam napsütésben? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook