Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Autómosás otthon fórum

Autómosás otthon (beszélgetős fórum)


1 2
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Andi6020)
2023. júl. 4. 16:34
Csak eszembe jutott,hogy a mi van ha?
37. andi6020 (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 4. 15:49
Akkor mi a probléma?
36. New(l) (válaszként erre: 35. - PöttyösPanka)
2023. júl. 4. 14:49

Köszi az infót. :)

Meg FI-nak is, megint tanultam valamit.

35. PöttyösPanka (válaszként erre: 30. - New(l))
2023. júl. 4. 14:18
Fogalmam sincs, mi van benne, de az anyukák fb csoportban minden foltra, koszra azt ajánlják, mert tényleg szinte mindent lehoz 🙈
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Napsugár8)
2023. júl. 4. 14:13
Igazából havi 2-3 autóra van időm,de mivel szeretem nagyon a tisztogatást meg fizetve is van.
33. Napsugár8 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 4. 14:10
Akkor meg, mi a gond? Azt hiszed, olyan sokan számon tartják a házban, hogy melyik autó kié? Lesz ugyan egy-kettő lakos, akinek feltűnik, hogy egyik nap piros autót, a másik nap sárgát tisztogatsz, max. nekik is megfordul a fejükben, hogy ők is megkérjenek, csináld meg az övékét is. Az alkalmi munkavállalói bejelentést pedig egyelőre felejtsd el! Az egész nem más, mint jó szomszédok oda-vissza-segítése egymás között. Ha valaki rákérdez.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - New(l))
2023. júl. 4. 14:09

Én a "Papilion" márkát veszem és nem is drága.Kendők között is van különbség hiába alkoholosak.Ez oldja az egyik legjobban szerintem.

Cipőt is átszoktam vele törölgetni ha nem vészesen piszkos ,hogy mosni kelljen szivaccsal.Nagyon szépen tisztítja a cipő oldalán pl. a fehér részt is.

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - New(l))
2023. júl. 4. 14:03

Pici alkoholt.

Olyat vegyél amiben van.

A színét nem veszi a festéknek,azokat a sárgájat oldja fel nagyon szépen és nem karcolódik.

30. New(l) (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 4. 13:53

De jó hogy mondod, tényleg vannak ezek a sárga pici foltok! Magasnyomásúval csapattuk, de csak halványult, komolyabb súrolásra pedig még nem volt érkezésem.

A popsikendő mit tartalmazhat, hogy az viszont lehozza? 🙄

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - New(l))
2023. júl. 4. 13:50

Ami nagyon brutális,azt érdemes előtte mosóban leslaggozni 🙂


Egyébként ami a fáról lehulló sárga pici foltokat ami úgy rátapad,még a gépi mosó sem viszi le.

A gyerekpopsi törlőkendő viszont nagyon szépen feloldja,nem karcolja.

2023. júl. 4. 13:46

Meg végülis ha felis jelente valaki,nincsrá bizonyítéka,hogy pénzért takarítom.


Jóban vagyok a szomszédokkal,de hát sose tudni mert látják azt masok is,dehát csak néha van időm vállalni.

27. New(l) (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 4. 13:44

Azért azt megnézném, ahogy az én madarak által összef*sott, macskák által összesarazott kocsimat vizes törlőkendővel megtisztogatod. 😅

Egyébként van öko autósampon is...

2023. júl. 4. 13:42
Ha nem vagy eleve rosszban a szomszédjaiddal, és nincs tudomásod róla, hogy valakinek a környéken az a hobbija, hogy másokat feljelent, akkor a helyedben nem aggódnék ezen. Nem számítasz olyan nagy bevételre, ami bárkit is érdekelne.
2023. júl. 4. 13:36
Havi 1-2 autó mosásra ha van időm.
2023. júl. 3. 21:09

Ha valaki netan feljelent,hogy a szomszed kocsiját mosom pénzért.

Végülis ez nem mindennapos és ezt bizonyítani is kell.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Papája)
2023. júl. 3. 09:02

Nincs telkük.

Nem mindig csak időnként.🙂

22. papája (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 3. 08:46
Tisztogasd a szomszéd autóját a saját telkükön, úgy nem lesz annyira feltűnő, hogy nálad mindég autót mosnak.
21. Channa* (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 3. 08:45

A mi autóink is mindig tiszták.

Most, hogy van kertünk, a porszívózást időnként itthon csinálják a fiúk (férj, gyerek), és kicsit le is mossák, de az igazi autó takarítást az autómosóban csinálják.


Mindig csillognak-villognak az autóink.


Még sosem kérte meg egyiket sem a szomszéd, hogy az övét is tisztogassák meg. Csak időnként a bátyám és néhány ismerős viccelődik velük, hogy az ő autójukat is kitakaríthatnák...

20. Channa* (válaszként erre: 18. - Kacsahercegno)
2023. júl. 3. 08:42
😅😅😅😅😅
19. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 3. 08:33
Kizárt dolog, hogy bejelentsem, ha csak a szomszédokról van szó. Akik ugye nincsenek túl sokan...
18. Kacsahercegno (válaszként erre: 16. - Channa*)
2023. júl. 3. 08:30
Amíg nem dudálgat közben.... 😅
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Channa*)
2023. júl. 3. 08:26
Nagyon szeretek autókat tisztogatni a sajátom is mindig szépen ,rendbe tartom.De mivel ha több autót tisztogatok és ezt sokan láthatjàk,akkor felmerül bennem,hogy valaki roaszindulatból ezt jelentheti akár.Mindössze ennyi van a dologban 🙂
16. Channa* (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 3. 08:14

És ez valami fétis nálad?


Úgy beszélsz az autómosásról, mintha valami szexuális élvezetet nyújtana neked és még azoknak is akik megkértek.


Azt hittem lány vagy és bikini alsóba csinálod, amit látnak a szomszéd pasik és ezért tartanak igényt a szolgáltatásodra. Bár a mai világban, simán lehet, hogy te izgalmasabb vagy a férfiaknak is....


Ha akarsz autót mosni, akkor csináld. Ne a bejelentésen gondolkodj, de szerintem itt nem is a jogszabály követéről van szó, csak el akartad nekünk újságolni, hogy te mennyire jól csinálod ezt.;)

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Napsugár8)
2023. júl. 3. 08:11

Átolvasom.

Nincs kertük mert emeletes lakásban élökről van szó.

Nem napi rendszerességgel történne a dolog csak időnként ahogy időm engedi,hiszen van bejelentett munkahelyem napi 8 órás.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Channa*)
2023. júl. 3. 08:07
Férfi.
2023. júl. 3. 08:06

Kiporszívózom ,sima vízes mikroszálas törlőkendővel áttörölgetem majd szárazzal.

Először bent,majd ajtók között,kívül.

Gyönyörű szép lesz.

12. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 3. 07:52
Mosnám, nem agyalnék ilyesmin, mint te.
11. Channa* (válaszként erre: 10. - Channa*)
2023. júl. 3. 07:45
fió vagy e vagy lány?= fiú vagy e vagy lány?
2023. júl. 3. 07:44
Engem az is érdekelne, hogy fió vagy e vagy lány?
9. 45e71ccc79 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 3. 07:14
Engem az érdekelne, hogy lehet otthon kíméletesen lemosni az autót?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook