Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Autó kormányába beleakad a lábam, hogyan lehet kiküszöbölni? fórum

Autó kormányába beleakad a lábam, hogyan lehet kiküszöbölni? (tudásbázis kérdés)


2022. aug. 5. 19:34

Mélység nélküli kormány kell neked!😆


DE ugrik a légzsák és a kormányról vezérelhető kutyafaszák is!💁‍♂️


[link]

8. Imisz (válaszként erre: 7. - Aszparagusz)
2022. aug. 5. 19:22
Lehet, a párja próbálta ki, neki meg nincs ilyen gondja. Mint nálunk. Én ott sem voltam. Igaz, nem is nekem vette meg nem is közösnek, hanem magának. :)
7. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Melcsy.ke)
2022. aug. 5. 15:34

Mielőtt megvettétek, kellett volna megnézni.

Gondolom egy cipőt megvétel előtt többször megpróbálsz.

Egy autónál nem végzel próbát.

Ügyes vagy.

6. melcsy.ke (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2022. aug. 5. 15:18

teljesen lentig engedem, akkor talán ok, de akkor meg az frusztrál, hogy alig látok ki, nem komfortos. :(

Köszi a válaszokat, még próbálgatom az összes lehetséges opciót, hogyan tudom megoldani.

5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Melcsy.ke)
2022. aug. 5. 15:09
És ha lejjebb engeded az ülést? Más megoldás nincs szerintem
4. Imisz (válaszként erre: 3. - Melcsy.ke)
2022. aug. 5. 15:07
Párom autójában én is így vagyok. A váltó sem ott van -az előre húzott ülés miatt- ahol nekem kényelmes, mindig máshol kotrok utána. Persze ez csak szokás kérdése. :) De, hogy beverem a térdem a kormány oszlopba azt nem lehet megszokni. Nem is szeretem vezetni! Persze, ha muszáj elviszem bárhová, de az esetek 99%-ban anyós ülésen csücsülök. Szoktam is mondani, te autód, te vezeted! Én meg az enyémet! (ha lenne....ugyanis decemberben megváltam tőle, öreg volt, meg annyit kellett volna költeni rá mint az értéke. Most gyüjtök másikra, de tuti ezt a részét is nézem majd vétel előtt.)
3. melcsy.ke (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2022. aug. 5. 14:47
Köszi a választ. A miénkben előre csúszik az ülés, el is érem a pedálokat. Viszont ebben a pozicíóban annyira közel a lábam a kormányhoz, hogy a kormánykereket tartó szerkezeten levő karba beleér a térdem. :( Kormány teljesen fel van emelve.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Melcsy.ke)
2022. aug. 5. 14:36
Én is alacsony vagyok. Ülés legelöl, megemelve, ezek után állítottam be a kormánymagasságot. Autóvásárlás előtt érdemes az ilyesmit kipróbálni. Ültem olyan kocsiban, aminek nem csúszott annyira előre az ülése, hogy elérjem a pedálokat. Nyilván nem vettük meg.
2022. aug. 5. 14:27

Sziasztok,


nektek elfér a lábatok a kormány alatt?

tudtok segíteni?

Új autónk van. Alacsony vagyok, emiatt eléggé előrehúzom az ülést. De ha még meg is emelem, hogy rendesen kilássak, a kormány állítás szabályozó karjába beleakad a térdem, amikor kuplungolok.

Nektek volt már ilyen? Van rá megoldás?

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook