Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Augusztus közepén leánybúcsú-ötleteket várok fórum

Augusztus közepén leánybúcsú-ötleteket várok (beszélgetős fórum)

2009. aug. 5. 21:43
férfi nemi szerv alakú torta, az íze amit ő szeret! De ha bemész egy erotika boltba, akkor ott nagyon ok ötletet kaphatsz!
2009. aug. 5. 13:57
Köszi mindenkinek a segítséget. Ha valami még eszetekbe jut írjatok!
2009. aug. 3. 17:09

én olyat hallottam, hogy egyenpólót csináltattak, mindenkié fekete volt, csak a menyasszonyé volt fehér, és valami rá jellemző képet tetettek rá!


ímivel a lányt búsúztatjátok, az ő életének, lányságának fontos helyeire el lehet őt vinni, mindegyik állomáson más és más csatlakozzon a csapathoz, majd együtt mentek tovább a következőre, a végén meg lehet érkezni egy szórakozóhelyre. HA nem olyan a lány, akkor szerintem az apartmann kibérlése sem hülyeség, ott csak Ti vagytok!

2009. aug. 3. 17:00
petrezselyem v puszi árulás, tejszínhabbal kiírni az útteste az ara új nevét, lehet az eddigi közös életükkel kapcsolatos akadályverseny (pl itt csókoloztatok először... odamegy és mindenféle feladatot lehet csinálni... pl egy őket ábrázoló puzzlet kirakni),... majd ha még eszembe jutnak a dolgok írok:)
3. Nebosszancs (válaszként erre: 1. - Mazsi81)
2009. aug. 3. 16:55

Szia!


Én még csak egy lánybúcsún voltam életemben, de az nagyon klassz volt. A lány lakására szerveztük, meglepinek! Csak csajok voltunk, ittunk, táncoltunk, aztán lementünk az utcára és az első utunkba eső srácokat leszólítottuk, körbefogtuk és "felcibáltuk" őket a lakásra. Az ajtó előtt mondtuk el, hogy lánybúcsút tartunk és jöjjenek be, kapnak kaját, piát, cserébe vetkőzzenek. Hát rögtön leléptek volna, de az utukat álltuk, így kénytelenek voltak bejönni. Kb egy óra unszolás után kezdtek felengedni, ittak és végül az asztalon táncolva vetkőztek is. Fergeteges buli volt. A srácokat azóta sem láttuk :)))))


Ajándék ötlet: a legnagyobb sikerű ajándék egy férfi nemi szervet ábrázoló csoki volt :))))


Jó mulatást és szép esküvőt!

2009. aug. 3. 16:53

Szia!

Nekem júniusba volt és a következő feladatokat kaptam.

1. 25 kérdést tettek fel a kedves férjjelöltemről, ha sikerült jól válaszolnom akkor ajándékot kaptam (harisnyakötő, banán, uborka, síkosító, cumi, óvszer, édesség, masszázs könyv, fátyol...), ha rossz választ adtam akkor innom kellett

2. feladat 10 szót kellett kihúznom és abból verset írni ( tele voltak erotikus jellegű szavakkal, ezt a fantáziátokra bízom)

3. feladat a fátylamba lemenni a discoba és pénzt gyűjteni az esküvőmre


Nekem ilyen feladataim voltak:)

2009. aug. 3. 16:47

Sziasztok,


bármilyen ötlet érdekel. Nagy valószínűséggel egy táncos helyre megyünk, miután iszogattunk valahol.


Írjatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook