Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Átváltoztatunk! - Új ruha, új frizura, smink ajándékba! fórum

Átváltoztatunk! - Új ruha, új frizura, smink ajándékba! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

47. Edis
2006. nov. 1. 00:42
Bocsánat, most látom, hoy csak duciknak van! Hajrá akkor lányok!
46. Edis
2006. nov. 1. 00:36
Kíváncsi lennék én is, hogy mit tudnának belőlem alkotni!
2006. okt. 31. 20:52
Én is örülnék egy kis változásnak...mit tudnak belőlem kihozni.
44. éva* (válaszként erre: 43. - Hoxa)
2006. okt. 31. 18:20
Én 2x is elküldtem, mert az elsőn túl kicsi a fotó, a másodikon pegig jó nagy lett, legalábbis az e-mailen nagyon nagy, ha ott nézem. Normálisan megtekintheted a bemoldalamon.
43. Hoxa
2006. okt. 30. 10:24

Hű csajok, nagyon örülök, hogy ennyien jelentkeztek! Annyira izgulok, milyen lesz! :))

Nemsokára már körvonalazódik a dolog, és a részletekkel is jelentkezem.

42. Icus (válaszként erre: 41. - Hoxa)
2006. okt. 29. 13:40
Köszi!
41. Hoxa
2006. okt. 29. 12:31
Kedves Icus, nagyon megküzdöttél érte, ideért a levél, a képpel kapcsolatos kérésed is figyelembe vettem. Innen már csak jóra fordulhatnak a dolgok! :)))
40. Icus
2006. okt. 28. 15:01
Hát lányok el küldtem a jelentkezésemet. Remélem, nem rossz ómen az, hogy négyszer kellett megírnom a levelet, mire el tudtam küldeni. Első két alkalommal a kisfiam lökte meg a csatlakozót valahogy, és elment az áram,(egy hoszabítóval kiküszöböltem a híbát) harmadszor a rendszerben volt a hiba, mert amikor elküldtem a levelet, féluton kiírta, hogy ez nem megy. Negyedszer már a freemail-ből küldtem el. Na, ez sikerült, igaz utólag vettem észre az egyik kép nem jó, de remélem Hoxának sikerül törölnie.!
39. Hoxa
2006. okt. 28. 13:51
<b>November 1-ig jelentkezzen, aki még a novemberi kiválasztásban részt szeretne venni. Mert az időpont egyeztetés miatt jó volna, ha 1 héten belül meglenne a szerencsés átváltozó. :)</b>
2006. okt. 25. 20:14

Valóban jó ötlet volt és szerencse lesz a kiválasztottnak!

És biztos a családnak/környezetnek is nagy meglepetés lesz: "új" anyuka, feleség, kollega ...

37. Hoxa
2006. okt. 25. 20:02
November közepén szeretnénk az első átváltoztatást megcsinálni és még karácsony előtt a következőt. Tehát november első hetében sorsolunk, egyeztetünk, szervezünk és az első alany máris a fodrász, sminkes kezei közt végzi. :)
36. Zsu76
2006. okt. 25. 19:47
Gratulálok az ötlethez! Szeretnék minél több boldog ducit látni! Mikor lesz az első kiválasztás?
35. Hoxa
2006. okt. 25. 16:55
A kor nem számít! :)
34. gildia
2006. okt. 25. 15:42
minekalapjándöntik el. Én 5o vagyok de szeretnék mindig megfelelni,igaz fiataloos vagyok, ugyis viselkedek, de világ életemben foglalkoztatott,hogy mi áll nekemjól.
33. 'szti
2006. okt. 25. 12:51

Jó az ötlet nagyon. Egyik csatornán én két csajt szoktam látni, akik nekiesnek a "páciensnek", itt az öltözködés megváltoztatásán van a hangsúly, persze hajat-sminket is csinálnak. Döbbenetes milyen csodákra képes egy jó melltartó, megfelelő színek, vagy akár egy nyakkivágás.

Hajrá csajok :-))))

32. virág krisztina (válaszként erre: 28. - Hoxa)
2006. okt. 25. 12:43

Szerintem motívációja mindenkinek van, azért jelentkezik. Ki ne szeretne szép lenni, főleg ha végre egy vérbeli profi segít.

Kíváncsi leszek, vagyok, az átalakulásokra, mindenkiére aki bekerül. Remélem fotóval ilyen-volt ilyen lesz is találkozunk majd.

A napokban láttam egy külföldi csatornán hasonlót, talán a különbség annyi volt, hogy fogászat-fogfehérítés és plasztikai sebész is segített.

Fantasztikus volt ahogy egy egérkéből dívát varázsoltak.

Nos Én egy egérke vagyok, egy jó nagy egérke ( bigegér)!

És Csak egy kicsit szeretnék díva lenni-végre-

31. mese
2006. okt. 25. 12:08
Ez nagyon klassz dolog!!!Az én méretem 42-es felett van,és mindig is vágytam valami ilyen dologra, meglehet, szerencsétpróbálok!Szeretnék szép lenni:)Ez hihetetlenül jó ötlet volt!!!
2006. okt. 24. 21:03

Jaj, de jó, nekem 42-es nadrág kell! De akkor felül meztelen leszek? Mert ott csak 38as :-) :-) :-) különben meg, örülök, hogy már nem kell olyan nagy felül, mint régen. A stílusomból meg nem adok! ;-)

Hurrrá, pozitív életszemlélet!

Hoxa, ez tuti ötlet volt, de tényleg! :-)Gratula!

29. dee
2006. okt. 24. 20:03

Gratula az ötletért Hoxa!

Olyan jó olvasni,hogy ennyien belelkesültek az ötlettől.Még én is pályázok.Szeretném én is kipróbálni magam.Most még nagyobb kedvem van hozzá.

Köszi Hoxa!

28. Hoxa
2006. okt. 24. 16:48

Krisztina:

Nem a megfogalmazás számít, de azért nem akarunk egyszerűen sorsolni, figyelembe szeretnénk venni a motivációt is.


Straniera:

42-es ruhák már vannak az Ulla Popkenben. :)


Margitnéni:

Persze, egy napba szeretnénk mi is sűríteni, ezért gondoltunk egy szombati napra. Mert a frizura lehet elég időigényes is, ha esetleg festés, vagy melír, vagy ilyesmi. Tehát akár egy délelőtt is elmegy vele. Utána megyünk át az üzletbe, öltözködés, aztán fotózunk stb. Szóval elmegy vele egy nap majdnem.

2006. okt. 24. 16:41

De jóóó!

Hoxa, igazán klassz dolgokat találtok ki!!:))

Már csak egy problémám, van: épp 42-es a ruhaméretem. Akkor most fogyizni kezdjek, vagy próbáljam megnyerni ezt az átváltoztatós dolgot?:)))

Csak vicc volt...

2006. okt. 24. 16:36

Akkor a levél számít, fogalmazz jól és Te nyersz???

Lehet hogy jobb lenne a szimpla sorsolás mert szerintem nagyon-nagyon sokan fognak jelentkezni.

Azért még reménykedem...

2006. okt. 24. 14:20
Hú, de jó lenne! Ha netán én lennék a szerencsés, beleférne az átváltozás egy napba, én szegedi vagyok, és nincs autóm, vonathoz kell igazodni. Vagy vidékiek ne is reménykedjenek?
24. Hoxa
2006. okt. 24. 11:40

Neeeeeeem, a fénykép előnytelensége nem számít.

Egy normál mindennapi fényképet szeretnénk.

23. Icus
2006. okt. 24. 10:53

HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ lányok! Ezt én szeretném megnyerni!!! Nagyon de, nagyon de, nagyon!!!!!


De, azt hiszem, ez attól függ mennyire tudod előadni magad negatív írányban, a lehető legelőnytelenebb ruhákban illetve hajjal lefényképezve! Csak az a baj, hogy ehez is előbb át kell változnom.

22. Hoxa
2006. okt. 24. 10:51
Már jönnek szépen a jelentkezők. Azt hiszem duciknak nem nagyon nyílik ilyen lehetőség. Szoktam nézni az egyik külföldi tv adón egy ilyen műsort, és általában olyan nőket választanak ki, akik amúgy is jól néznek ki, max kicsit le van nőve a hajuk, vagy épp nem fésülködtek, sminkeltek... Szerintem egy duci nőnek sokkal nagyobb szüksége van egy ilyen átváltozásra. Főleg azért, hogy lássa, igenis lehet szép és dögös!!! És vannak számára is olyan ruhák, amiben nagyon jól nézhet ki! És vannak olyan boltok, ahol nem kell szégyelnie magát azért, mert nem jön rá egy 36-os farmer! :)
21. Hoxa
2006. okt. 24. 10:48
C&A szóba sem állt velem. :(
2006. okt. 24. 10:46

Szerintem nagy köszönet ját Hoxáéknak, hogy mindig előrukkolnak valami új és klassz dologgal. Nem szép dolog mindig azt megkérdőjelezni, hohy miért épp így és miért nem úgy, és kákán is csomót keresni.

Most a duciknak adódott ilyen lehetőség, biztos sokan jelentkezni is fognak rá. Legközelebb meg másoknak lesz lehetőségük valamit nyerni, kipróbálni, stb.

Mindig, mindenkinek egyformán a kedvére tenni lehetetlen! Ne elégedetlenkedjünk, oké?

19. eee466847e (válaszként erre: 9. - Hoxa)
2006. okt. 24. 10:35
A C&A-t kérdezted már? Ők szoktak ilyesmit!
18. Hoxa
2006. okt. 24. 10:30

Pontosan így van! :)


Lehet, hogy ez csak egy alkalom. DE lehetőséget ad arra, hogy lássátok, mit lehet kihozni belőletek. Hihetetlen átváltozást lehet tapasztalni! Egy osztálytalálkozó előtt bejelentkeztem sminkre és fodrászhoz, amikor kijöttem fél méterrel a föld felett lebegtem haza, mert olyan szépnek éreztem magam. Igen nagy önbizalom-fröccs volt, mert láttam, hogy nincs minden veszve, én is nézhetek ki jól, bár tény, hogy ezért tennem is kell. Egy kis smink nagyon sokat jelent minden arcon! Azóta odafigyelek erre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook