Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Átváltoztatunk! - Új ruha, új frizura, smink ajándékba! fórum

Átváltoztatunk! - Új ruha, új frizura, smink ajándékba! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

167. jazmin1 (válaszként erre: 162. - 4b6a2525df)
2006. dec. 10. 19:57
Tényleg nem a fogyás volt az első gondolatom, miután megláttam a képeket.... fantasztikus változáson ment át Virgo, nagyon szép, és csak úgy ragyog ! Kívánok neki sok sok örömet az új külsejéhez, minimum 10 évvel fiatalabbnak, és kb 20 kilóval könnyebbnek látszik... olyan jó volt nézegetni a képeket, és olvasni Hoxa beszámolóját, szinte én is átéltem velük együtt az egész napot...köszönöm ezt az élményt ! puszi mindenkinek Mara
166. Icus
2006. dec. 10. 19:47
Hát Gabi!! Szóhoz sem jutok!!!!! Ez fantasztikus!!!! Mintha egy teljesen másik nő lenne a fényképen!!! Csúcs!!
2006. dec. 10. 16:28

Gratulálok. Gabiiiiii...

Nagyon frankón nézel ki. Igazán sikerült minden.

A nevetésed is más mint előtte, csak úgy sugárzik.

164. KNM1947
2006. dec. 10. 15:40

Hű,haaaaaaa na itt elakadtam,annyira tetszik!

Valóban klassz varázslat,ami belülről jön,az is!

Nézzétek a mosolyát is!Pompás...

2006. dec. 10. 15:13
Hát Gabi!. Gondolom mostantól otthon is csak így fogsz járni. Nagyon szép lettél!
162. 4b6a2525df (válaszként erre: 150. - Jazmin1)
2006. dec. 10. 15:12
Nos a képek láttán is a fogyás az első gondolatod? Most láthatod, hogy súlyfelesleggel is lehet szép a nő.
161. Hoxa
2006. dec. 10. 14:51
<a href="http://www.hoxa.hu/?p1=cikk&p2=1305"><b>A KÉPES BESZÁMOLÓ ITT OLVASHATÓ! (kattints ide!) </b></a>
160. Hoxa
2006. dec. 10. 14:26
Mindjárt kész a cikk. :)
159. Hoxa
2006. dec. 10. 12:59
Na és mesélj, mi volt, amikor beléptél otthon az ajtón? :)))
158. virgo (válaszként erre: 151. - Hoxa)
2006. dec. 10. 12:41

Háááááááááát mit mondjak!Soha nem gondoltam volna,hogy egyszer én farmerben...??!!

A Párom nem akarta elhinni a változást!Köszönöm Nektek!!

157. dee
2006. dec. 10. 12:29

Gratulálok,ez az átváltozás látványos volt.

Nagyon szuper nőci lett Gabiból.

156. Edis
2006. dec. 10. 12:13
Ez fantasztikus lett!!!! Nagyon nagy változás!
155. 'szti
2006. dec. 10. 12:10

jól áll neki a változás, nagyon!

gratu, ügyesek voltatok :-)))))

154. Hoxa
2006. dec. 10. 12:07
Ugyehogyugye? :) Én is ezt mondtam Gabinak! :)))
2006. dec. 10. 12:03

ez igen!

ez az igazán látványos!

szuper lett,legalább 15 évet letagadhat! :)

152. Hoxa
2006. dec. 10. 11:47
Amíg a cikk elkészül, addig is ideteszek egy képet, hogy láthassátok mit műveltünk Gabival (Virgoval) tegnap. :)

151. Hoxa
2006. dec. 10. 10:46

Sziasztok!


Elnézést, hogy tegnap este már nem jelentkeztem, de nekiálltam babázni, és nem tudtam abbahagyni egész késő estig. Hiányzott a kisfiam egész

nap. :)


Azt kell mondanom, szuper volt a tegnapi nap. Virgo is azt mondta, élete egyik legjobb napja volt, aminek én is nagyon örültem. Rengeteget nevettünk és jól szórakoztunk az átváltozás alatt. Virgo pedig megújult, megfiatalodott és "megboldogosodott" közben! :)


Mindjárt rakom fel a képeket meg a cikket!!!


Hoxa


Ui: Virgo sem nyert még semmit, soha életében, ez nem jelenti azt, hogy nem is érdemes jelentkezni. Majd meglátjátok, mennyire érdemes volt. :)

150. jazmin1 (válaszként erre: 149. - Virág krisztina)
2006. dec. 9. 19:53
Nem olyan nagyon sikeres azért a belső rendrakásom, mert vissza-visszatérnek a "kidobott" rossz emlékek, valahogy úgyérzem, hogy nem akarnak elengedni engem. Egyszerűen könnyebb sajnálni magam, hogy milyen szerencsétlen vagyok, hogy évek óta tartó kínszenvedések áran sem tudok látványosan lefogyni. Ettől depis leszek és haragszom az egész világra....pedig bennem van a hiba, nem nyafogni kéne hanem cselekedni....de talán azért nem megy mert igazából félek attól hogy mi lesz ha tényleg "jól" nézek majd ki, és közelednek felém, már azt sem tudom mit kell olyankor csinálni. Körbebástyáztam magam a hájjal, így nem kell tartanom a kíhívásoktól. És még valami, igazából nam tartom magam pesszimistának, csak reálisnak... üdv Mara
2006. dec. 9. 18:11

Nagyon várom az új csajszit, hogy sikerült az átváltozása. Szurkolok neki, és mindig nagyon csodálom, ha tényleg látványos az átváltozás.

Jazmin1 neked szerencséd vsn hs a belső rendrakás megy. Nekem valahogy még az sem. Nagyon remélem, egyszer megváltozik az életem, boldog leszek " szép" stb....

148. jazmin1 (válaszként erre: 146. - 4b6a2525df)
2006. dec. 9. 18:03

Kedves Csorieva !

A belső rendrakást már elkezdtem én is, minél mélyebbre ások annál több a kidobni való, a végére már szinte semmi sem marad...a rossz emlékek is csak emlékek...azt is őrizgettem sokáig...de már megleszek nélkülük...a gyerekeim nagyok, van néhány nagyon jó barátom... kell ennél több ??

147. jazmin1 (válaszként erre: 145. - 97dd601c1a)
2006. dec. 9. 17:58
Kedves vagy abidah, de én nem hiszek már a csodákban. Kinek kéne egy majdnem 43 éves 180 cm 100 kg 3 gyerekes nő ???? Ugyan már ! Annyi szép, fiatal, okos, és kedves nő van aki egyedül él, van választék, tehát maradnak az álmok. Álmomban én is szépnek képzelem magam, ott megtalálom álmaim férfiját,aki viszont szeret, majd boldogan élünk amíg meg nem halunk.... így szokott lenni!és persze nem csak a mesében...
146. 4b6a2525df (válaszként erre: 144. - Jazmin1)
2006. dec. 9. 11:06
Talán előszőr "bent" kellene tataroznod. Mondom én 52 évesen és 100 kg-san. Viszont én a belső rendrakást elkezdtem, és mintha a tükör (nem a mérleg) kevesebbet mutatna. Azt a fene nagy pesszimizmusodat pedig ásd el, de a szó szoros értelmébe. Ird le egy lapra, menj ki valahova, ahol ásni lehet, és tedd egy gödörbe!! A Hoxához pedig tessék jelentkezni. Én is megtettem!! Egyszer ugyis nyerni fogunk :)))
145. 97dd601c1a (válaszként erre: 144. - Jazmin1)
2006. dec. 9. 06:03

Szia.

Ne add fel soha a reményt. Még akármi is történhet. Biztos nem lesz mindig igy. Ha a férjed ezekért hagyott el, úgy kell neki. Tuti értékes csaj vagy. Én is 41 múltam, és még olyan igazán nagy dolog nem történt velem, csak betegségek, ráadásul olyan is ami gyógyithatatlan. Biztos jön majd egy valaki, aki saját magadért szeret.

144. jazmin1 (válaszként erre: 133. - Hoxa)
2006. dec. 8. 21:17

Kedves Hoxa !


Annyira aranyos vagy, hogy bíztatsz, de én még soha életemben nem nyertem semmit sem, azért nem is jelentkezetem, nem akartam magam beleélni abba hogy talán kisorsolnak. Mostanában sokszor estem pofára, mondhatni majdnem minden balul sült el körülöttem... :) pedig jó lenne már egy nagygenerál... 42 éves vagyok de hatvannak érzem magam, igazi álmom egy nagy átalakítás, tudod a plasztikai sebész, stilyst, hajdúsítás látványfogászat, de ahogy számolgatom egy fél ház ára rámenne, talán utána a férjem is hazatalálna hozzám....(csak akkor már nem kéne) :)

2006. dec. 8. 17:24

Megtaláltam. Én nem tudtam, ki a nyertes, de Hoxa irt, igy most megtaláltam ezt a topikot.

Remélhetőleg jól sikerül az átváltozás.

Azért rólam se feledkezzetek el. Lehet, hogy nem ártana egy kis átváltozás.

142. 4b6a2525df (válaszként erre: 140. - Nőszirom)
2006. dec. 8. 15:10
Irgum-burgum. Tessék azonnal jelentkezni. FOTÓSTÓL!! Ha Te nem adsz magadnak esélyt, akkor ki a fene tenné meg helyetted. Még egy ilyen pesszimistát. Naháááát. :))
141. Hoxa
2006. dec. 7. 20:22
Napközben sikerült egyeztetnem Virgoval, úgyhogy szombaton belevágunk az átváltoztatásba! :)
2006. dec. 7. 15:30

Csorieva nagyon aranyos vagy köszi szépen a szurkolást, de engem nem érhet ilyen szerencse.

A fotómat sem küldtem be, de a reglapomon látható.

121.szóláshoz

139. virág krisztina (válaszként erre: 137. - Hoxa)
2006. dec. 7. 13:18

Szia!

ha tőlem akartál bocsánatot kérni nem kell. Majd csak bekerülök egyszer én is abba kalapba. Tudod ami késik nem múlik. Ráadásul nagyon türelmes vagyok és bizakodó.Úgy hogy rá se ránts!

Azért nem felejtsetek el teljesen!! Itt vagyok és várom a sorsom!!!!!

138. Hoxa
2006. dec. 7. 11:44
Közben újra sorsoltunk, Virgo-nak kedvezett a szerencse, még egyeztetünk, hogy fel tud-e jönni szombaton, mert Szegedi. Hát, ha nehezen is, de majdcsak összejön ez a szombati alkalom. :) Legalábbis remélem. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook