Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Attól félek, hogy gyermektelen, egyedülálló nőként fogom az... fórum

Attól félek, hogy gyermektelen, egyedülálló nőként fogom az... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2023. júl. 8. 16:50

Szia kedves Fórumnyitó / Anonim!!


Olvastad amit én írtam egy másik fórumban?


--> www.hoxa.hu/szeretnek-gyereket-feleseget-nem-forum


Ez még aktuális Nálad?


Jelentkezz! Várom!


Ciao!

2023. máj. 1. 17:37

Szia kedves Fórumnyitó / Anonim!!


Olvastad amit én írtam egy másik fórumban?


--> www.hoxa.hu/szeretnek-gyereket-feleseget-nem-forum


Ez még aktuális Nálad?


Jelentkezz! Várom!


Ciao!

43. Főnix3 (válaszként erre: 42. - Michelle.r)
2023. febr. 2. 22:11
Ezt most miért is toltad elém?
42. michelle.r (válaszként erre: 35. - Főnix3)
2023. febr. 2. 21:35

Azt miért nem veszed észre, hogy a fórum felütése, hogy a fórumindító szerint katasztrófa a negyvenes gyerektelen nők élete, és ő nem akarja úgy végezni?


Mi különbség van aközött, hogy valaki szerint baj van azzal, aki 33 évesen nem tud felmutatni egy párkapcsolatot, mint aközött, aki 40 évesen még nem tudott egy utódot produkálni?

41. Főnix3 (válaszként erre: 39. - Handymandy)
2023. jan. 14. 22:33
Már mindegy, leírtam én miért voltam abban! :D
2023. jan. 14. 22:33

Az én szüleim tönkre tették egymást engem és a testvérem! Kicsi korunktól kezdve durván vertek bennünket! Az első emlékem 7-3 évesen volt erről!Katonai szíj, csak mert hangosan nevettünk a fürdőkádban! Vizesen a nappaliba parancsolt minket és elsőnek a tesómat hasaltatta a fotelra,sírva néztem, ahogy a kis tesóm veri, majd engem! Volt egyszer a testvérem elvesztette az eszméletét,hurkásra vert apu bennünket! Keményen ittak és rendőrség, mentő gyakori vendég volt nálunk, sokszor kéz a kézben jöttek! Nincs is jobb arra ébredni, hogy a szüleim a kocsmából úgy jöttek haza, hogy állt a bál, csak imádkoztam, hogy ne jöjjenek be a szobámba!

15 évesen a gimnázium mellett dolgoztam, közben lett egy szerelmem, volt a tanya, amin dolgoznom kellett! Apa még akkor is sorra vert bennünket! A kutyánkat is agyon verte! Egy nap visszaszóltam neki! Akkor kaptam az utolsó fülesem! Elmentem egy ismerőshöz lakni, közben elhelyezkedtem dolgozni, és fizettem a lakhatást. Magam mögött hagytam mindent és mindenkit! Majd a szerelmemmel összeköltöztem, ott nem fizikai bántalmazásban volt részem, hanem érzelmileg tett egy darab szarrá! 17 évembe fájt mire kiléptem abból a sok ganéból! Az utolsó négy év már arról szólt, hogy építettem magam vissza, suliba jártam, dolgoztam, neveltem a 3 gyermekünket ! Minél erősebb voltam, annál agresszívebb volt! Mire az utolsó vitánk eldurvult, lezavartam neki egy fülest, és megmondtam, neki, nincs vissza út! Ennyi volt! Ha nem csalom meg, lehet még húztam volna vele pár évig!

Nem volt netünk,nem volt családom, nem volt barátom!

Az első nap, mikor elköltöztem a 3 gyerekkel, otthagytam mindent neki, akkora szabadságot éreztem, akkora erőt, amit nem tudok leírni!

12 éve vagyok nagyon harmonikus, mesébe illő kapcsolatban! Minden nap hálát adok azért, hogy van a férjem!

Tehát ha valaki még nincs 33 évesen kapcsolatban, nem feltétlenül jelenti azt, hogy egy rakás szerencsétlenség vagy valami baj van vele!

Nem kérek lóherét! :D

39. handymandy (válaszként erre: 37. - Főnix3)
2023. jan. 14. 22:17
Nem. A forumindito vallomásra Gondoltam.
38. 654268ce3d (válaszként erre: 35. - Főnix3)
2023. jan. 14. 21:59

Én 27tol tíz évig bukdacsoltam. Szintén jól el voltam keseredve, minden vágyam volt megallapodni... Igen igen értékelem a férjem! Nem felejtettem el azt az időszakot! Minden jó ha a vége jó...

Szóval még bármi lehet.

37. Főnix3 (válaszként erre: 36. - Handymandy)
2023. jan. 14. 21:58
Mármint oka van annak, hogy miért voltam szar kapcsolatban?
36. handymandy (válaszként erre: 35. - Főnix3)
2023. jan. 14. 21:57
Ezzel nem vagy egyedül. Sokan élnek/éltek rossz kapcsolatban. De nem írnak ki ilyet. Ennek oka van.
35. Főnix3 (válaszként erre: 34. - Handymandy)
2023. jan. 14. 21:39

Csak mert nem tudsz elszakadni attól, hogy aki 33 évesen nem tud felmutatni egy párkapcsolatot, azzal baj van!

Velem volt baj, hogy 31 éves koromig benne éltem egy szar kapcsolatban!

Nem csak fekete és fehér van!!!

34. handymandy (válaszként erre: 33. - Főnix3)
2023. jan. 14. 21:30
Ez miért olyan érdekes? 40 elmúltam. ;) :*
33. Főnix3 (válaszként erre: 32. - Handymandy)
2023. jan. 14. 21:18

Ne nyisd ki itt is a pofonos ládát!

Hány éves vagy?

32. handymandy (válaszként erre: 28. - Greeneyed)
2023. jan. 14. 20:49
Az még mindig nem derült ki hogy fi mióta van egyedül, például. Csak azt mondom,amit látok az életben. Ha valakinek ennyi idősen sem jön össze, és kiír egy ilyen vallomást, ott gond van.
31. 654268ce3d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 14. 20:26
A helyedben én nem keseregnek. Töltsd ki az időd, foglald el magad. Kirándulj, vagy ami jól esik. Van ismerősöm aki 50 éves korára érzi végre jól magát a bőrében, a gyerekek nagyok ő pedig elvalt.
30. Főnix3 (válaszként erre: 29. - Andi6020)
2023. jan. 14. 20:05

:DDDD

Ez mekkora!

29. andi6020 (válaszként erre: 3. - Handymandy)
2023. jan. 14. 20:02
Nem mondom, hogy nincs igazad, de úgy néz ki egy felfordított hokedli volt a gyerekszobád.
28. Greeneyed (válaszként erre: 16. - Handymandy)
2023. jan. 14. 19:55

"33 évesen sajnos kezd elmenni mellette az élet."

Dehogy kezd. Mára többségbe kerültek azok az emberek, akik ebben a korban alapítanak családot. Sőt.

Több ismerősöm vált el és házasodott újra, majd vállalt újabb gyereket 40 fölött.

Persze nem tagadom, hogy a 4x nem ideális biológiailag, de egy alig harmincast ne temessünk már.

27. timycat (válaszként erre: 17. - Handymandy)
2023. jan. 14. 19:28

Ez nem őszinteség, inkább szűklátókörűség. A legegyszerűbb dolog a világon fiatalon csakúgy összeállni bárkivel és ha úgy alakul szaporodni.


Ha az embernek vannak céljai, feladatai, igényei úgy sokkal nehezebb, és nem utolsó sorban szerencse is kell hozzá.

26. f7f780f355 (válaszként erre: 16. - Handymandy)
2023. jan. 14. 19:24
Es ki mondta h nem talalt part? Lehet volt mar neki nagyon okos csak most , egy ideje nincs😼🤷🏼‍♀️🤣
25. f7f780f355 (válaszként erre: 3. - Handymandy)
2023. jan. 14. 19:22
Dehogy marad egyedul. Akkor is talalhat pasit ha mar nem lesz “termekeny”. Nem mindenkinek all annyibol az elete h 20 evesen hazasodjon es szuljon es ul a baberjain jol elvegzett munkakent🤣🤣🤣 aztan semmi hasznosat sem csinal csak tovabb noveli a nepesseget.
2023. jan. 14. 19:21

Ne xard ossze magad. A gyerek amugy rengeteg gond es lefaraszt es ahhh

Tudom h valakinek csak annyi az eletcelja h szuljon de nem attol leszel boldog. Sok hazas meg gyerekes no egy kikeszult idegroncs.

23. kisj
2023. jan. 14. 19:20

Nem kell úgy támadni Handymandy-t.

Hol van bárkinek is alanyi jogon garantálva, hogy párt talál magának?

Nagyon sok ember mellett elmegy az élet és ez tény.

22. Főnix3 (válaszként erre: 16. - Handymandy)
2023. jan. 14. 19:05

Te részeg vagy, vagy más ütött be?

33 évesen találtam meg az igazit és még szültem is! Semmiről nem csúszott le!

Szerintem téged nem szeretnek olvasni, mert együttérzésből nem kaptál az élettől megfelelő mennyiséget! :/

Szerintem óvatosan ül azon a magas lovon!

21. tien (válaszként erre: 20. - 68a20912f0)
2023. jan. 14. 18:47
Szerintem trollkodik.
20. 68a20912f0 (válaszként erre: 16. - Handymandy)
2023. jan. 14. 18:46

Te mekkora kretén vagy, jó ég.

Találtál párt magadnak, ugye? Az a tapasztalatom, aki egyszerű, mint a facsavar, az talál a legkönnyebben magának párt.

19. tien (válaszként erre: 16. - Handymandy)
2023. jan. 14. 18:45

"Aki ennyi idősen nem talált még magának párt ,azzal sajnos gond van."

Te most ezt így , hogyan gondoltad?😲Épeszed megvan?

Negyven évesen találtam meg a férjem.

Soha jobb életet nem kívánok.

Gyereket nem kívántunk produkálni ,így teljes az életünk.

18. Fisica (válaszként erre: 16. - Handymandy)
2023. jan. 14. 18:43

Talán azért nem szól hozzá, mert ez egy vallomás..


Te is lehetsz még egyedül, aztán gondolkodhatsz, hogy milyen selejtes vagy.

17. handymandy (válaszként erre: 14. - Timycat)
2023. jan. 14. 17:22

🙈🙈🙈

Pedig az őszinteség nem árt meg senkinek. Csak szarul esik. De bele kell kicsit gondolni.

16. handymandy (válaszként erre: 6. - Soufflet)
2023. jan. 14. 17:21

😂😂😂😂

Huhh,most megkönnyebbültél,ugye??🙏🙏🙈🙈😂

Csak az helyzet hogy én elsz@rom miket írsz. 33 évesen sajnos kezd elmenni mellette az élet. Ez tény.

Persze fórumindítómarika nem tud ideböfögni egy szót sem, csak nyafog.

Aki ennyi idősen nem talált még magának párt, azzal sajnos gond van. Lehet ő egy nagyon helyes, kedves, aranyos nő, attól még párkapcsolatra alkalmatlan..ha eddig ennyire sem sikerült.

Ez van, ez nem parasztság, ez realitás.

De tudom, azt sokan nem szeretik olvasni 🙈🤘😘

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook