Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Asztigmia akinek van kérem segítsen!! fórum

Asztigmia akinek van kérem segítsen!! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. ápr. 14. 19:38

Ugyan már. Nem olyan tragédia egy szemüceg. miért kell túl dramatizálni. Egy jó szemüveg főleg ekora gyereknél sokat javíthat a látáson.

A cilinderes szemüveg sem tragédia és egyébként meg ha elég idős lesz hozzá nagyon jó cilinderes kontaklencsék vannak. Nekem is astigmiám van. Jah és az asztigmia örökölhető.

4. kingi7 (válaszként erre: 3. - Mimmo33)
2011. ápr. 14. 19:30
Igen valami ilyesmi :)
3. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Rózsa74)
2011. ápr. 14. 19:28
Nem kell egy életen át szenvednie.Lézeres beavatkozást végeznek ha betöltötte a 18.évét
2. kingi7 (válaszként erre: 1. - Rózsa74)
2011. ápr. 14. 19:24
Nekem öröklött, aputól, az egyik 2-es a másik 2,5 egyik + a másik - van szemüvegem,nagyon ritkán hordom, ugymond megszokta a szemem, volt, hogy jó szemüveget raktak rám és elestem, meg megfájdult a szemem.Amióta hozzá sem nyúlok a szemüveghez, stagnál. Azt mondták, átállt az agyam rá. Nos ez a saját tapasztalat. Szerintem műthető,mert érdeklődtem utána, csak amikor egy kicsit nagyobb lesz.
2011. ápr. 14. 19:02

Nekem egy 6éves kisfiam van és szégyen lehet de nem vettem észre hogy ilyen rossz a látása.Mindent elolvas,lát nem is gondolnám.A védőnő látta meg mert nem tudta a táblán elolvasni a villákat a bal szemével.Most tegnap ért a csapás 3-4.5 és 2.5-3 cilinderes szemüveget írtak.Ami 78000 forint volt.Mivel nem vagyok jártas szemüveg ügyben kivagyok nagyon.Sajnálom szegényt mert egy életen át szenvedhet vele,nem hordhat lencsét és nem is műthető lézerrel.Nagyon megköszönném ha írnátok pár szót akinek van ilyen problémája.Tényleg nem lehet javítani se rajta?

Köszönöm Rózsa

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook