Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akinek van tapasztalata az infraszaunával az kérem segítsen! fórum

Akinek van tapasztalata az infraszaunával az kérem segítsen! (beszélgetős fórum)


23. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 22. - Csibebaby80)
2011. febr. 23. 12:25
Igen, nekem is van rengetek féle, mert habár tudom h nem érnek semmit, mikor jön egy új, és mondjuk egy ismerősömnek beválik én is fellelkesülök és bevásárolok, de aztán persze mindig csalódok. De az az érdekes, hogy valakinek tényleg használnak. Egyik barátnőm pl kapott nemrég az anyukájától egyet, felkente úgy csípte, égette hogy majd megbolondult, és 3 alkalom után már sima a bőre.. igaz ő vékony, gondolom nem sok narancsa lehetett.. Na mindegy ezen fellelkesülve, hozattam magamnak is egyet, és mindenre felkészülve kentem be magam vele, és vártam és vártam a hatást, de azon kivűl, hogy iszonyat jó illat lett tőle az egész lakásban, semmi:( se pici égés, semmi.. na, gondoltam biztos keveset tettem, erre jó vastagon bekentem, de a hatás változatlan maradt.. Szóval ennyit erről, pedig neki tényleg úgy égette, hogy hisztirohamot kapott, majd megőrült.. nálam semmi.. de a többi krémmel is ez volt, hát nem tudom, lehet, hogy velem van baj :(
2011. febr. 23. 09:18
valamiből nekik is élni kell... :)
21. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 20. - Csibebaby80)
2011. febr. 22. 21:05
jaaa :D nem láttam :D de ezekből a krémekből már Dunát lehetne rekeszteni..
2011. febr. 22. 17:04
vicces volt, mert mikor ide kattintottam, akkor a beírás feletti reklám felületen egy narancsbőr megszüntető hírdetés jelent meg...
19. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 18. - Csibebaby80)
2011. febr. 22. 14:20
Mire gondolsz?
2011. febr. 22. 09:09
pont ezen az oldalon reklámozzák a narancsbőr gyors eredménnyelt...
17. Csibebaby80 (válaszként erre: 16. - 3a8f3f8f11)
2011. febr. 22. 09:08
sokat segít ha heti 3x tornázol, az a lényeg, hogy alkalmanként legalább 30 perc legyen.
2011. febr. 21. 15:31
Sziasztok! Én is infrázok, nekem is hasonló a tapasztalatom, és nekem is a combom a legkritikusabb. Szerintetek úgy is hasznos lehet ha masziroztatni nem tudok? Én hetente 3x tornázok és utána egyből infra. De mindenhol azt írják, hogy megszűnteti a narancsbőrt, bár egyenlőre még én ebből nem vettem észre semmit, igaz az első bérletemet járom még csak.
15. Csibebaby80 (válaszként erre: 14. - Fibonacci)
2011. febr. 21. 14:46
így van, és nem azonnali a hatás, kitartást!
14. Fibonacci (válaszként erre: 13. - Csibebaby80)
2011. febr. 20. 08:50
Ponfosan így van. A nyirokmasszázst és a köpölyözést alkalmazzák arra, hogy fellazítsák a lerakódott zsírt, és az a diéta segítségével kiürüljöm. A narancsbőr ellenszere a fogyás és sok-sok sport lehet szerintem. Csak masszírozással minimális a javulás.
2011. febr. 20. 08:41
a narancsbőr, nem méreganyag, zsír, egyenetlenül lerakódva (mert azok cseppekben, kis golyocskákban vannak a kötőszövetben. Vannak olyan akár kézi maszírozók a drogériákban, amiken golyók, púpok vannak. De ezek a púpok nem kicsik, kb fél centisek legyenek legalább, és nem görgősek. Azzal kell maszírozni. Ha van gyógymasszőr ismerősöd, ők maszíroznak narancsbőrt, és segít csökkenteni, de tanácsot is adnak, milyen illó olajat kell még rékenned, hogy hatékonyabb legyen a maszírozásod.
2011. febr. 19. 22:12
Én nem arra értem a fogyást, hogy zsírt akarok veszíteni a szaunával. PErsze nem lenne rossz, de tudom, hogy nem így működik. De a narancsbőr is méreganyag felhalmozódás, és ha attól megszabadulnék, ezáltal fogynék is szerintem.
2011. febr. 19. 21:45

Akármilyen szaunázással is csak vizet veszítünk, és nem zsírt. :-(((

Imádok szaunázni, régen én is így probáltam fogyozni, de nehéz beismerni hogy ez csak izzadás.. :-((( Méregtelenítésre jó.

2011. febr. 19. 21:38
köszi, ezt a dörzsölést is megfogadom, veszek majd vmi dörzsi kesztyűt, gondolom drogériákban lehet ilyet kapni
2011. febr. 19. 21:36

Köszi, akkor ezek szerint ha kitartok akkor fogyhatok? annyira narancsbőrös a combom, hogy ha már az megszűnne az is nagyon sokat jelentene. Akkor nem adom fel, és lemérem majd centivel és talán 10 alkalom múlva újra! Köszi a segítséget.

Szerintetek heti 2 alkalom elég?

2011. febr. 19. 21:36
de lehetséges... Gyöngyszemü írta a dörzsölgetést, én is támogatom.
2011. febr. 19. 21:35
az infra szauna a barátnőm pattanásos bőrét szépítette ki, fogyásra, még én sem hallottam
2011. febr. 19. 21:35

Szia. Én is gyakran ülök infrában.

Türelem és meghozza a gyümölcsét, igaza van Csibebabynek.

2011. febr. 19. 21:33
Az izzadás és fogyás egyszerre jelentkezik, de nem egymás függvénye.
2011. febr. 19. 21:32

Sajna az infraszauna nem fog ezen a problémádon segíteni! :-(

Hacsaknem közben dörzsölgeted, fokozod a vérkeringést benne.... Sok folyadékot fogyassz elötte is, és amúgy is mindíg..

2011. febr. 19. 21:30
Attól hogy izzadsz, nem fogysz! Ne téveszd össze. Így attól, hogy nem a combodon izzasz, attól még fogyhat a combod. Mérőszalaggal mérd, de vedd figyelembe, ha edzel, akkor nőhet, ahogy az izom fejlődik. Hidd el, meghozza a hatását, csak türelmesnek kell lenni, majd 1 hónap múlva lesz látványos. Nyugi, menni fog.
2011. febr. 19. 21:27
vajon úgy is hat, hogy nem izzad a combom, vagyis hogy nem látom a hatását, attól még belül hathat??
2011. febr. 19. 21:25

Sziasztok!


4x voltam eddig infraszaunában, méregtelenítés, de főként a bőröm feszesítése, narancsbőr eltüntetése végett kezdtem el járni, mégis az a problémám, hogy mindenhol izzadok csak pont a combomon nem, ahol a leginkább kellene. Nagyon vastag a combom, tornázok és diétázok mellette, de ezzel szerettem volna rásegíteni, mégis valamiért úgy néz ki pont ott nem hat. Miért lehet ez? Lehet hogy "túl vastag" a bőröm? Volt már valaki hasonló helyzetben? Szerintetek mit csináljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook