Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aszexualitás fórum

Aszexualitás (beszélgetős fórum)

1 2
2010. márc. 9. 16:00
Amúgy ez leginkább a neveltetésből fakad. Valószínű, hogy eddig nem érezte azt az intimitást, biztonságot és érzelmeket, ami segített volna rajta. Nem tudom mennyire vagy "megmondom, amit gondolok" típusú ember. De ha nagyon tetszik, akkor a helyedben én elbeszélgetnék vele erről. És akkor jöhet az a része, hogy ráébreszted, egy kapcsolatban is lehetsz te a legjobb barátja, társa...nagy beszélgetések, filmek a szexről...stb. Biztos nem könnyű menet, csak akkor csináld végig, ha úgy érzed, mindent megér...
15. 9cb35398ff (válaszként erre: 13. - Realbrigitte)
2010. márc. 9. 13:33
én ismerek egy - két embert, 40 éves körüli és régóta nincs párkapcsolata, régebben semvolt tartós kapcsolata...elvannak sex nélkül. nem kell nekik se nő...se gyerek!
14. realbrigitte (válaszként erre: 13. - Realbrigitte)
2010. márc. 9. 08:21
ez csak haver legyen és ne több!!! bele ne habarodj!!!
13. realbrigitte (válaszként erre: 1. - Fame)
2010. márc. 9. 08:20
van ilyen? férfiben?
12. Binky (válaszként erre: 11. - Binky)
2010. márc. 8. 23:12

Pontosabban van akik szerint a nemi besorolás, ti. hogy valaki nő vagy férfi teljesen felesleges.

Na mindegy, ne kalandozzunk el a témától.

11. Binky (válaszként erre: 10. - 88e297a0b8)
2010. márc. 8. 23:11

Nekem is, meg a kérdezőnek is:D

Bár attól, hogy aszexuális a srác, még nem kevésbé férfi(elég baj az, ha a férfiasságot a szexre való hajlamban mérjük), hacsak nem tagadja a nemek létezését.

10. 88e297a0b8 (válaszként erre: 8. - Binky)
2010. márc. 8. 23:02

Egyetértek.

Neked FÉRFI kell!!

9. e3cb7b027d (válaszként erre: 7. - E3cb7b027d)
2010. márc. 8. 22:57
De elképzelhető az is, hogy potenciazavara van, amit nem vall be, ezért így "védekezik"..
2010. márc. 8. 22:56

Basszus csak azért mert valaki más, még nem beteg:/

Egy meleget se küldesz "pszichomókushoz" vagy mondod egy fetisisztának, hogy gyógyuljon ki. Az axeszuálisok leginkább és kizárólag csak aszexuálisokkal tudnak párkapcsolatban élni.

Szerintem hagyd békén, úgy ahogy van.

7. e3cb7b027d (válaszként erre: 1. - Fame)
2010. márc. 8. 22:53
Szia! Ezt diagnosztizálták nála, vagy csak ő gondolja így, mert még nem talált eddig olyat?
6. pacsirta@citromail.hu (válaszként erre: 1. - Fame)
2010. márc. 8. 22:48

Szerintem mond meg neki By By Szása...

Van még rajta kívül épp elég...

Nem érdemes olyan szekér után futni... a többit tudod. Most és nem később!

Kívánok neked sok sikert a jövőben!

Üdv: Joli

5. Szilvita (válaszként erre: 3. - Szilvita)
2010. márc. 8. 22:47

Jójó, tudom hogy nem ugyanaz...csak valahogy ez jutott eszembe. Ez a srác annyira nem volt oda a szexért, hogy el sem hittem. Talán ezért.

Én úgy gondolom, hogy egy valóban aszexuális embernél nincs keresnivalód.

4. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Fame)
2010. márc. 8. 22:47
változhat de én is hagynám a helyedben, esetleg egy jó pszihomokushoz elküldheted:D
3. Szilvita (válaszként erre: 1. - Fame)
2010. márc. 8. 22:42
Segíteni nem tudok, de szerintem hagyd, amíg nem habarodsz bele! A barátnőm volt belezúgva egy fickóba, neki csak a deszka lányok tetszettek, aki már majdnem hogy fiúnak néz ki... A barátnőm meg egy igazi nőies forma. Nem lett jó vége, teljesen tönkre tette magát, mert a fiú nagyon kedvelte, de ez kevés volt!
2. Mion
2010. márc. 8. 22:42

Nem hinném, hogy gyógyíthatatlan, de hogy nehéz menet lesz, az tuti....

Mennyi idős a srác?

1. Fame
2010. márc. 8. 22:39

Sziasztok!


Azért érdeklődöm a téma iránt,mivel megtetszett egy fiú,akiről kiderült,hogy aszexuális és nem tudom,hogy most mit kezdjek a témával!Azt mondta,hogy még a barátnő gondolatától is rosszul van!Érdemes tovább próbálkozni vagy úgymond "gyógyíthatatlan" a dolog?


Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném!


Fame

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook