Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ásványok gyógyító hatásai fórum

Ásványok gyógyító hatásai (beszélgetős fórum)


18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Kristo_f)
2023. febr. 19. 20:16

Figyu attol mert te nem hiszel benne... Amikor az emberen már az orvos sem segít, és én alapból szeretem a mas jellegű nem kézzelfogható dolgokat.. Legyen az ezoterikus bármi, kínai, orosz gyógyászat, indiai akármi, szerintem ez nem baj.. Igen fizetem a tbt, de minek??? Hónapok óta csak maszekba jarok és már 500.ezernel többet kiadtam, szerintem" normalis" ha az ember mas alternatív dolgok után néz..

Az biztos hogy nekünk kell magunkon segíteni, mert más nem fog!!!

2023. febr. 19. 19:25
16. kristo_f (válaszként erre: 14. - A3a5ba37d3)
2023. febr. 19. 18:19

Az egész szeánszot sem mindegy mikor csinálja

Ha nincs holdfény , a megfelelő UV sugárzás is jó

15. kristo_f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 19. 18:11

Egészségügyi Problémákra szeretném őket használni, "

Tb-re vagy fizetnél érte? Megjegyzem, marhaság

Ha neü. problémád van fordulj orvoshoz és ne a kuruzslók "főzetjét"használd

Kaptam nagyon régen egy drágakőszakértőtől, nyugodjék békében" egy hegyi kvarcot

Aztán jött a betegség és rákérdeztem hogyezmost hogy

Bla-bla-bla

14. a3a5ba37d3 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 19. 17:24

Minden ásványt tisztítani kell, nem csak a rózsakvarcot!

Amikor megveszed, először ki kell üríteni, hisz nem tudhatod, hogy ki/kik fogdosták meg előtted, kinek vette át a rezgéseit.

Ürítés: hideg folyó víz alatt

- amennyiben porózus az ásvány, úgy a két tenyered közé veszed és rövid ideig tartod csak a víz alá.

Tisztítás: többféle megoldás is van - 1. tengeri só: egy üveg tálba tesszük a sót, abba ágyazzuk az ásványt

2. ha van otthon sómécsesed, gyújtsd meg, és az ásványodat tedd a peremére, vagy sólámpára helyezd, az biztonságosabb mivel nem ég benne gyertya

3. gyújts meg egy tömjén, vagy szantál füstölőt, tedd mellé az ásványodat, és fújd vagy legyezd rá a füstöt néhányszor.

Ezen kívül lehet még földdel, demagnetizálással, vagy reikivel

Feltöltés: legegyszerűbb a reggeli kelő, vagy az esti nyugvó nap fényére tenni 10 percre, a holdkő esetében a hold fényével kell feltölteni

Mindezek után már nyugodtan viselheted, és ezt ismételd meg minden hónapban, főleg ha sokat hordod őket.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - A3a5ba37d3)
2023. febr. 19. 15:08
Köszönöm és miért írják pl a rózsakvarcra hogy tisztítani kell? Milyen időközönként és mivel?
12. a3a5ba37d3 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 19. 14:22

Amennyit csak akarsz :)

Rajtam állandóan van 5 karkötő, ezeket sosem veszem le, csak tisztításkor, és mindig van rajtam valamilyen nyaklánc is, most például egy olyan, amit 3 féléből fűztem, ametiszt, rózsakvarc és persze hegyi kristály.

Illetve van egy kis hálóban pár darab még máshol is, de ezt inkább nem írnám le itt :))

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - A3a5ba37d3)
2023. febr. 19. 14:18

Igen olvastam!! És egyszerre hány db ot lehet hordani?

Rendeltem még fustkvarcot, turmelin, onixot, ilyen elektromos szmog kivédésére, wifi stb

10. a3a5ba37d3 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 19. 14:16
Hegyikristályt minden képen vegyél, mivel az felerősíti minden ásvány hatását!
9. a3a5ba37d3 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 19. 14:14

Alvás- álmatlanság: ametiszt, akvamarin, rózsakvarc, aranytopáz

Alvás hiány: purpurit

Nyugodt alvás: ametiszt, kalcedon, karoit

Fejfájás-anyagcseréből eredő: zafír

Fejfájás általában: ametiszt, borostyán, turmalin, magnezit, smaragd

Krónikus fejfájás: dioptáz

Migrén: ametiszt, sólyomszem, jáspis, magnezit

Szédülés: ametiszt, hegyikristály, turmalin, zafír, smaragd

Stressz: ametiszt, karoit, citrin, morganit, sörl (fekete turmalin), turmalin, indigolit, tigrisszem

Szorongás: apofillit, cölesztin, krizoberill, eperkvarc, lazurit, opál, ortoklász

Ha marokkövet veszel, vedd figyelembe a méretét.

Egy 3-4 cm nagyságú marokkőnek 3-4 méter a hatótávolsága, tehát akár az éjjeli szekrényen is tarthatod.

Ha tiszta, mentes vízbe teszed bármelyiket, pár perc után iható a víz. ( A kő persze nem :-D )

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - A3a5ba37d3)
2023. febr. 19. 13:55

Köszönöm ez nagyon tartalmas válasz. Ami még érdekelne.

Fejfajas szedulesre esetleg?

Alvas zavar?

Stressz, szorongás ellen?

7. a3a5ba37d3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 19. 13:38

Ásvány rajongó vagyok, azt hiszem ismerem is őket eléggé, és napi szinten használom őket.

Szívre általánosságban: ametiszt, akvamarin, rózsakvarc, smaragd, turmalin

Szívritmus: labradorit, rózsakvarc, ametiszt

Tisztítás: kalkopirit, ametiszt, citrin, halit

Amiket én használok: akvamarin - minden torokkal kapcsolatos problémára, bele értve a pajzsmirigy működést is. Ametiszt, együtt viselem a rózsakvarccal és hegyi kristállyal - szívritmus zavar miatt. Heliotrop - minden női probléma megelőzésére. Karneol - a vérre gyakorolt hatása miatt. Larimar - harmonizálja a szervezet öngyógyító erőit. Ónix - fülzúgásra. Rodonit - pajzsmirigyre. Sörl (fekete turmalin)- méregtelenítés, nehéz fémek leépítése. Szeptária - daganatképződés megakadályozására. Turmalin - immunrendszer serkentése. Zoisit - ízületi gyulladások ellen

Még csak hinni sem kell benne, akkor is hat, ez pusztán fizika.

Használat előtt ürítsd ki, tisztítsd meg és töltsd fel az ásványaidat, majd havonta ismételd meg.

Hozzon számodra egészséget a használatuk!

6. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 19. 12:04
Én évekig használtam. Semmi gyógyító hatását nem éreztem, de mindenki mondta, milyen szépek. Akkor untam meg, amikor 1-2 év múlva mind szétszakadt, bármilyen anyagra volt fűzve. Állandóan tele volt az egész lakás szétgurult gyógyító kövekkel, de úgy se volt hatása senkire. Csak amikor mezítláb ráléptünk.
5. Charlize (válaszként erre: 3. - 445ca14199)
2023. febr. 19. 12:00
Placebo. De biztos szép legalább.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 445ca14199)
2023. febr. 19. 11:48
Rozsakvarcot szeretnék most enis, meg olyanokat amik így taszítják az elektromos szmogot vagy mit, szivbajokra, szivritmus stb, szerintem fog segíteni, hinni kell :-)
2023. febr. 19. 11:45
Èn ametiszt, hegyikristály vagy rózskvarc medált hordok ha èpp olyanom van. Hogy mire hat vagy nem azt nem tudom, de valamire csak jó.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 19. 11:12

Nem tudom mennyire hat egy-egy ásvány, sokan hisznek benne.

Nekem "csak egy óceánból kiszedett snassz" kövem volt, amit egy általam imádott személytől kaptam.

A táskámban hordtam sokáig, és lelkileg sokat jelentett, tehát amiben hiszünk, az hatással lehet ránk.

2023. febr. 19. 10:46

Egészségügyi Problémákra szeretném őket használni, régebben is érdekeltek, kíváncsi vagyok olyan emberek véleményére, akik használják őket vagy hordják (nyaklánc, karkötő, marokkő) es pozitív tulajdonságaikat megfigyelték.

Es ha igen, ki mit használ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook