Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aranyér+terhesség fórum

Aranyér+terhesség (beszélgetős fórum)


12. marineva77 (válaszként erre: 9. - Mongi)
2010. márc. 8. 22:34
én is aranyérrel indultam neki a szülésnek és ultrabrutál volt utána jópár napig. egész pontosan amíg el nem kezdtem használni a sperti kúpot és kenőcsöt. ha az nem lenne nem mernék nekiindulni megint a szülésnek.
11. Dodi01
2010. márc. 5. 14:09

Sziasztok,

Hüvely környékén úgy érzem hogy az erek meg vannak vastagodva. Wc-s kor húzodik néha fáj. Mi lehet ez?

10. vvicus
2010. febr. 10. 12:36
Sziasztok! Ma azt hallottam, hogy minden nőnek kijön az aranyere szülés után. Ez tényleg igaz??? Nem lehet ez ellen tenni semmit? Ha rendszeresen végzek intimtornát, azzal sem lehet ez meggátolni? Hozzáteszem, még nem vagyok terhes, csak nem esett jól ez az új infó a szülés utáni nyavajákról, éppen elég volt az is, amit eddig tudtam...:-S
2009. júl. 10. 21:52

Nekem a szüléskor jött ki életemben először,utána elég sokáig be volt gyulladva,többet szenvedtem vele,mint a gátsebemmel.

Pár héttel ezelőtt,34 hetesen-fenyegető koraszüléssel kórházba kerültem,és megint kijött az aranyerem a sok fekvéstől,s azóta is kenegetem,de nem nagyon múlik el-bár most épp nem fáj,de nem is ment vissza...Szóval én is most nagyon parázok amiatt,hogy most eleve aranyérrel indulok neki a szülésnek,és,hogy milyen lesz utána???Jobb bele se gondolni!

8. Cepheus (válaszként erre: 5. - Drnéni)
2009. júl. 9. 09:50
Szoptatás alatt nem ajánlják, mert nincs info arról, hogy választódik ki az anyatejbe.
2009. máj. 14. 13:26
Sziasztok! Mindenkinek köszönöm szépen a tanácsokat, ki fogom őket próbálni, aztán majd megosztom a tapasztalatokat Veletek!
6. drnéni (válaszként erre: 5. - Drnéni)
2009. máj. 14. 13:23
Ja, a betegtájékoztatón kisebb dózisok szerepelnek, ezt én kísérleteztem ki.
2009. máj. 14. 13:22

2 héten keresztül napi 3x2 tbl. Detralex, utána 2x1. Vény nélküli növényi eredetű gyógyszer. Terhesség és szoptatás alatt is szedhető, napi 2x1 tbl. segít a megelőzésben.

Nekem nagyon szépen helyrehozta, pedig általában nem bízom a gyógynövényes vény nélküli izékben.

2009. máj. 14. 13:19
szia, nekem csak szülés után jött ki, és mivel gátmetszésem is volt ezért egy pár napig csak kúppal tudtam, mertem kakilni...nem egy leányálom, arra számíthatsz, sajnos, de idővel elmúlik...
2009. máj. 14. 13:18

szia, én két gyereket szültem.

Az aranyeremmel az első szülés előtt 2-3 héttel taliztam először.

Nagyon megijedtem, kérdeztem én is a doki, azt mondta, hogy szülés után fog csak rendeződni.

Gondoltam, hurrá.


Megszületett a fiam, aranyerem xxl méretűre nőtt.

Reparon (recept nélkül), egy hét kenegetés és elmúlt.

Második szülésnél dettó.


szerintem már most elkezdheted kenni, persze azért a doki kérdezd meg.


szerezz be egy gyerek úszógumit, szükséged lehet rá.akár már a kórházba is vidd magaddal.


Nem akartalak megijeszteni, csak leírtam a tapasztalataimat.


most 3hós a kicsi lányom, de az aranyerem már rég a múltté.


jobbulást!!

2009. máj. 14. 13:17

Szia!

Nekem szüléskor jött ki, és elég lassan múlt el, kb. a gátsebbel egy időben enyhült. Olyan 1 hónap után... De van rá egy jó krém, amit használtam: Aurobin+körömvirág kenőccsekl kenegettem, ami a gátsebre is jó:)

2009. máj. 14. 13:14
Sziasztok! A terhességem végére nagyon csúnyán kijött az aranyerem, illetve végbélrepedésem is van. Voltam orvosnál, ő azt mondta, hogy majd szülés után rendeződik. Hamarosan szülni fogok, ám nagyon félek, hogy bármi bajunk lesz ebből kifolyólag. Van esetleg valakinek hasonló tapasztalata? Szülésnél, illetve utána mire számíthatok? Válaszaitokat köszönöm!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook