Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Áprilisban szült Mamák és barátaik fórum

Áprilisban szült Mamák és barátaik (beszélgetős fórum)


1 2
25. Lucus (válaszként erre: 24. - Chajnalka)
2008. máj. 28. 16:41
Biztosan lemegy ne aggódj! Egy kis torna, mindannyiunkra ráfér. Én csak vékony vagyok, de minden izom eltűnt rólam az inaktív hónapok alatt. Remélem, hamarosan már tornázni is lesz időm,...ha Fanni is úgy akarja:-)
2008. máj. 28. 14:57
LUCUS:MOST NÉZTM A KÉPEKET,HÁT NAGYON AARI A KIS FANNI!MEG JÓ NAGY MÁR!NÉZTEM AZ ADATLAPODAT IS ÉS TE NEM SOKAT HÍZTÁL A TERHESSÉGED ALATT!NA ÉS PERSZE JÓ VÉKONY VAGY!BÁR ÉN SEM ÉRZEM MAGAM KÖVÉRNEK,DE A HASAM AZ ZAVAR!TALÁN MAJD LEMEGY:-)
2008. máj. 28. 14:53

SZIASZTOK CSAJOK!

HÁT LÁTOM VAN TÉMA!

MI JOL VAGYUNK ÁRMINNAL,JÓ GYEREK NEM PANASZKODHATOK!

HÁT ÉN CSÁSZÁROS VOLTAM,DE NEKEM SEM VOLT KELLEMES AZ ELSŐ PÁR EGYÜTTLÉT!

REMÉLEM MINDENKI JOL VAN!

22. Lucus
2008. máj. 28. 14:44

Csajok! Tuti tippem van minden újdonsült "szűz anyukának":-)

Elővettem a szülésfelkészülésre használt mandulaolajamat és egy jó fél órát masszírozgattam a gátam vele az esti pásztoróra előtt.

Szépen kilazult minden ott lent:-)

2008. máj. 28. 10:52
Engem is vágtak, és így varrtak is, de nem tudom hogy milyen asszonyt kap majd apuci! Én majd jövőhét szerdán megyek a 6 hetes kontrollra. Na majd utána beszámolok róla!
20. erithrea (válaszként erre: 19. - Grenadin)
2008. máj. 28. 10:11
Akkor hol varrtak?Nemsoká már ti is itt tartotok..:))
19. grenadin (válaszként erre: 18. - Erithrea)
2008. máj. 28. 09:49

Jó nektek, hogy már itt tartotok!:D

Nekem sikerült megúszni a gátmetszést, de így is kaptam 7 varratot, de egyik sem tett szűkebbé (legalábbis azt hiszem).

18. erithrea (válaszként erre: 16. - Lucus)
2008. máj. 27. 18:37
Ez nem csak nálatok van így,én is azt mondtam viccesen a páromnak,h egy szűz lányt kapott vissza..Sok nőnél előfordul,h hiányzik a "kenőanyag",de ne izgulj,nemsoká olyan leszel,mint régen!
2008. máj. 26. 21:17

Sziasztok!

De örülök, hogy véletlenül idetaláltam :-) Látom mindenkinél téma a hasfájás, nálunk gyomorfájás van a habzsolás miatt alighogy lemegy az utolsó korty tejcsi. Holnap megyünk először tanácsadásra, kíváncsi vagyok mekkorát nőtt, hízott Domi. mostmár akkor beszüntetjük a 2008 áprilisi babákat várók fórumát? Bár úgy látom, még nem talált ide mindenki :-)

16. Lucus
2008. máj. 26. 20:57

Sajnos nem, de szerencsére elég gyorsan gyógyult, aminek örültem nagyon.

Viszont most, hogy próbálunk visszatérni a régi "házastársi" kerékvágásba, bizony vannak gondjai vele.

Mintha túl szűkre varrtak volna:-(,...hogy lesz az ember lánya újra rugalmas?

15. erithrea (válaszként erre: 14. - Lucus)
2008. máj. 24. 19:16

Hála az égnek,én ezt megúsztam,bár nekem is olyanok voltak a melleim,mintha egy hatalmas implantátumot is beleraktak volna a kórházban..:))

Lucus te még nem is írtad,h megúsztad-e a gátmetszést?

14. Lucus (válaszként erre: 9. - Grenadin)
2008. máj. 21. 16:29

Ez nagyon keményen hangzik.

Nekem még a kórházban durrantak be a cickóim, de nekem még ki tudták masszírozni és megnyíltak a tejcsatornák,...nekem ez durvább volt, mint a szülés. Ki kellett nyitni az ablakot, nehogy elájuljak, plusz éjjel hideg vizes borogatásban aludtam, hidegrázás közepette. Szóval együttérzek.


Mi 4 hét alatt, kerek 1 kg-ot híztunk:-)

13. Lucus
2008. máj. 21. 16:27

Sziasztok!


Nagyon rég jártam felétek,...mert nagyon besűrűsödött za életünk. Fanni péntek óta csak sírt, olyannyira hasfájósak lettünk. Az orvosnőnk felírt neki Chamomilla homeopátiás bogyót, de az sajnos nem hatott. Viszont engedtem a patikus tanácsának és kipróbáltunk egy másikat.

Alig akartam hinni a szememnek, de fél nap alatt elmúlasztotta Fanni minden baját, ...azóta mosolygunk.

Megosztom Veletek is a tudásom, bár ne legyen szükségetek rá:

- Dioscorea Villosa 9 ch, arra za esetre ha a babát hasgörcs gyötri. Tünetei: a gyermek kifeszül, mint egy ily, lábait kimerevíti, fajét hátraszegi, elvörösödik, sír.


Lucus

2008. máj. 21. 08:45

sziasztok!

Már nagyon nagyon régen jártam erre, vissza olvasgatva ugye már mindenkinek megvan a babucija?Gratula mindenkinek! :)

Mi sajnos elég hasfájósak vagyunk, már mindent kipróbáltunk de semmi nem használ! :(

Tegnap voltunk védőben, 5,5 hét alatt közel 1600 grammot híztunk , amiért nagyon nagyon ki is kaptunk a dr.nénitől! Pedig nem eszünk gyakran és nem is eszik sokat Ati baba!

remélem mindenki jól van és kezd regenerálódni! Igyekszem én is többet jelentkezni! Addig is jó babázást mindenkinek, és pihenjetek amennyit csak lehet!

2008. máj. 20. 16:07

Igen, a lényeg, hogy minden rendbe jött, és a szopizás rovására sem ment. Ma voltunk a védőnőnél, 4390g Vince, a hazajöveteli súlyhoz képest 800g-ot hízott a szentem a hasmenés ellenére. :D

Remélem mindenki jól van, és folynak a tejcsatornák!

10. erithrea (válaszként erre: 9. - Grenadin)
2008. máj. 19. 12:16

Mi csak úgy kaptuk az ecsetelőt,mert a doki felírja minden kisbabának,de én nem szeretek semmit,ami nem trmészetes,főleg,h nincs a szájával semmi probléma..

Akkor jó sűrű volt neked az elmúlt hét,de az a lényeg,h már jól vagytok..:)))

2008. máj. 19. 09:14

Sziasztok!

Mindenki babázik :D

Csak gyorsan: Múlthéten begyulladt a mellem. Hiába fejtem le majd minden etetés után. 1 napig 40 fokos láz, ami csak 39-ig ment le hűtőfürdővel és algópirinnel. Sajnos kimasszírozni nem lehetett, úgyhogy antibiotikum kúra... Legalább lázam nincs és el tudom látni rendesen Vincét. Szegénykémnek hasmenése van a gyógyszertől, de mindjárt vége a kúrának.

Vincének váladékos volt a szeme. A gyerekorvos beutalt minket a Heim Pálba. Ott megnyitották drágaságom mindkét könnycsatornáját.

A leírtakat leszámírva jól vagyunk ! Vince sokat eszik, alszik :D

Erithrea: Mi az antibiotikum miatt kaptunk szájpenész megelőzésre boraxos ecsetelőt. Vince szereti nyalogatni!

Szép napot mindenkinek!

2008. máj. 14. 14:57

Sziasztok Csajok!


Látom mindenki teljesen elvan foglalva mostanság. Erre vártunk 9 hónapig, ugye?

Nekem is tán napi 10 perc időm jut arra, hogy a géphez üljek egy kicsit, mert a mosás és vasalás melett néha még takarítani is kell, és Melissza három óránként ébred enni, ami alkalmanként kb 1 óra elfoglaltság.

És ezek mellett nem is kell főznöm, mert az én egyetlen anyukám minden nap hozza az ebédet nekünk!

7. Lucus (válaszként erre: 5. - Rzsbet)
2008. máj. 8. 22:04
Hát, internetezésben mostanában én sem vagyok túl jó,...de igyekszem majd én is:-)
6. Lucus (válaszként erre: 4. - 8d17011552)
2008. máj. 8. 22:01

Szia,


Hány éves a Kislányod? És a Nagylányod?:-)


Lucus

2008. máj. 6. 09:53

Sziasztok:) Én is idetaláltam.:)Remélem, minden baba és mama jól van.

Mi most nyűgösek vagyunk kicsit hasfájóság miatt, de annyira nem vészes, csak nehezebben alszunk el, így nem sok időm van gép előtt lenni. Azért majd megpróbálom követni az eseményeket.:)

2008. máj. 6. 09:05
Sziasztok!Én és kisebbik Lányom Áprilisban töltjük a szülinapunkat.Nekem a lányok ajándék ként érkeztek.
2008. máj. 5. 15:54

Persze, örömmel látunk-olvasunk:-). Viszont az áprilisi topikban (2008 áprilisi babákat várók) még nem született meg minden kisbaba, ezért úgy döntöttünk, egy ideig még ott bandázunk:-).

Nézz be addig oda, aztán majd folytatjuk itt!

Lucus

2008. máj. 5. 13:23
Sziasztok! Csatlakozhatok? Bár az én kisfiam április 2-án volt 3.
2008. máj. 5. 11:32

Sziasztok,


A topik célja, hogy tovább vigye azokat a már-már baráti szálakat, melyek az áprilisban szült édesanyák terhességi fórumán szövődtek.


Ha mindenkinek megszületett a Kisbabája, folytathatjuk itt:-)...


Lucus

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook