Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Április 14-töl fogyókúra.....kezdesz velem? fórum

Április 14-töl fogyókúra.....kezdesz velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. ápr. 27. 10:32

Sziasztok.Hát,a hétvége nem volt az a kimondott fogyókúrás:szalonnasütés meg egyebek.De amikor ma reggel ráálltam a mérlegre,igy is 20 dekával kevesebbet mutatott,és végre a centi is 1-1,5 centivel kevesebbet mért derékban és csipőben.Nekem ezek a kritikus pontok,úgyhogy máshol nem is mérem.Erre nagy felbuzdulásomban felpróbáltam a célgatyát,és láss csodát:be tudtam gombolni!Mondjuk,használni még nem lehet,mert megfulladnék benne,de ahhoz képest,hogy 2 hete még akárhogy cibáltam,csak nem ért össze,már ez is haladás.

Mindenkinek további kitartást!

429. Kingeri
2009. ápr. 27. 09:50

Tegnap én is letoltam egy fagyit. :)

Első bűnözés, így a végére. Remélem azért le megy 70kg alá egy picivel a mutató.

2009. ápr. 27. 09:22
Nagyon jó az elgondolás,hogy lassabban fogy,de biztosan. Szerintem nagyon ügyes voltál így is, hogy a tegnap egy kicsit elcsúszott.Én is ettem 1fagyit, de még így is belefért 1000kcal-ba.
427. Nagyir
2009. ápr. 27. 09:20
Sziasztok! Ma van a 13. nap, a diétám végére érnék. De, mivel tegnap nem tartottam be az étrendet teljesen (nem voltam otthon, kevésbé voltam szigorú magamhoz :D) meghosszabbítom egy nappal. :) Meglátszik az eredménye is, közel 88 kg-t mutatott a mérleg reggel, tehát nem sikerült 87 kg alá menni még. De a cél úgysem ez, egyelőre nem hajt a tatár sem és a tartós eredmény érdekében inkább hosszabb idő alatt fogyjak le az ideális súlyra, mint hirtelen szabaduljak meg sok kilótól. :)
2009. ápr. 26. 13:34

Sziasztok!

Én legszívesebben kimennék egy jó nagyot sétálni, csakhát ugye mivel voltam este dizsibe,és rengeteget táncoltam, nagyon elvagyok fáradva,meg punnyadt vagyok, szóval ágy,alvás,tv-zés,gépezés :)))))))))))

425. Macika71 (válaszként erre: 424. - 50bcf39cb3)
2009. ápr. 26. 10:44
Hat nekem a mai programom is munka. Itt kint nincs olyan meleg, fuj a szel. Remelem holnap holnaputan szep idö lesz, mert akkor szabad vagyok!
2009. ápr. 26. 08:52
Sziasztok lányok! Na mi lesz a mai program?:) Én megyek ki a kertbe napozni, mert már unom, hogy milyen hófehérke lettem a tél alatt!:)
423. Kingeri (válaszként erre: 422. - Nagyir)
2009. ápr. 25. 19:32
Olaj nélkül is lehet tükör tojást csinálni. :)
422. Nagyir (válaszként erre: 421. - Kingeri)
2009. ápr. 25. 18:24
Szia! Szerintem az olaj miatt nem, ellenben én eddig is lágy tojást ettem, ahogyan most vacsira is, mert nem szeretem a teljesen kemény főtt tojást. :)
421. Kingeri
2009. ápr. 25. 18:03
Tükör tojást lehet enni a kemény tojás helyett?
2009. ápr. 25. 13:59
Az nagyon tuti,ha van kenyérsütőd, nekem is van, de már nagyon rég csináltam. Akkor neked is nagyon beválik az update, csináld akkor azt, és ne is hagyd abba. Én is aszerint élek már 4.éve.És a családom is már teljesen hozzászokott.ha sütők vagy főzők vmit, tuti, hogy olyan amit én is ehetek, de a sütiket már ők is megszokták, hisz a tk.-ből készültek azért kicsit másak.Az anyagcserémmel nekem is volt gondom régebben,de rájöttem,hogy mozognom kell, és akkor nincs is vele semmi gond.
419. Nagyir (válaszként erre: 418. - Szepijuci)
2009. ápr. 25. 13:45
Igen, tk liszt egy szuper dolog, ráadásul van kenyérsütőm, ha akarok, süthetek kenyeret, dagaszthatok péksütit is vele stb. Így nem kell félnem, hogy agyoncukrozott dolgokat veszek a boltban. Tavaly január 24-én kezdtem az update módszert 96 kilóval, két hétre rá kezdem tekerni, április 1. hetét még megcsináltam, akkor voltam 82 kg. Aztán jött egy hetes betegség, ami alatt nem edzettem, de nem is nagyon tudtam enni, viszont egészen októberig nem híztam vissza max 3-4 kg-t a 14-ből, úgy, hogy nyáron már nem szobakeróztam külön, csak a nyári munkákkal edzettem és egy négy napos léböjtölés-méregtelenítést iktattam be júliusban. Novembertől február végéig volt egy kritikus időszakom, részben lelki okokból eszegettem, részben az ünnepi időszak, részben meg amiatt híztam vissza 92 kg-ra, mert télen egyébként is raktároz a szervezetem. Mozgás nélkül márpedig nem megy, ha lassú az anyagcsere, egyértelműen hízás lesz a vége. :)
418. szepijuci (válaszként erre: 416. - Nagyir)
2009. ápr. 25. 13:36
Az update nagyon jó, sztem is azt csináld ,ha szimpi,mert én is azzal fogytam le annó 13kg.Meg a napi 1óra mozgással. A múltan meg már ne gondolkozz,inkább arra gondolj,hogy most már le fogsz fogyni, és nem fogsz elcsábúlni semmilyen sütikéknek.Egyébként nagyon jó édességek vannak u1-be is.Tejbezabi,norbi puding,rudi,meg 1000-féle sütik amiket tk lisztből,édesítővel is lehet csinálni. Én is szoktam palacsintát is csinálni belőle.Fini nagyon, csak nem cukros kakaót,hanem simát teszek bele.
417. szepijuci (válaszként erre: 415. - Kingeri)
2009. ápr. 25. 13:32
Az nagyon jó,hogy már ennyit akkor leadtál vele. Neked kell tudnod,hogy mennyire tartható ez a diéta, mert ha igen és nem szenvedsz mellette akkor sztem csináld még, de ha annyira nem jó, nézz ki vmi mást ami neked szimpi.A sok víz, meg nagyon fontos,és is megszoktam inni, 2,5-3l.CSak én mondjuk édesítős lötyikből tudok sokat inni, pl bolero meg ilyenek,de most azzal is leálltam, csak víz.
416. Nagyir (válaszként erre: 415. - Kingeri)
2009. ápr. 25. 13:26
Én június végét, július elejét tűztem ki célul. Addig szeretnék lefogyni 75 kg-ra. Valószínűleg az update-es módszert fogom most is követni, tavaly 14 kg-t "dobtam le" (valójában tekertem le) ezzel a módszerrel és szobakerózással, mivel amikor elkezdtem még tél volt. Nem vettem különleges dolgokat, csak mindig figyeltem mikor mit ehetek, rengeteg kefírt, tejterméket, virslit, tojást, halat, később gyümit, meg sárgarépát, csalamádét, savanyúkáposztát ettem meg. Magam is édesszájú vagyok, imádok sütkérezni és nem riadok vissza attól, hogy meg is kóstoljam a művemet. Ezért minden alkalommal szó szerint mantráztam a "Lefogyok, le kell fogynom" szöveget, amikor tekertem a kerékpáron, és nagy önuralmat kellett gyakorolnom a sütikkel, édességekkel. De sikerült, 82 kg lettem, és ha karácsony után nem kényelmesedem el, most nem 92 kg-ról kezdtem volna újra diétába, csak mondjuk 87-ről, amit most újra elértem a diétával.
415. Kingeri (válaszként erre: 413. - Szepijuci)
2009. ápr. 25. 13:01

75kilóról indultam.

Nem tudom hogy folytassam majd. Még egy 10est leszeretnék dobni mielőbb. Edzés és a mértékkel evés. Este pedig semmi. Sajna édes szájú is vagyok és imádom a hasam.

Na meg végre megszokom a sok vizet. Ami még a terhesség alatt sem ment. Érdekes hogy terhesség alatt magamra nem nagyon híztam. Utána pedig visszaállta, de rá 2-3hónapra felszöktek a kilók. :(

414. Nagyir (válaszként erre: 413. - Szepijuci)
2009. ápr. 25. 12:52
Képzelem, hogy mennyit költhetnek plasztikai műtétekre, hogy a comb-has-kar kritikus területeiről eltűnjenek a bőrredők. :SS
2009. ápr. 25. 12:19

Nagyir

Szerintem teljesen reális amit írsz,hogy heti 1kg, az biztos fogod tudni teljesíteni!A mozgásra meg nagyon jó a kerti munka, főleg meg a kutya :)

Egyébként én se tudom elképzelni, hogy vmi 25-30kg dobjon le magáról pár hónap alatt, az már nagyon kemény fogyókúrával lehet, meg a bőrére azért kíváncsi lennék.

Kingeri

Örülök,hogy ettél még almát.Mennyiről indultál? utána meg majd meglátod mit csinálj, én kalóriákat számolok. Annyira nem borzasztó,mint ahogy elöször hittem, és ezzel utána is tudok majd súlyt tartani,ha lefaragok magamról 5-6kg.

412. Kingeri (válaszként erre: 407. - Szepijuci)
2009. ápr. 25. 11:49

Sziasztok!


Este még ettem egy almát. Csak hogy ne lukadjon ki a gyomrom.

Ma reggel 71kg. :)

Már nem sok van hátra a 13napból.:)

Úgy látszik sikerül 70 alá mennem. Kezdésnek nem rossz. Hogy utána mi lesz????

Kitartás mindenkinek!

411. Nagyir
2009. ápr. 25. 09:47

A következő két hónap vagy 11-12 hét alatt 12 kg-tól szeretnék megszabadulni az "álomsúlyom" eléréséhez. Ez heti 1 kg fogyást jelent, remélem, sikerülni fog, de ha csak a 80 kg-t érem el, már az is sok évvel ezelőtti súlyomhoz való visszatérést jelent. Nekem dvd-m nincsen, de helyette járok aerobic órára és tekerek a kerón. Emellett vár a kert, a kutyám, a házimunka. :) Tehát jó időbeosztással rengeteget mozoghatok a munkaidő után. Azon gondolkodtam már többször is, hogy te jó ég, van aki 25-30 kg-t fogy két hónap alatt, de el se tudom képzelni, hogy ennyire drasztikus változást érjek el, ilyen rövid időn belül.


Szepijuci, minden tiszteletem a tiéd, amiért nem ejtett kísértésbe a torta. :) Holnap én is alkotni fogok a páromnak, igaz nem édességet készítek, hanem kacsát sütök. Az én ebédem viszont halacska lesz. :)

2009. ápr. 25. 09:31

Gratulálok Picibaby,hogy ügyes vagy, csak így tovább!

Nagyir: neked is tapsvihar az 5kg-ért mit nem adnék én is ennyiért! Azt nagyon jól teszed ,hogy sportolsz vmit, mert úgy jó fogyni,hogy közben szép is marad a bőröd.

Ma én is teszek majd érte,hogy mozogjak mert megyünk táncolni este:)

De azért lehet,hogy Rékával is talizom még du.án.

409. Nagyir
2009. ápr. 25. 09:18
Szép napot mindenkinek! Igazad van szepijuci, éppen ezért nem is érzem "bűnnek", hogy ettem a sütiből. Most már tuti, hogy tényleg fogytam valamicskét, mert ma reggel 87,1 kg voltam. Nem létezik, hogy majd 5 kg azért ment le rólam, mert ennyire "vizes" lennék. :) Igyekszem minél többet mozogni, hogy ha esetleg még fogyok a következő hónapokban, a bőröm ne kezdjen el lógni rajtam, azt nagyon nem szeretném. Igaz, hogy tavaly sem tapasztaltam ilyet, rengeteget kerékpároztam érte. :)
2009. ápr. 25. 07:52
Na ciasztok!:) Ismét fogytam 1kg-ot, szóval most happy vagyok!:) Hajrá tovább mindenkinek! Cupp
2009. ápr. 25. 06:10

Jó reggelt Csajok!

Kingeri,remélem azért vmit még ettél tegnap, mert ki fog készülni a gyomrod.Nagyir, néha jól esnek az ilyen "nasis napok" az embernek, meg kell is,hogy ne az legyen, hogy utána falunk fel mindent, ami cukros és éhes. Én kibírtam és nem ettem a tortából, de nem is kívántam.

406. Nagyir
2009. ápr. 24. 15:09
A mai napom volt a "nasinap" a diéta alatt. Legalábbis így határoztam, mielőtt megettem egyetlen szeletke almáslepényt, a többi megy anyuéknak. :) De ez most nagyon kellett, jól esett. Viszont este jön a főtt zeller. :S
405. Kingeri
2009. ápr. 24. 13:46

Ebédre jól befalatoztam egy lazacfilét. :/

Most nézem hogy az egy kicsit odébb van.

Most mit tegyek?

Asszem már nem eszek ma semmit!

404. szepijuci (válaszként erre: 401. - Gabilive)
2009. ápr. 24. 13:12
Hát végülis így is lehet hívni, de tényleg nem kívánom, de nagyon szép lett.Majd lefotózom és felteszem vhogy.
2009. ápr. 24. 13:11
Én is most ebédeltem.Gombát pirítottam sonkával,meg pároltam répát,karfiol és brokkolit.Ezt ettem 3pufi rizzsel,fini volt és jól is laktam vele.Még van 5pufi rizsem,2gyümim,joghurtom,szóval tutira kibírom.De erről majd inkább holnap mondok biztosat.
402. Nagyir
2009. ápr. 24. 12:51
Hát ez az!!! Én simán megkóstolnám a kész sütit is... ahhh! Mindjárt jön a jól megérdemelt 2 tojás, sonka és saláta. :)
401. gabilive (válaszként erre: 400. - Szepijuci)
2009. ápr. 24. 12:13
Te tisztára mazohista vagy,hogy ilyen kajákat csinálsz,és nem eszel belőle!Én biztos nem birnám ki!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook