Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Április 14-töl fogyókúra.....kezdesz velem? fórum

Április 14-töl fogyókúra.....kezdesz velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. máj. 1. 20:19
Látom már több, mint 1 napja kihalt a fórum...:S
2009. ápr. 30. 18:02

Sziasztok!

Hogy telik a napotok?Nekem annyira nem jól mert piroska meglátogatod,és olyan vagyok mint egy ház.Na mind1,de a fogyókúrámat még tartom kőkeményen:)

2009. ápr. 30. 10:12
Hát nagyon stagnál a súlyom...:S Átállok a sok zöldség és gyümölcs kajálására, hiába nem lesz meg az 1000-kcal. Túl sok szénhidrát fér bele ebbe az 1000kcal-ba, ami nagyon csábító!:)
2009. ápr. 29. 19:31
Szerintem nyugodtan eheted, mert kb annyi kcal van benne,mint egy hekkfilében, vagy még annyi sem. Ha nem rizzsel eszed, hanem salival,vagy abonettel vagy pufi rizzsel, akkor simán jó este is.
456. Nagyir
2009. ápr. 29. 17:38
Szerintetek egy csomag (50 dkg) tenger gyümölcsei mix milyen tápanyagtartalommal bír? Rákerestem neten, de szinte csak recepteket találtam. Gondolom, rizssel nem fogyókúrás, de amúgy vajon ha délre eszem egy kicsit, vagy netalán délután ennék, az mennyire rossz ötlet?
2009. ápr. 29. 14:03

Macika!nehogy feladd a diétát, majdcsak elkezd már olvadni az a fránya kg, kicsit mozogj többet,olyat csinálj amit szeretsz.Mostmár itt a jóidő, lehet egy csomit mozogni.

Nagyir! Szerintem senki nem fog megharagudni,hogy leírod ide a menüdet, nyugodtan. Én ma kezdtem a káposztaleves-kúrámat.Ma még nincs semmi gondom vele, de lehet,hogy a 4-5napon már nem így leszek.Ma én 2almát ettem,meg egy tányér levest. Venni akartam még más gyümit is,de nem találtam semmi jót,kivéve,hogy még van 1narancsom:)almákon kívül

454. Nagyir
2009. ápr. 29. 13:44

Sziasztok! Mai menüm: reggelire két szelet kétszersült, két szelet tavaszi felvágott, két szelet edámi sajt, és csalamádé, egy bögre tejeskávéval (cikóriakávé). Délelőtt ettem egy banánt, ebédre egy szelet rántott husit, egy gombóc fasírttal és egy pici darab sült husit, ami még tegnapról maradt. Ettem egy kiwit is, ittam egy kávét, édesítőszerrel, megittam 1,5 liter vizet, egy pohár gyümölcslevet - ami ugyan nem 100%-os, de csak 2 dl volt. Ma még egy kiwit, csalamádét vagy répát eszem estére. Na és remélem, még legalább egy liter folyadék lemegy. SAjnos, tegnap már nem volt erőm tekerni a kerón, ma még takarítani fogok, mert hétvégén nem leszek itthon, ha lesz erőm, akkor tényleg fogok kerékpározni is. Elnézést, hogy ennyire részletesen itt írom le, és nem naplóban, de jó így is tudatosítani magamban, mennyit szabad ennem, és mit ne tegyek.

Macika71, ne add fel! :) Nekem is mindig nehéz felülnöm a keróra, legalább olyan nehezen megy, mint amikor reggelente a munkába kell elindulnom. Mintha ólomlábaim lennének, alig tudom a pedált hajtani, de aztán pár perc múlva belelendülök és a zene ritmusára könnyebb mozogni.

2009. ápr. 29. 13:08

Sziasztok, elek en is, igaz egy kicsit elvesztem. Hetfön, kedden szabdnapos voltam es akkor ki sem nyitom otthon a gepet.

Nekem semmi siker a kuraval, kiloim nem olvadnak, jo lenne ha megint megindulna. Bar igy öszinten megvallva nem is tul sokat teszek az ügy erdekeben. Mozognom kene meg intenzivebben, mint teszem, de most valahogy nem megy.

2009. ápr. 29. 11:08
Én is, főleg a sajtokat!:)
2009. ápr. 29. 11:02

Ez nagyon jó hír gabilive!

Biztos jó lesz mostmár, de azért fokozatosan kell gondolom vagy nem,? én el sem tudnám képzelni tejtermék nélkül az életemet, imádom őket:)

2009. ápr. 29. 10:37

Sziasztok.Egy kicsit eltűntem,mert tegnap nem voltunk itthon.Dokinál voltunk a lányommal,allergiateszten,és képzeljétek el,meggyógyult!Kinőtte a tejallergiát,úgyhogy másfél év kemény tejmentes diéta után,mostmár ehetünk,amit csak akarunk.Én megfogadtam,hogy ha ez megtörténik,nagy zaba lesz,de az az érdekes,hogy most,hogy ehetnék mindent,már nem is kivánom.Végül csak egy fél gyrost ettem tegnap,meg ma egy szelet dobostortát(úgyhogy a mai kal.adagom meg is van:)).

Azért most egy pár napig biztos leáll a fogyókúrám,aztán viszont tök jó lesz,hogy ehetek joghurtot,kefirt,túrót,stb.Úgy könnyebb lesz fogyózni.

2009. ápr. 29. 08:48
hát kb tegnap én is így voltam.
448. 50bcf39cb3 (válaszként erre: 447. - Szepijuci)
2009. ápr. 29. 08:44
Hát nagyon interaktív vagy, hogy rögtön válaszolsz is!:P Bezzeg amikor én vagyok fent egyedül, senki nem néz fel...
2009. ápr. 29. 08:43
még meg sem főztem, de majd elmondom, hogy milyen lett :)
446. 50bcf39cb3 (válaszként erre: 445. - Szepijuci)
2009. ápr. 29. 08:42
Én egyszer ettem káposztalevest régen, de elég is volt! Nem tudom ti melyiket eszitek, de amit én ettem az édeskés volt, és alig bírtam lenyelni!:)
2009. ápr. 29. 08:15
Én tegnap addig nézegettem a netet,hogy rátaláltam a káposztaleves diétára, és most azt csinálom,ma az 1 nap.Utána ismét kcal számlálás+norbi.
444. Nagyir
2009. ápr. 29. 07:58
Reggel, diétamentesen is 87,8 kg-t mutatott a mérleg. :D Szép napot mindenkinek!!!!
2009. ápr. 28. 19:27

Én ma rohangáltam a tavalyi keresetkimutatásomért a schöllerbe, mert nem voltak képesek kiküldeni a suliba!:S Úgyhogy ma alig reggeliztem...

Annak viszont örülök, hogy felszabadultam a vizsga alól, mostmár a kezemben van az oklevelem is!:P

442. Nagyir
2009. ápr. 28. 18:27
Ma reggelre két db kétszersültet ettem, két szelet tavaszi felvágottal, és (sajnos) két szelet előszeletelt edámi sajttal. Hozzá egy bögre tejeskávét ittam. Délelőtt egy kaukázusi kefírt ettem meg, sajnos ebédre nem jutott időm. Amikor hazaértem, fél öt tájékán ettem egy kis darab rántott szeletet, uborkát és paradicsomot, és egy kis darab sült husit, amiről a zsíros részt leszedtem. Legalább ennyivel kevesebb zsírt egyek ma. :D MEgittam ma is egy másfeles üvegnyi teát, valamint kb. egy liter vizet, és még fogok. Ami a mozgást illeti: ma egy rendezvényre kellett bepakolni, meg virágért is futottam, és még hét körül tekerni szeretnék a kerón, legalább negyven percet. Ma már nem, de holnap reggel megint megmérem a súlyomat, remélem, hogy nem fog többet mutatni a mérleg, mint ma. :D
2009. ápr. 28. 15:51
Mi van mindenkivel? elvagytok tűnve?Én ma ettem müzlit, amit nem kellett volna, mert az mindig megdobja a kalóriámat.Igaz,hogy tk,meg cukormentes, de akkor is.
2009. ápr. 28. 12:05
Ja értem,akkor te a másikat csináltad, én majd a tejeset akarom, de még nem most, mert úgy vettem észre már kicsit karcsúsodtam, a hasamon már észreveszem, és nálam az az első amiből elöször fogyok, utána a többi, addig még nem akarom elkezdeni, de majd szólok ha kezdem, és csinálhatjuk együtt is. A 4kg az nagyon jó!
439. Nagyir (válaszként erre: 438. - Szepijuci)
2009. ápr. 28. 09:04
Szia, jó reggelt! A kávés 13 naposat csináltam. Mint írtam, tegnap már nem egészen az előírtak szerint ettem, így két napi mérlegelés is stabilan 88,2-88,4 kg-t mutatott, ami durván négy kg fogyást jelent. Szeretném a tejeset is kipróbálni, de most tartok egy pici szünetet, az étrendem átalakításával és az adagok csökkentésével próbálok további fogyást elérni. Mellette természetesen elhagyhatatlan a mozgás. :) Aztán lehet, hogy májusban-júniusban megcsinálom a tejeset is.
2009. ápr. 28. 06:13

Jó reggelt!

Nagyir:ügyi vagy,hogy végigcsináltam a 13 naposat!

Tök jó neked, hogy ha édességet kívánsz ilyenekkel le tudod csillapítani, sajna és ha csokit kívánok vagy olyasmit, akkor én meg is eszem, bár most felfedeztem egy csokis müzlit és 79kcal van benne, ami nem sok, viszont fini nagyon.

Én nekem a tegnapi mozgásom az volt, hogy korival mentem a boltba. Imádok korizni, és lábat is jól erősíti. Egyébként te melyik 13naposat csináltad?mert a tejeset én is néztem, lehet azt én is megcsinálom, te mennyit fogytál vele?

437. Nagyir (válaszként erre: 436. - 50bcf39cb3)
2009. ápr. 27. 20:20
Ma este palacsintát akartam csinálni, holnapi tízórainak. De nem sikerült túl jól a tészta, talán mert tk. lisztet kevertem hozzá, de pihen egy éjszakát, majd holnap próbálok valamit alkotni. Viszont, ha most rágondolok, mégcsak nem is kívánom. :) Pedig a marcipánon kívül nem sok édességre mondanék nemet. :D
436. 50bcf39cb3 (válaszként erre: 435. - Nagyir)
2009. ápr. 27. 20:13
Ügyi vagy, hogy csak így le tudsz mondani a nasiról, bárcsak nekem is így menne!:)
435. Nagyir
2009. ápr. 27. 19:31
Szégyen, nem szégyen, a 13. napi menüt kicsit megbolygattam, délre tojást, estére csirkét kellett volna enni, de nekem jobban esett a tegnapról megmaradt hal, és egy kisadag túró. Emellett gyümölcssalit ettem, és irtó jól esett. :D Viszont megvolt a napi testmozgásom is, kertészkedtem. :) Holnaptól pedig a jól bevált update-hez térek vissza, mert ezt a legegyszerűbb tartanom. Az édességekről - tavasz lévén - szívesen és könnyen le tudok mondani, mert ha megéhezem, a nasizás helyett egy kis répát, retket, csalamádét, káposztát, paradicsomot és minden mást választhatok. Remélhetőleg mielőbb a saját kertünkben termettet, és nem piaci-bolti terméket kell vásárolnom... A folyadékbevitellel irtó jól állok, délelőttönként simán megiszom egy üveg ásványvizet, és délután is majd ugyanannyit, néha méregtelenítő tea, máskor citromos víz formájában.
434. 50bcf39cb3 (válaszként erre: 431. - Kingeri)
2009. ápr. 27. 14:52
ezzel az erővel a pizza is fogyaszt, mert 3 nap alatt 1kg lement "tőle".:P
2009. ápr. 27. 12:34
Sziasztok!Én ma kezdtem el a fogyokurámat 10 napos léböjtkurát csinálok!Esetleg csinálta már itt valaki?
432. gabilive (válaszként erre: 431. - Kingeri)
2009. ápr. 27. 12:09
:)))
431. Kingeri (válaszként erre: 430. - Gabilive)
2009. ápr. 27. 11:44

Mi ebből a tanulság? -----) A szalonna fogyaszt! :))) :D :P

Hmm.... de megkívántam!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook