Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ápolási díj kiutalás fórum

Ápolási díj kiutalás (beszélgetős fórum)

5. Ahvaz (válaszként erre: 2. - Megi04)
2013. márc. 26. 14:31
Igen tényleg nagy káosz lehet..:(
4. Ahvaz (válaszként erre: 3. - Szika)
2013. márc. 26. 14:29
Köszi szépen,igazából a szüleim lakására menne a pénz mivel nekik adom és ők telefonálgatnak az intézőnek de semmit sem tud mondani a hölgy,ugyhogy most abban állapodtam meg a szüleimmel hogy adok nekik kölcsön amig nem jön meg az ápolási dij összege.Köszi az infot.
2013. márc. 25. 13:33
A járási hivatalok kialakítása miatt volt a kavarodás. Elméletileg az ő kommunikációjuk szerint már rendben kellene zajlania az utalásoknak. Az önkormányzatok már december végén leadták az adatokat, tehát a HIvatalt ne zaklasd, mert ők nem tudnak semmit, csak a járás tud ebben tájékoztatást adni. Felénk úgy működött, ahogy megi is írta.. aki nem kapta meg időre, az a következő hónapban kapott duplát.
2. megi04 (válaszként erre: 1. - Ahvaz)
2013. márc. 25. 13:09
Nekem volt a múlt hónapban..Meg sem kaptam a februárit,most márciusban kaptam duplát.Azonnal áttetettem számlára,mert a számlások 4-5.-én megkapják,akinek meg a postás hozza,az nálunk 8-10.-e körül..Nem tudom,ebben a hónapban,végre számlán kapom-e? Nagyon nagy a káosz...:(
2013. márc. 25. 12:55
Nekem huszon éve jár Ápolási díj a beteg gyermekem miatt,eddig minden hónapban rendesen megkaptam,de most nagy káosz van a hivatalban az Ápolási díj több mint 3 hete nem jött meg folyamatosan ostromoljuk a Szociális ostályt de látom a dolgozókon hogy azt sem tudják mi történik!A Kormányhivatal átvette a Szociális ügyeket.A pénzünk állitólag Szentendrére keveredett nem tudni kihez?Mi Budapestiek vagyunk.Mi csak várunk és várunk de senki nem tud információt adni hol a pénz..lassan a következő hónap kezdődik.Kinek volt mostanában ilyen esete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook